icon

Ako zmierniť bolesť nôh v práci?

Dnes o 15:17

Ahojte. Pracujem druhy den vo fabrike praca v stoji. Neskutocne ma bolia chodidla. Prejde to casom alebo nie ?

avatar
dorizzz
Dnes o 15:20

Prejde. Prvy mesiac je taky, potom si uz zvyknes.

avatar
catherin4
Dnes o 15:22

Ano prejde. Mam kolegynu co tiez mala bolest noh a preslo ju to. Mna bolel chrbat lebo sa musim aj zohybat a preslo.

avatar
sara07
Dnes o 15:28

pytaj sa na ortopediu, urobia ti také špecialne vložky presne na tvoju nohu, doplatok je cca 4 € a to vie dost pomôct, môžeš mat padnutu troška klenbu
mne dost pomohli vložky aj ked som to brala no ako pekne blbost ale frflat budem až ked vyskušam 😂😂

avatar
domkakvet
Dnes o 15:29

@anonym_autor ano prejde, zvyknes si.

anonym_ca5070
Dnes o 15:40

Kvalitná obuv je úplný základ

avatar
tenerifka
Dnes o 16:48

Nerobim sice vo fabrike, ale som non stop na nohach. Odkedy nosim kozene protismykove Sketcher s anatomickou vystelkou, mozem chodit kolko chcem a nic ma neboli.