Sústredenie v práci

motylicek07
4. okt 2022

Ahojte, chcem sa opytat ci nepoznate nejaky sposob ako sa sustredit naplno v praci. Mne stale odbehuju myslienky a vadi mi to. Robim s cislami a vyrusuje ma to. Dakujem

simca06022011
4. okt 2022

no sadnem a pracujem a sustredim sa na cisla, neviem si predstavit ako inak bysom to riesila 🙂 hlavne ked zacnem, neprerusujem pracu.. potom sa zase zamocem a kym sa zacnem sustredit tak prejde nejaky cas.

sima338
4. okt 2022

Mne pri práci v office myšlienky odbiehali vždy...celú výšku som brigádovala v kancloch, klasická práca za PC, 9-17, vždy som sa tam celkom nudila, unavovalo ma to, oči ma boleli, proste myšlienky mimo...skús možno nejaké techniky na sústredenie alebo možno hľadať inú prácu...

cubo2
4. okt 2022

Myslim, ze je nas takych viac, ktori prokrastinuju na konikovi 😀

lucyluska
4. okt 2022

@motylicek07 mne pomohlo Ginko Biloba, na predpis, 120mg. Skús možno popozerať iné, keď nemáš možnosť od lekára. To vie neurológ, psychiater predpísať... neviem či aj všeobecný. Je to čistý výťažok ginko.

ifava
4. okt 2022

Pre niekoo nemusi byt taka praca proste vhodna a nemoze vykonavat taky nejaky stereotyp, pre ktory sa potom vemi tazko na samotnu pracu vie sustredit

motylicek07
autor
4. okt 2022

@lucyluska dakujem skusim opytat psychiatra ci mi predpise

lilitela
4. okt 2022

@motylicek07 ginkgo

simca06022011
4. okt 2022

@cubo2 no inak kon je najhorsi... ani neviem kolkokrat som sa dnes uz rozbiehala :DDD

coco1
4. okt 2022

@motylicek07 ja vypinam radio ked sa potrebujem 100 % sustredit lebo ma vyrusuje

iloveme
4. okt 2022

@lucyluska myslis tebokan?
A baby nemali ste niekto take ze si vkuse aleze vkuse spievate v hlave? Ja s tym neviem prestat a nedokazem sa na nic sustredit. Citam knihu, katastrofa. Precitam prve dve tri slova a uz mysel inde, spievanie. Kym precitam jednu vetu sa nadrem ako kon😄. Takisto tv,chcela by som si pozriet spravy,ale nedokazem sa sustredit. A potom vobec neviem o com bola rec. Alebo ked sa s niekym rozpravam ,ja niekedy polovicu vobec nevnimam,alebo teda myslim na nieco ine. Neviem to ovladat a lezie mi to riadne na nervy

lucyluska
4. okt 2022

@iloveme ahoj, áno Tebokan.
Možno máš obsesivne myšlienky?
Ja som som prežila obsesivne myšlienky, to bolo na nervy 🤦🏻‍♀️

domi235
4. okt 2022

@lucyluska neodporučam gynko použivat dlhodobo pretože vdaka nemu sa ti rychlejšie prekrvuje mozog si sustredena pali ti to, ale aj srdce rychlejsie pumpuje, mozes si s tym vyvolat vysoky krvny tlak,
Znama tak dopadla za dva tyzdne porobila skusky na vyske, studovala biologiu- vkuse sa veci ucila naspamat a uzivala gynko a potom prisiel vysoky krvny tlak, a nemala ziadne problemy s nicim bola zdrava, takze vsetko zle je na nieco dobre ak to nechces vyhodit tak to dopouzivaj a potom to uz neber.
V lekarni tiez nepovedia lekarnici len chcu predat aby sa tocili peniaze… co je smutne… 😿

domi235
4. okt 2022

@iloveme skus na youtobe si vyhladat cviceni na sustredenie vsetko je o zvyku a praxi a dostanes sa do toho aj ja som mala problem s tym…

iloveme
5. okt 2022

@lucyluska vies co,moze byt. Uz som nad tym premyslala. Ako si sa toho zbavila?

drzaopica
5. okt 2022

@domi235 nestras...vysoky tlak mohla mat zo stresu zo skusok.Tebokan je vynikajuci

lucyluska
5. okt 2022

@iloveme no mne to trvalo dlho kým sa to nevystupovalo. Ja som tak aj možno 7 rokov žila.
Lieky mi možno pomohli?
A ignorovať myšlienku. Aj keby neviem aká sprostá bola.
Ja som mala obsesivne myšlienky s obsedantnou poruchou plus úzkostná depresia.
Mám sa už fantasticky.

lucyluska
5. okt 2022

@domi235 ja ho budem brať 2 roky v decembri, mám sa výborne. Mrzí ma to s kamoškou.

jankaa19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz