Ako dlho ste boli PN po konizácii krčka maternice?

peptina
4. nov 2019

Ahojte chcem sa opyatat podstúpila niektora Konizaciu krčka maternice? Ako dlho ste boli pn? A ako dlho trvalo zákrok?

ivkazba
5. nov 2019

@peptina zákrok ako taký trvá pár minút, z nemocnice ťa pustia buď ešte v deň alebo na druhý deň ráno. PN som bola 2 týždne.

marse
5. nov 2019

ja som bola v nemocnici 4 dni, 1d prijatie, 2d operacia, 3d vymena tamponády 24 h som sa nesmela hýbať, 4d domov...
ja som bola v tom čase na materskej, ale mala som nakázaný 2týždnovy klud na ložku a žiadne namáhanie.
ale mne to robili v roku 2009 na kramároch..

peptina
autor
5. nov 2019

@marse a @ivkazba ďakujem Vam,za odpovede aj mne tak vraveli asi 4 dni. Ta tamponada už len to slovo.

nina004
5. nov 2019

Ja som bola na zakroku teraz v aprili. Prvy den nastup, druhy den zakrok, treti den domov. Doma som bola 4 tyzdne. Zavisi od toho aku mas pracu. Ja mam fyzicky narocnejsiu, tak som bola dlhsie doma...

peptina
autor
5. nov 2019

@nina004 Joj mne aj 2 týždne doma sa zdá vela

ave17
5. nov 2019

Mne robili konizaciu dnes poobede a o 5 som už cestovala domov, zákrok trval 15 minut aj s prebudením.. Kludovy režim týždeň, nedvíhat ťažšie veci dlhšie, baby co boli so mnou už vraj idú zajtra do prace

peptina
autor
6. nov 2019

Mohla som to mať už Za sebou v pondelok ale všetky nás pustili domov nejaké problémy na operačné,tak ma to čaká teraz 11.11. oooo pozerám že súper čísla hm..... Tiež si myslím že budem dlhšie tam 3 a viac dni

kajmanka_drava
27. júl 2020

Ahojte, idem na rekonizaciu krcka, robit mi to budu na NOU. Kedze potom nasleduje PN, chcem sa opytat, kedy mi bude PN vystavena? Ci pri hospitalizacii alebo na treti den, ked ma maju pustit domov?

lulita15
30. jan 2021

@kajmanka_drava ahoj, chcem sa opýtať, ako to prebiehalo u teba po rekonizacii?