Výpoveď počas práceneschopnosti zo strany zamestnanca

roko1993
23. aug 2015

Ahojte, chcem dať výpoveď, pretože šéf v práci kde pracujem mi v poslednej dobe znepríjemňuje život. Najhoršie na tom je, že sa mu výpoveď bojím dať, kedže je dosť nepríjemný - najradšej by som výpoveď podala tak,aby som sa s ním vôbec nemusela stretnúť a aby som počas 2 mesačnej výpovednej lehoty nemusela byť v práci, kedže počas týchto 2 mesiacov by mi spravil zo života peklo. Rozmýšľala som o tom, že by som sa hodila na maródku a počas PN by som výpoveď zaslala poštou. Teda chcem sa opýtať, či niekto z Vás nemá podobnú skúsenosť, resp. či by mi nevedel niekto poradiť, ako to urobiť, aby som tam počas 2 mesačnej výpovednej lehoty nemusela pracovať? 😒 😖 😢

lola911
23. aug 2015

ak jednoducho neprides do prace tak ta sam vyhodi 😉 nemusis tam vobec ist, oni su povinny ti poslat zapoctovy list a oznamit ti ze ta vyhodili, ked ta nebudu moct kontaktovat tak ti to poslu na poslednu uvedenu adresu 😀

cecil36
23. aug 2015

@lola911 a mozu jej dat k nahrade usly zisk 😉

lola911
23. aug 2015

@cecil36 ano mozu ale aj nemusia, zalezi na tom ake ma firma pravidla a ako moc je sef hnusny 😀 chcelo by to precitat si take tie velmi male pismenka na zmluve, tam by to malo byt napisane 😉

volvosk
26. aug 2015

@roko1993 ,ahoj ako to dopadlo ?mam taky isty problem☹