Tehotenstvo a práca

kajuska12
28. apr 2023

Zdravim chcem sa opytat mam v praci zmluvu na dobu urcitu do 31.8.2023 som myslela ze na urcitu ale nie.Lekarka ma chce vypisat kvoli rizikovemu a ze robim 11 ky.Ked pojdem na PNku tak ju budem asi poberat len do 31.8 a potom musim ist na urad prace alebo ako je to v tom sa nevyznam,ci mi moze zamestnavatel predlzit zmluva ale asi nie ak som tehotna.

klarissa25
28. apr 2023

na pn môžes kludne pokračovať až do porodu aj ked ti skončí pracovný pomer, ak to máš teda na dobu určitu, môže ti samozrejme ukončiť zamestnavateľ pracovný pomer

kajuska12
autor
28. apr 2023

@klarissa25 ano tak to si myslim ze mi asi ukonci ,cize mozem byt na pn a potom asi od septembra musim ist na urad.

martinkatinka
28. apr 2023

@kajuska12 nemusis ist potom v septembri na UP, pokial budes stale PN, aj ked ti skonci pracovny pomer.

4stanka4
28. apr 2023

@kajuska12 citaj poriadne-az do pôrodu môžeš byť PN

martinkatinka
28. apr 2023

Inak, ak mas tazsiu pracu, ziadas o preradenie, nemusis byt pn, ak teda nemas ine problemy.

klarissa25
28. apr 2023

@kajuska12 pišem že na pn môžeš byť až do pôrodu, nemusíš isť vôbec na urad prace..

kajuska12
autor
28. apr 2023

@martinkatinka to som netusila v decembri mam termin tak sa nechcem stresovat 😅

kajuska12
autor
28. apr 2023

@martinkatinka ale ja neviem ako to mam sefke povedat a neviem kam by ma preradila ja robim predavacku s oblecenim 3 krat do tyzdna 11 ky.Bola som u gynekologicky zistili mi tehotenstvo rizikove kvoli veku a povedala mi doktorka ze nesmiem pracovat ze ma ihned vypise v utorok idem do prace tak neviem ako sa mam dohodnut so zamestnavatelom

martinkatinka
28. apr 2023

@kajuska12 vek nie je diagnoza. Normalne oznamis pisomne tehotenstvo, poziadas o preradenie a ked ti nebude moct vyhoviet, budes doma s nahradou mzdy. No toto malokto riesi, lebo lekari su stale ochotni vypisat pn. No ak mas diagnozu na pn, potom ti to moze byt jedno a budes doma na pn.

anickaaa6aaa
28. apr 2023

A ak oznamis pisomne tak ta nemozu prepustiť min do konca augusta.

kajuska12
autor
28. apr 2023

@anickaaa6aaa ano ja som to oznamila pisomne ale este som sa nedohodla na smenach to az v utorok a to som v praci znova 11 hodin lebo vypisat som na nedanala na pn a zase si neviem predstavit robit 8 hodin do 18tej denne a 4 krat do tyzdna a to ani zamestnavatel nebude moct najst nahradu na 3 hodiny ked robievam sama v obchode

martinkatinka
28. apr 2023

@kajuska12 ty si to uz v jednej teme riesila

floki1994
28. apr 2023

@kajuska12 ako bolo spomenute vyssie vek nie je diagnoza na Pn cize tam musi byt nieco ine...ak si pisomne oznamila tehotenstvo tak ta do konca augusta prepustit nemoze a ja by som ziadala od zamestnavatela nejaku dohodu alebo nech ta necha doma s nahradou mzdy...stale lepsie ako PN...ale ak sa rozhodnes pre PN tak ako pisu vyssie mozes byt pn az do nastupu na matersku..urad prace riesit nemusis...narok na matersku a tehotenske budes mat? Mas 270NP?

kajuska12
autor
28. apr 2023

@martinkatinka ano lebo stale si neviem rady

kajuska12
autor
28. apr 2023

@floki1994 ano mam tak na tpp mam 9 mesiacov a predtym som robila na dohodu rok

martinkatinka
28. apr 2023

@kajuska12 ved mas 2 moznosti. Bud poziadaj o upravu pracovnej doby a ak ti to neschvalia, tak budes mat nahradu mzdy. Alebo ak mas diagnozu na pn, tak ides na pn.

jana0215
28. apr 2023

@kajuska12 ako píše @martinkatinka , nič iné ti neporadíme, ako v predošlej komunikácii. Iná možnosť nebude, aj keby napíšeš tretí/štvrtý krát. Ak máš diagnózu na PN, buď PN. Ak nemáš, treba dať žiadosť o úpravu pracovnej doby a nechaj na zamestnávateľovi, ako si s tým poradí. Tebe môže byť jedno, ako to spraví a či bude hľadať brigádnika na 3 hodiny alebo čokoľvek. Ty si splň svoju povinnosť a zvyšok nechaj na kompetentných 😉

kajuska12
autor
28. apr 2023

@jana0215 dakujem teda za rady