Ako zmierniť bolesť nôh v práci?
Dnes o 15:17
Ahojte. Pracujem druhy den vo fabrike praca v stoji. Neskutocne ma bolia chodidla. Prejde to casom alebo nie ?
Ano prejde. Mam kolegynu co tiez mala bolest noh a preslo ju to. Mna bolel chrbat lebo sa musim aj zohybat a preslo.
pytaj sa na ortopediu, urobia ti také špecialne vložky presne na tvoju nohu, doplatok je cca 4 € a to vie dost pomôct, môžeš mat padnutu troška klenbu
mne dost pomohli vložky aj ked som to brala no ako pekne blbost ale frflat budem až ked vyskušam 😂😂
anonym_ca5070
•
Dnes o 15:40Kvalitná obuv je úplný základ
Nerobim sice vo fabrike, ale som non stop na nohach. Odkedy nosim kozene protismykove Sketcher s anatomickou vystelkou, mozem chodit kolko chcem a nic ma neboli.

Prejde. Prvy mesiac je taky, potom si uz zvyknes.