Agnucaston a vaše skúsenosti s jeho užívaním

nika6605
30. jan 2012

Ahojte snažilky... Mám polycystické vaječníky a snažím sa otehotnieť...užívam duphaston a nedavno som si kúpila AGNUCASTON, čítala som, že pomáha pri úprave nepravidelného cyklu ... Má niektorá skúsenosť s užívaním agnucastonu?Podarilo sa Vám otehotnieť?

zuzstu005
21. jún 2016

@zuzla10 tak to je super. Ja som ho brala uz druhy mesiac a voala, zase presne, comu som rada. Zo dva dni ju mam silnejsiu, inak pohoda a brucho ma boli ovela menej ako predtym. Preco ti to kazal 3 mesiace?

maja129
22. jún 2016

@zuzla10 bolesti prs mám aj ja, začali teraz okolo ovulácii, beriem ho ešte len 2 týždne, tak uvidím, ako bude na mňa vplývať dalej, zatial sa ináč cítim fajn, akurát čo som ho začala brať počas menštruácie, tak som ju mala nejakú silnejšiu ako inokedy.

zuzla10
22. jún 2016

@zuzstu005 no povedal ze 3 mesiace minimalne aby to zabralo na upravu cyklu ale ja chcem aj otehotniet ale menstruacia prisla presne ale bolesti dnes neskutocne coo som mavala len slabucke bolesti brucha

zuzstu005
22. jún 2016

@zuzla10 no ja tiez chcem otehotniet, akurat inofolic mi dobabral cely cyklus. Teraz je to super.este mam tablety, tak uvidime. A odporucil ti to aj na otehotnenie?

zuzstu005
22. jún 2016

@maja129 ja zase bolesti prs mam mensie ako som mavala. Na kazdeho to inak vplyva, ako pozeram. Este keby dopomohol k // bolo by to super.

maja129
23. jún 2016

@zuzstu005 aspon, že mi to predlžuje cyklus, predtým som mala ovulku už 11 DC a krátky cyklus len 25dní 😒

zuzla10
23. jún 2016

No aj ja mavam cyklus 21 dni ale ovulaciu som nepocitila my sa snazime o babo dlho mam 11 rocneho syna a este by som chcela. Dufam ze agnucaston ponoze uz som mala aj inofolic aj nosifol ale ten mi cyklus asi rozhadzal mavala som neskoro menst.aj 2mesiace nie meskali mi stale od minuleho roka a teraz prisli dobre som zvedava ci aj buduce pridu a este jedna vec potom agnuccastone ma nebolieva hlava predtym ma bolievala skoro kazdy tyzden aj dvakrat

maja129
23. jún 2016

@zuzla10 neskúšala si si merať bazalnu teplotu, podľa nej by si zistila kedy máš ovuláciu a či ju vôbec máš, alebo ovu testy

zuzla10
23. jún 2016

Nie ani testy ale nemam vytok ale ked som chodila na folikulometriu tak okolo 10-13dc som mala mat aj vajicko narastlo ale ja mam velmi malu sliznicu maternice leen 5mm mbe sa asi tazko uchyti

maja129
27. jún 2016

čaj alchemilka je dobrý na sliznicu a celkovo na veľa ženských vecí

zuzla10
28. jún 2016

Aj to som brala taky extrakt alchemilka ale 3,4 mesiace a nic bila som na preventivke a sliznica 5mm

maja129
28. jún 2016

@zuzla10 no uvidíš čo s tebou spraví ten agnucaston, či sa ti to časom nevylepší 😉

zuzla10
28. jún 2016

Ved to uz som zacala tretie balenie ale mala som dost silnu aj dlhsiu menstruaciu ako keby sa to tam vsetko vycistilo lebo inokedy som mavala slabu mozno 2-3 vlozky denne

zuzstu005
28. jún 2016

@zuzla10 ja mam po nom tiez dlhsiu menstruaciu, a na zaciatku len taku, ze aj jedna vlozka mi staci a potom sa to znormalizuje, ale trva o den niekedy dva dlhsie.

