Ako dlho sa snažiť?

Ahojte. S manzelom sa asi rok a pol snazime o babatko, a zatial sa nam nedari. Ja mam 29 rokov. Je uz podla vas vhodne navstivit centrum reprodukcnej mediciny Helios, alebo este pockat? Kolko sa snazite vy? A ako prebieha prve stretnutie? Com mame ocakavat od prveho stretnutia v Heliose? Na co sa nas budu pytat? ...
majkamalik
23. okt 2013
ahoj.My sme sa s manželom pri prvom dieťati snažili 9 mesiacov.Jakubko má teraz 5 rokov.A o druhé sme sa snažili rok a pol.Potom prišiel potrat-to som ani nevedela že som tehu.A po potrate zasa snaženie 10 mesiacov a je to tu.Kúp si prosím ťa vitamíny-femibion alebo čistú kys.listovú mne to pomohlo a zmena prostredia napr.výlet niekde na víkend,kľud a hlavne to vypúusť z hlavy ono to príde
salome_82
23. okt 2013
@borka_1 Rok a pol je už dosť dlho. Vraví sa, že do roka by sa malo podariť počať bábätko. Skús ísť najprv k svojmu gyndošovi, uvidíš čo on na to.
sisaha
23. okt 2013
@borka_1 je to uz dost dlha doba. Najprv poslat manzela na spermiogram. Oni mu ho tam spravia ako prve vysetrenie. Od toho sa budu odvijat dalsie kroky.

Začni písať odpoveď...

Odošli