19 ročné dievča je slabé, chrbát a ruky má bledšie

natalia7895
9. máj 2016

dcéra (19r.) má zdravotné problémy ako som už spomínala v starších príspevkoch + často jej býva nevoľno, je slabá ma v poslednom čase problém,že chrbát ruky má vždy o dosť bledší ako ostatnú časť. stretli ste sa s tým už?
P.S. pozajtra sa konečne ideme objednať na vyšetrenia. chcem sa zatiaľ iba poradiť.

pribinak
9. máj 2016

Toto je off topic, ale dost chudá ruka, je dcera dost?

natalia7895
autor
9. máj 2016

@pribinak práveže jedlo má rada,jedáva pravidelne. hlavné jedla nevynecháva. ale ani nevyzvracia. iba jej býva často nevoľno ale nikdy nezvracia..

mirka17
9. máj 2016

mi to príde ako by sa jej nedokrvovali tie ruky,

katka1981
9. máj 2016

@natalia7895, zvysena cinnost stitnej zlazy, vyzera byt velmi chuda, napriek jedeniu sa chudne, aj nevolnosti mozu byt, tras ruk..... priznakov je kopec, staci pozriet net. Neviem podla otky, ci nema nahodou vitiligo. Lekarka by jej mala zobrat urcite krv, vsetky testy co moze. Moze byt aj anemicka, je toho ozaj dost, co jej moze byt.

anjelicek26
9. máj 2016

@natalia7895 nezvracia tak, ze o tom vies. Kazdopadne v desiatich temach a na blogu nema zmysel sa pytat xy krat to iste, chod k lekarovi! Stav je alarmujuci uz z fotky, nie to, ked clovek cita zdravotny stav, ako sa da toto tak dlho ignorovat...

katka1981
9. máj 2016

@anjelicek26, ja ozaj neviem, ci si niekto nerobi srandu zas. Ako prve mi napadne ist na krv, ja viem nie kazdy je ako ja, ze presne si vyziadam konkretne vysetrenia, kt. by nenapadli ani lekarke, ale je v zaujme matky, aby rozmyslala aj za lekara, lebo lekar ma velakrat pacienta na haku a co si nevypytas, to nemas. Co tu niekto spravi z fotky rozbor krvi, stolice alebo RTG ci CT? Este chapem, ked niekto hodi fotku - su to kiahne? Vdaka tomu som hned po pri prvej vyrazke vedela, ze dcerka ma kiahne aj ja, ale toto sa ozaj neda, rovnako ako odpoved na otazku - som tehotna?

natalia7895
autor
9. máj 2016

ako som už písala..dcéru som už objednávala pred pár mes.ale ona to odignorovala..

anjelicek26
9. máj 2016

@katka1981 ja som presvedcena, ze si piseme priamo s tou kockou, uz len popis symptomov, toto 19 rocna mame urcite pri veceri nerozprava... alebo ako pises, troll a robi si srandu...

moni244
9. máj 2016

To ta bavi dokoliecka zakladat diskusie a davat prispevky? Ked ti furt piseme to iste dokoliecka?

katka1981
9. máj 2016

@moni244, ja cakam kedy tu nabehnu hovnove fotky, alebo ta krava s mixerom

katka1981
9. máj 2016

@natalia7895, a teraz ju mame akoze mi presviedcat, aby isla k lekarovi, alebo co vlastne ocakavas? Ze ti napiseme diagnozy a zacneme ju liecit na dialku? Kedysi ludia mali problem, isli k lekarovi, alebo bylinkarovi, teraz sa vycapuju fotky na net a cakaju zazraky. Je to normalne poradit sa, ale tak treba pouzit aj vlastny rozum a uvedomit si, ze diagnozy sa takto neurcuju a uz vobec ziadna z nas tu nelieci.

misel0806
10. máj 2016

Na taketo veci su tu lekari tu jej diagnozu aj tak nik nepovie ,tu na mk.je to zbytocna strata casu... Keby vsetci chodili sem po posudenie zdravotneho stavu doktori su bez prace.... Takze riesenie bude treba hladat tam a necakat fotka hovori jasnou recou- odborne vysetrenie...☺

katka1981
10. máj 2016

@natalia7895, inak vcera som si v zrkadle pozrela svoju ruku, tak ako je na fotke odokryta a tiez ju mam v tej casti velmi chudu a to som uz pribrala 10kg pre tehotenstvo, akurat ze ja mam dlan mohutnejsiu, ale to nie je tuk. Cize ani na zaklade hentak chudej ruky sa este neda povedat, ze je chuda cela postava, cize henta fotka sa neda na nic pouzit. Zabijanie casu. Zober dceru k lekarovi a ries situaciu.

katarinamarkova
10. máj 2016

@natalia7895 spýtam sa zas a znova, to isté, čo v tvojej predchádzajúcej téme, na otázku si mi neviem prečo neodpovedala.....
- čo je?
- čo pije?
aký presne je jej jedálniček?
pitný režim?
športuje? cvičí? hýbe sa? behá po vonku?

anjelicek26
10. máj 2016

@katarinamarkova ... doplnim - kolko vazi pri akej vyske? Ale pravdu...

kaja73
10. máj 2016

Hned ma napadol Marfanov syndrom pri pohlade na tie ruky.....dlhe prilis uzke prsty,ohybne klby,deformity spojivoveho tkaniva-aj aorty mozu byt a to ma za nasledok unavu,slabost...plus dalsie priznaky

hu.hu
10. máj 2016

Tiez ma napadol Marfan Sy !