Čo znamenajú nízke leukocyty a ako postupovať?
Ahojte, dnes mi volala dr. ze mam nizke leukocyty pod 3, hemoglobin 112, zelezo 7,6. Idem na hematologiu len zatall mi viete napisat nieco o tych leukocytoch co to znamena, kto to mal. Ai som sa pytala, dakujem 😊
@rebcav nemáš anemiu ?
@marhulka13 vlani som skolabovala za tazku anemiu, teraz som isla na kontrolny odber a tiez ukazalo lahku plus tie leukocyty. Ma to suvis? Dakujem
@marhulka13 vlani som skolabovala za tazku anemiu, teraz som isla na kontrolny odber a tiez ukazalo lahku plus tie leukocyty. Ma to suvis? Dakujem
@rebcav skus niečo naštudovať na nete, nie AI či KI sa pýtať. Ak máš nízky hemo tak máš nízke železo
@anonym_34f178 ano to viem, tie leukocyty ma zaujimaju hlavne.
@rebcav neužívala si atb alebo neužívaš lieky na riedenie krvi?
@rebcav ja mám v podstate celý život anemiu a tiež bol problém s leukocytami.
@rebcav ja mám v podstate celý život anemiu a tiež bol problém s leukocytami.
@marhulka13 pri poslednom odbere februar vsetko ok, chodim preventivne na odber lebo som mala, mam problem s chudokrvnostou

@rebcav nemáš anemiu ?