Výpoveď, nová práca a zistené tehotenstvo

ivka1474
11. apr 2018

Koncom apríla mi konci výpoveď a od prvého mája mám nastúpiť do druhého zamestnania a akurát som zistila že som tehotná čo mám prosím vás teraz robiť?a prvá práca je práca čašníčky a druhej prace mám ísť tam kde sa robia ak nočné a sú tam výpary z gumy čo nám prosím vás teraz robit

lady911
13. apr 2018

Ja som mala presne toto iste. Dala som výpoveď a zistila som, že som tehu, chcela som ju stiahnuť, ale už to šéf nechcel pripustiť. Šla som so novej roboty, kde som trúba povedala, ze som tehu a hneď ma vyhodili. Tak som skončila na úrade práce. Ale hold ešte som krátko na to aj potratila 🙄

ivka1474
autor
14. apr 2018

Ahoj no ostala zhrozená po tvojom článku že ani tehotnej žene nedajú pokoj a posielajú na pohovory ak keď dobre vedia že nepochodia no uvidím aké šťastie na úradníkov budem mat ja

fokuska
14. apr 2018

@ivka1474 Tak zas absolvovat v tehotenstve zopar pohovorov nie je ziadna katastrofa. Sice to vyzera zbytocne, ale neubudne z teba ;)

luckyza
14. apr 2018

A ako si dopadla u toho lekara? Potvrdil tehotenstvo a vsetko je v poriadku?

deeena
23. apr 2018

@ivka1474 teraz čítam. Neviem ako to je. Ale keď môžte ísť do novej práci skúste vydržať v nej tak 3mesiace to vám prilepší na materskej či sa mýlim?

ivka1474
autor
23. apr 2018

Ahojte no tehotenstvo potvrdené ale v práci to už nezvládame takze idem na podporu a popritom niečo nájsť každá korunky sa zíde....robím čašníčku v zafajčenom prostredí a pracovný čas mám od deviatej rana do jednej rana a dva dni za sebou potom dva dni voľno takze dosť vyčerpávajúce to je

ivka1474
autor
23. apr 2018

@lady911 to mi je veľmi luto😳