Spokojnosť s prácou v mužskom kolektíve

19. nov 2019

Ahojte, aké zamestnania umožňujú túto prácu? Myslím tým prevažne v mužskom kolektíve? Ste spokojné?

janulka1802
19. nov 2019

Policajný zbor hasiči vojaci ma napadlo prvé

ivkazba
19. nov 2019

Ja podnikám, robím školenia a komunikačné tréningy - a keď mám čisto mužskú skupinu, tak som najradšej, vždy je to totiž lepšie ako čisto ženská či zmiešaná grupa, žiadne komplexy, žiadne prevracanie očí, žiadne šuškanie a pod...
Inak z "normálnych" prác ma napadá servis áut, autá opravuje asi ozaj málo žien.

malinka158
19. nov 2019

Robim vo vyrobe(vyrabame okna). Takmer 85% je muzskeho pohlavia

autor
19. nov 2019

@janulka1802 Na to nemám vzdelanie🙂

autor
19. nov 2019

@malinka158 A páči sa ti? Je to asi iné ako v babinci.....Ja už to nezvládam, tie intrigy a všetko okolo toho.....

zuzkapap
19. nov 2019

Informatika 😉 tiež cca 80% chlapov.

zuzubb007
19. nov 2019

Stavebníctvo, pneuservis všetko sú len chlapi

janulka1802
19. nov 2019

V práci mám kolegyňu kotolníčku jedna jediná žena má sa super na to netreba vzdelanie len nejaké skúšky neviem presne

222anka
19. nov 2019

Ja robím v mäsiarni, a robím 2 chlapmi, ja sama žena

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lula313
19. nov 2019

Ono aj taký finančný sektor je dosť o mužskom kolektíve. Inak robila som aj v skoro ženskom a nemali sme konflikty a intrigy..

amonet
19. nov 2019

Robim asistentku pre uzemneho riaditela vo financnom sektore a vela muzov, ale co ja viem, obcas su muzi horsi, ale aspon im narovinu poviem co si myslim a nerozplacu sa😂

oli18
19. nov 2019

Aké máš vzdelanie?

simonahra
19. nov 2019

keď ono to má asi aj výhody aj nevýhody ako proste všetko, ja som robila tak isté obdobie vo firme, kde sa robili komponenty do áut, strašne veľa chlapov, tam bol problém, kým nepochopili kde sú hranice, vnímali ma ako sexuálny objekt a musím povedať, že mi to bolo nepríjemné, ale akonáhle som im to dala najavo tak sa zmenili a boli sme pohodový kolektív

c_est_la_vie
19. nov 2019

Ja robim vo vyrobe, ale teda nie priamo operatora ale skor poziciu vramci nizsieho az stredneho manazmentu.
Je mi super, chlapi su galantni a vzdy otvoria dvere, prihovoria sa. Na druhej strane dost komunikujem s roznymi supermozgami vramci inzinierov a niekedy tam je citit urcity despekt voci zene v biznise.

Sexualne obtazovanie som v zivote nepocitila- je to dost o tom ako sa rozhodnes sama prezentovat. Ja sa prezentujem ako stastne zadana a na nevhodne naznaky sympatii som nikdy nereagovala, cize nemali sancu sa rozvinut.

Manzela mam zasa IT riaditela a robim pre nich externe projekty a tam uz ide o sofistikovanu komunikaciu, ci uz s manazermi alebo majitelom.

Za mna maju technicke joby a muzsky kolektiv veeeelke plus!

malinka158
24. nov 2019

Mne sa tam paci, ale zase tiez to nieje pre kazdu zenu. Hned na zaciatku si stanovit pravidla aby ta nebrali iba ako sexualny objekt, hlavne ak si mlada. Pracovala som v cisto zenskom kolektive a hadky ohovarania a podobne boli na dennom poriadku. Tu mam celkom pokoj😁😁😁😁

anirak1998
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malinka158
20. júl 2021

@anirak1998 v com si fandim?

terka1607
20. júl 2021

Ja pracujem v mužskom kolektíve a sú horší ako ženy 🙈😂 asi záleží aj veľa na aké povahy narazíš

ibrunova
20. júl 2021

Ja robím skoro so samými chlapmi, oni nič neriešia, žiadne intrigy, je to super.

blumie
20. júl 2021

Pracujem na IT oddeleni a tiez prevazna vacsina su muzi aj ked za tych 9 rokov co som tam postupne poprichadzali aj zeny.
Ked niekto tvrdi, ze muzi neklebetia, tak ich asi este nepocuval o com sa bavia 😂. U nas chlapi vedia viac klebiet ako zeny, kde sa co deje, kto je tehotny, odchadza z firmy, koho povysili. Ale nie su to intrigy, oni su len dobre informovani 😄. Inak je to pohoda, mne to vyhovuje. Napriek tomu, ze na VS som studovala zameranie na informatiku, teda som vzdy bola hlavne medzi chlapmi. Nakoniec som si vo firme nasla super kolegynu, kamosku, uplne normalnu, na ktoru sa mozem kedykolvek obratit.