Učitelia - odmeny

28. jan 2023

Tie, ktoré učíte na základnej skole mávate odmeny?
Prekvapila ma kamarátka, ktorá dostala koncom roka odmeny vo výške 2 platov.My dostaneme občas 150 eur chcem si to porovnať.

zuzanockamt
28. jan 2023

Nie, tento rok nič. Predtým občas max.300 v hrubom na konci roka. Ale to boli výnimky - asi 2 alebo 3-krát sa to stalo. Inak bez odmien.

joy23
28. jan 2023

Učím na súkromnej škole, odmeny nemávame. Mesačne mám zaplatené extra hodiny nad úväzok, ak doučujem cudzincov. Iné odmeny “len tak” nemám. Nemali sme ani príspevok 500€, ktorý sa tento rok daval. Kolega, teda už bývalý, odišiel v lete od nás, nakoniec sa aj tak od augusta zamestnal v školstve, teraz uci na statnej zs, na konci roka u nich dostali v decembri im chodil “13.ty plat” a v januári s decembrovom výplatou “14.ty”

miskajerry
28. jan 2023

80 eur v hrubom

autor
28. jan 2023

@joy23 oni dostali veľmi štedré odmeny mala satelitná obec pri Ba.Co som sa rozprávala s ostatnými sme 3 kamarátky na prvom stupni som nevedela či len my nedostávame, alebo máme zle vedenie🙂)

loginexistuje
28. jan 2023

moze to byt aj tak ze nedostavate vsetci cize ty si nedostala ale kolegyna mohla dostat je to na riaditelovi a zriadovatelovi

a potom vies obec musi motivovat ucitelov v okoli BA inde je ucitelstvo lukrativne zamestnanie

zuzanockamt
28. jan 2023

@loginexistuje Kde je učiteľstvo lukratívne povolanie? Sever SR - nemožnosť zohnať učiteľa. Z okresu neprišla ani jedna žiadosť na voľnú pozíciu.

loginexistuje
28. jan 2023

@zuzanockamt ty na mna nereaguj pls a ano je na tom trvam s tebou sa ale o tom bavit nemienim 😉

zuzanockamt
28. jan 2023

@loginexistuje Ok, skúseností s prácou v školstve máš neúrekom. Ja píšem o aktuálnom stave, keď sme dávali inzerát v novembri na istú pozíciu.

nelca0510
28. jan 2023

@loginexistuje bože,povedz kamoške,že takéto veci sa nepisu a nehovoria nikomu. Lebo nevieš, kto sa toho chytí a nafukne to.

anesim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anesim
28. jan 2023

Tento rok cca 75% platu ( v cistom), ale pocas korony viac, kedze sa tolko nezastupovalo a tym sa usetrilo. Ale my sme velka skola, takmer v kazdej triede na 2.st po 28 deti, a na skole 30 tried

adelia021
28. jan 2023

2x za rok cca 350 v hrubom, ak škole nechýbajú peniaze plus tie príspevky z ministerstva školstva

ruzasipova
28. jan 2023

U nas nic. U nas vlastne nikdy nic. U nas sa vele roky nenaslo ani na osobny priplatok, len holy plat podla tabuliek. Zalezi od toho, aka velka skola to je, kto je zriadovatel, ci je niekto niekoho kamarat atd. Ked to teraz tak po sebe citam, asi by som mala zmenit zamestnavatela….

benit
28. jan 2023

U nas boli odmeny v novembrovej aj decembrovej vyplate. Dokopy celkom slusne. Dali aj v decembri, ze zostali peniaze. Mesto, Zapadne slovensko. Byvaju aj v junovej vyplate.
Osobne nemame nikto.

asia83
28. jan 2023

Nechcete si nič porovnať, ste stratená existencia s obsesiou riešiť a skúmať duševné správanie ľudí, s uspokojovaním sa v reakciách plných hnevu a nenávisti u druhých. Ide vám IBA o to, aby sa tu diskutujúci rozčuľovali. Choďte sa liečiť.

pininka1
28. jan 2023

Vychodne Slovensko- specialna skola, dostali sme aj dcember aj januar celkom dost, na to ze som vobec nic necakala.