icon

Ako dlho ste boli po prácenescchopní po operácii stavca?

20. jún 2026

Ahojte. Ako dlho po operácii stavca krčnej chrbtice ste marodovali? Ja viem, že to môže byť individuálne, ake tak zo zvedavosti sa pýtam.

anonym_354822
20. jún 2026

mozem sa opytat, kedy to je na operaciu? Mam problemy s krkom uz mesiace, ide mi to do ramien, bolesti hlavy atd...mas vazne bolesti?

autor
20. jún 2026
@anonym_354822

mozem sa opytat, kedy to je na operaciu? Mam problemy s krkom uz mesiace, ide mi to do ramien, bolesti hlavy atd...mas vazne bolesti?

@anonym_354822 odporúča mi to lekár už cca 2 roky, že síce akútne to nie je, ale že ak mi nepomáhaju rehabky, že nech idem na tú operáciu a uvidí sa.
Chcem vedieť ako to mali iní, že koľko cca boli doma. Koľko by ma mohli s týmto nechať doma.

anonym_3f93af
20. jún 2026

ak to nie je akutne nesla by som na operaciu lebo nemusi priniest iba zlepsenie
vymenit vankus, matrac zaplatit si masaze fyzioterapeuta cvicit denne
PN mozes byt 3-4 mesiace zavisi aky operacia to bude aj menej

anonym_354822
20. jún 2026
@anonym_autor

@anonym_354822 odporúča mi to lekár už cca 2 roky, že síce akútne to nie je, ale že ak mi nepomáhaju rehabky, že nech idem na tú operáciu a uvidí sa.
Chcem vedieť ako to mali iní, že koľko cca boli doma. Koľko by ma mohli s týmto nechať doma.

@anonym_autor ak to nie je akutne, nesla by som