Výpoveď zo strany zamestnanca - poslať ju poštou alebo aj mailom?

23. máj 2021

Dievčatá chcem sa poradiť pracujem vo firme menej ako rok a chcem dať výpoveď.Co, ak zamestnávateľ písomnú výpoveď poslanu poštou neprevezme?mám ju poslať aj mailom?Je to tak, že výpovedná lehota je mesiac?ak pracujem dlhšie tak 2 m?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janula12345
23. máj 2021

A preco nie osobne? Si na pn, nepracujes? Ja myslim, ze osobne je najlepsie. A dat si opeciatkovat jeden original, ze dna toho a toho ju prevzali. Naco sa schovavat za postu?

autor
23. máj 2021

@janula12345 prečo by ju neprevzali?napríklad z trucu?neviem pýtam sa je to moja prvá výpoveď.
Pracujem...myslela som, že treba poštou.Co, ak riaditeľ povie nesúhlasím neprevezmem...

janula12345
23. máj 2021

Nemusi suhlasit, ale prevziat prevezme urcite. Som nepocula este, ze by firma neprevzala vypoved.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
24. máj 2021

@viestta počuj ja nemám 20 rokov😭samozrejme, že to viem...predstav si, že su aj malé firmy kde nemajú personalistu.My sme firma o 4 ľuďoch.Pytam sa iné či poštou treba poslať....môj riaditeľ niekedy nepríde 3 dni do práce, ak mu poviem do telefónu, že má prísť a chcem mu dať výpoveď pošle na do čerta😊viem, de musím odrobiť mesiac minus dovolenka

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz