Ako dlho ste boli po prácenescchopní po operácii stavca?
Ahojte. Ako dlho po operácii stavca krčnej chrbtice ste marodovali? Ja viem, že to môže byť individuálne, ake tak zo zvedavosti sa pýtam.
mozem sa opytat, kedy to je na operaciu? Mam problemy s krkom uz mesiace, ide mi to do ramien, bolesti hlavy atd...mas vazne bolesti?
@anonym_354822 odporúča mi to lekár už cca 2 roky, že síce akútne to nie je, ale že ak mi nepomáhaju rehabky, že nech idem na tú operáciu a uvidí sa.
Chcem vedieť ako to mali iní, že koľko cca boli doma. Koľko by ma mohli s týmto nechať doma.
ak to nie je akutne nesla by som na operaciu lebo nemusi priniest iba zlepsenie
vymenit vankus, matrac zaplatit si masaze fyzioterapeuta cvicit denne
PN mozes byt 3-4 mesiace zavisi aky operacia to bude aj menej
@anonym_354822 odporúča mi to lekár už cca 2 roky, že síce akútne to nie je, ale že ak mi nepomáhaju rehabky, že nech idem na tú operáciu a uvidí sa.
Chcem vedieť ako to mali iní, že koľko cca boli doma. Koľko by ma mohli s týmto nechať doma.
@anonym_autor ak to nie je akutne, nesla by som

mozem sa opytat, kedy to je na operaciu? Mam problemy s krkom uz mesiace, ide mi to do ramien, bolesti hlavy atd...mas vazne bolesti?