Ako dlho sa snažiť?

borka_1
23. okt 2013

Ahojte. S manzelom sa asi rok a pol snazime o babatko, a zatial sa nam nedari. Ja mam 29 rokov. Je uz podla vas vhodne navstivit centrum reprodukcnej mediciny Helios, alebo este pockat? Kolko sa snazite vy? A ako prebieha prve stretnutie? Com mame ocakavat od prveho stretnutia v Heliose? Na co sa nas budu pytat? ...

majkamalik
23. okt 2013

ahoj.My sme sa s manželom pri prvom dieťati snažili 9 mesiacov.Jakubko má teraz 5 rokov.A o druhé sme sa snažili rok a pol.Potom prišiel potrat-to som ani nevedela že som tehu.A po potrate zasa snaženie 10 mesiacov a je to tu.Kúp si prosím ťa vitamíny-femibion alebo čistú kys.listovú mne to pomohlo a zmena prostredia napr.výlet niekde na víkend,kľud a hlavne to vypúusť z hlavy ono to príde

salome_82
23. okt 2013

@borka_1 Rok a pol je už dosť dlho. Vraví sa, že do roka by sa malo podariť počať bábätko. Skús ísť najprv k svojmu gyndošovi, uvidíš čo on na to.

sisaha
23. okt 2013

@borka_1 je to uz dost dlha doba. Najprv poslat manzela na spermiogram. Oni mu ho tam spravia ako prve vysetrenie. Od toho sa budu odvijat dalsie kroky.