Prečo som nedostala jednorázovú odmenu?

Zodpovedané
1. feb 2022

Dobrý deň,

štát dával štátnym zamestnancom jednorazovú odmenu 350 eur - daňový úrad. Som zamestnancom štátu od roku 2012, ale aktuálne som na rodičovskej dovolenke. Jediné obmedzenie, ktoré som čítala bolo 6 mesiacov odpracovaných v štátnej správe. Kamarátka zo zdravotníctva dostala.

Stala sa niekde chyba?

Boli zmenené podmienky?

Ďakujem

Dobrý deň,

na základe usmernenia k vyplácaniu 350 eurovej odmeny vyplývajúcej z dodatkov ku kolektívnym zmluvám vyššieho stupňa pre štátnu a verejnú službu na rok 2021 zverejneného na stránkach Konfederácie odborových zväzov SR je dôležité, či ste v kalendárnom roku 2021 pracovali aspoň v minimálnom rozsahu 6 mesiacov. Ďalej sa vyplatenie odmeny spája s urovňou plnenia pracovných úloh.

Nižšie uvádzam odkaz na usmernenie:
https://www.kozsr.sk/wp-content/uploads/2021/12...

Sandra Balažíková
Head of Human Resources