Problémy v práci

tara172
22. nov 2022

Ahojte pracujem v Nemecku na dobu neurčitú na 6 mesiacou pomhla som jednému Slovákovi vybavyť prácu a byt a ešte som mu požičala peniaze keďže bol bez peňazí pracuje somnou v tej istej firme a tom istom objekte lenže on mi to začal vracať všetko v zlom v práci sa správa ku mne velmi zle a nerobí si svoju prácu dobre dokonca sa somnou háda kvôly zbytočnostiam napr prečo on nemá papier na ktorom si môže napísať hodiny ktoré so odpracoval a ja mám odpovedala som mu že normálny ľudia si robia kopie dokonca mi povedal že mi moje peniaze nevráti nechcem už s nim pracovať no prácu mám dobru dobre platenú čo mám robiť už som kontaktovala firmu že si nerobí prácu ako má ale nemám svedkou nemám mu to ako dokázať v piatok máme vo firme termim navrhly len že nám tu prácu rozdelia aby nikto nerobil viac ani menej

syslik81
22. nov 2022

pre toto nikdy nikomu nevybavujem pracu ,, zial za dobrotu na zobrotu a v zahranici obzvlast ... neviem co za pracu to je ale zbytocne sa nehadaj ... pokial nemusis odignoruj ho alebo rob na opacnom konci ... nerob na protiven ale ani nepomahaj ... a hlavne si davaj pozor aby ti nepodrazil nohy a neurobil daco za co by teba vyrazili .. na kazdu svinu sa voda vari a on skor ci neskor skonci

tara172
autor
22. nov 2022

@syslik81 upratovanie lenže robíme tam len my dvaja je to objekt na kľúč on pre mňa musí každý deň chodiť pretože mám vodičak a dostal aj firemné auto

tara172
autor
23. nov 2022

@tara172 chcem ho dostať preč s tej práce len neviem ako to mám urobiť už som sa naňho sťažovala že nerobí svoju prácu dobre a že chcem iný objekt bohužiaĺ som neuspela