maja129
29. jún 2016

dievčatá, tak silnejšiu menštruáciu som po nich mala aj ja a o dosť ako som zvyknutá 😖

zuzla10
29. jún 2016

Ano ale az po druhom baleni a je 8den po menstuacii a este mam sem tam trosicku spinenie

maja129
8. júl 2016

Dievčatá, na pms Vám ten agnucaston zabral? Mne nejako nie, povedala by som, že som mala ešte silnejšie bolesti ako inokedy, len prsia boleli trošku menej. 😒

zuzstu005
8. júl 2016

@maja129 mne zabral aj na pms. Nemam take bolesti, ako kedysi. Ale kazda sme ina

maja129
8. júl 2016

@zuzstu005 síce ja som brala k nemu aj inofolic, ovulku mi posunul z 11 dna na 13, aspon niečo, pms som mala, ale zase menštruácia nie je až taká bolestivá ako inokedy....presne ako si napísala, každá sme iná, uvidíme další mesiac, čo to spraví...

zuzstu005
8. júl 2016

@maja129 och tak inofolic mi ani nespominaj, presne koli nemu beriem tento pripravok, lebo tamten inofolic mi vsetko rozhadzal, ale ze brutalne. Toto sa mi zda zatial najlepsie. Uz by ma potesilo, keby dopomohol aj ku babu.

maja129
8. júl 2016

Ja som brala v januári inofolic, mne práveže posunul ovulku na 14-15 den čo som bola rada, ked som ho prestala brať, tak sa mi skrátili cykly a ovulka 11-12den, teraz som ho začala brať opäť spolu s tým agnucastonom, ovulka na 13dc, čo nie je tiež až také zle

zuzstu005
8. júl 2016

No ja som po nom mala stavy, ze som ms nedostala mesiac a pol, tehotna som nebola, neskutocne krce, unava, brutal. Po vysadeni uplne vsetko tak, ako pred jeho pouzivanim, a to som ziadne problemy s mrchou nemavala, az kym neprisiel inofolic

maja129
8. júl 2016

@zuzstu005 asi Ti nesadol 😒

zuzla10
20. júl 2016

No baby tretie balenie agnucastonu menstruacia prisla presne nacas bolesti som uz nemala take len slabucke pokracujem dalej dufam ze sa to upravi a ohladom toho inofolicu je to somarina rozhadzalo to aj mne cyklus a zbytocne drahe mozno len reklama neviem mozno ako komu kazda sme ina.

zuzstu005
20. júl 2016

Ja ho uz ani neberiem a uz treti mesiac vsetko tak, ako ma byt.

zuzla10
20. júl 2016

Preco si prestala a kolko si ho brala ?

maja129
21. júl 2016

Ja zatiaľ beriem obe, dnes som 14DC zatiaľ ovulka nebola, ale vaječníky bolia jak šľak, takže ju očakávam každým dňom, uvidím aký bude tento cyklus. Menštruáciu som teraz po agnucastone tiež nemala takú bolestivú ako predtým, ešte mám 1 balenie inofolicu tak ho doužívam spolu s agnucastonom a potom už budem tiež len ten agnucaston. Manželovi som nasadila zinkosel a folandrol, súhlasil, že oskúša 1 balenie, už mu došlo a sám si vypýtal dalšie, že sa po ňom cíti veľmi dobré, je to na tej báze ako inofolic+vitamíny.

zuzstu005
21. júl 2016

@zuzla10 lebo do seba uz nechcem nic pchat, potrebovala som dat cyklus dokopy po inofolicu, co sa mi podarilo. Brala som mesiac a pol....keby sa nieco zmenilo zase si ho nasadim, ale dufam, ze to nebude potrebne.

zuzla10
21. júl 2016

Ale je to na prirodnej baze ale ked mas uz dobry cyklus ja uvidim mozno este 1 dve balenia a asi tiez vysadim som zvedava co to spravi ci nebudu haprovat cykly

zuzstu005
22. júl 2016

No zatial ukazkovy. Hoci prirodna bsza, vzdy len liek. Ak by sa nieco posramotilo, viem co si zase dam. Ale kym som inofolic nebrala, take problemy som nemala a neuzivala som ziadne lieky. Preto to chcem naspat bez liekov