Rozhoduje vedúca predajne o prijatí nového zamestnanca?

7. sep 2021

Ahojte zienky chcem sa vás niečo spýtať , kto rozhoduje o prijati do prace ked v predajni z potravinami je vedúca moja kamarátka tak rozhoduje o tom pna ci este niekto iný ?? Dakujem 😊

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1katus1
7. sep 2021

Záleží od toho aká je to predajňa. V malých potravinách môže mať slovo aj vedúca s kým chce pracovať a koho chce na predajni ale keď ide o reťazce tak pochybuje. Tak si rozhodujú personalisti podľa pohovorov.

ericka_l
7. sep 2021

Vedúca podľa mňa nie. Záleží však aké sú to potraviny, či nejaké malé alebo proste väčší reťazec. Tí už majú na to personalistky väčšinou. No ak sa pýtaš na to, či sa môže za teba prihovoriť, tak to áno

gvenduska
7. sep 2021

Veduca s tým nič nemá jedine žeby sa za vás prihovorila
Takéto veci sa riešia cez podnik a personálne oddelenie

sarinka2012
7. sep 2021

To je ťažko takto "zvonka" sudiť, každá firma to má inak, u nás rozhodujeme spolu - ja ako personalista + veduci daného oddelenia kde pracovnú silu vyberáme s tým ,že obaja sa aj zučastnujeme osobných pohovorov. Ale to by mala práve tvoja kamaratka vedieť, či sa na rozhodovaní podieľa alebo pracuje len s ludmi ktorých jej pridelia.

maminecka266
7. sep 2021

@sarinka2012 tiez ma napadlo, ze ved ona to isto vie. len sa mi tak zda, ze autorka sa nechce az ak moc vnucovat ale zas az je to dobra kamoska, tak ja by som sa jej na to normalne opytala

autor
7. sep 2021

No nechcem sa jej to tak narobili spýtať ze ci ny ma zobrala do práce ako aj vykladať tovar alebo proste hocičo , preto som sa tuna pytala zeby som potom vedela keby my náhodou povie ze o tom nerozhoduje ona , no sú to malé potraviny fresh neviem hanbím sa jej spýtať ze ci by ma zobrala keďže nesom ani vyučena preto sa pýtam ze ci rozhoduje ona a dakujem vam za odpovede 😊😊😊😊

autor
7. sep 2021

Chcela som napísať ze narovinu spýtať prepáčte telefón my blbne 😊😊😊

bucko555
7. sep 2021

U nás o prijatí rozhoduje hlavne vedúca koho ona chce ....sme jednota s 10 zamestnancami

ibrunova
7. sep 2021

nech je to akokoľvek, určite sa jej opýtaj, za to nič nedáš.

veronikag18
7. sep 2021

Ja som bola na pohovor v 2 obchodoch a v obidvoch rozhodovali o tom vedúce. V prvej praci si vyberal regiónalny manažér a vedúca. V druhej praci si ma vybrala vedúca. S personalistkou som riešila len papiere ohľadom nástupu.

loginexistuje
7. sep 2021

personalistka urcite nema hlavne slovo ona ponukne kandidatov a vybera si veduci/manazer isto nie personalistka 😉