Ako si holíte intímne partie s prevísajúcim bruchom?

momalu
13. okt 2019

Maminy ktore mate prevysajuce brusko,ako si holite intimne partie?Dociahnete si?Znama ma problem s tym,viem ze kedysi byval taky krem,ktory sa nechal posobit a sa zotrel.Neviem ci sa to da este kupit,muz ju nechce holit a na druhej strane mu to vadi ze je zarastena.Dufam ze ma tu nezozeru podaktore ale nemoze tu napisat sama,vela ludi ju pozna.Dakujem

terezia1477
13. okt 2019

Predávajú takú penu od veet ta sa potom len zotrie takou plastovou "skrabkou"

bielavlcica
13. okt 2019

@terezia1477 to som pouzivala ale neslo mi to dole co som vybrala zly?

saxana000
13. okt 2019

Dociahnut musi urcite ked sa vie umyt vie sa aj oholit.. Ved normalne po pameti aj ked si nevidi dvakrat s rukou prejdem a citim kade treba este prejst..pripadne male zrkadielko nech si zoberie do sprchy.ja som holila v nemocnici este hodinu pred porodom a brucho som mala obrovske..

fopka
13. okt 2019

@bielavlcica inac,to negunguje ani mne. Par chlpov zide,ale len tie jemne. Hoci som nechala viac vrstiev a dlhsie posobit, vobec ziaden "pohyb"

sisa_s
13. okt 2019

baby, pouzite BALEA depilacny krem a nechajte posobit 10-12min 🙂
@bielavlcica
@fopka

terezia1477
13. okt 2019

@fopka
@bielavlcica
Ja som zatiaľ nemala problém, len nemohli byť chĺpky ani príliš krátke ani príliš dlhé. Ale aj tak radšej používam ziletku/strojček

pininka1
13. okt 2019

Ja som si vždy oprela zrkadlo také väčšie na posteľ, sadla si oproti a tak som sa holila,keďže manžel odmietal.

bielavlcica
13. okt 2019

Mne praveze ten co sestra mala pomohol ale ten co som si kupila ja sa nedal pouzit

lenteraz111
13. okt 2019

Elektrickým holiacim strojcekom

petkaaa
13. okt 2019

Ak je tehotná, tak nech to rieši so zrkadielkom v sprche, ale hlavne nech si dáva pozor a ak je obézna, tak by mala začať niečo so sebou robiť 😉

momalu
autor
13. okt 2019

@petkaaa obezna a po 3 cisarskych

petkaaa
13. okt 2019

@momalu ojoj, no ideálna kombinácia... ale myslim si, že keby schudla, tak by sa jej aj tento problém výrazne redukoval, aj keď bruško by nad jazdou stále prevísalo, určite nie do takej miery, aby sa nevedela sama oholiť

nikpa
13. okt 2019

@momalu deň pred pôrodom dvojičiek som sa sama holila a ak má väčšie brucho ako som mala vtedy tak to radšej nech sa pre vlastné dobro zaujíma o to ako schudnúť, nie ako sa oholiť lebo to musí mať problém s vaicerymi činnosťami

bielavlcica
13. okt 2019

Boze baby vy ste fakt jak trafene vadi snad uz vsetko. Ono nejaky cas trva to prevysajuce brusko a vy ste sa ako holily ked ste mali brucho? Ste povedali partnerovi? A ked odmietol nenutil vas chudnut?

zuzana84
13. okt 2019

@momalu Ahoj. Ja chodím už 9 rokov pravidelne raz za mesiac do salónu na depiláciu. Za 10 min je po všetkom a mám mesiac pokoj. Nech si tvoja známa zistí, či nie je v jej okolí salón kde takéto depilácie vykonávajú.

17juraj17
14. okt 2019

@momalu Prepac ale mne to pride akesi cele komicke. Muzovi sa nepaci ked je zarastena ale nepomoze. Tucna je tak ze si ani po leziacky vo vani nevidi na kacenku. Nech sa rozkroci nad zrkadlo teda. Aj depilator moze skusit. Zakial to boli chlpky su este tam🙈🙉. No jednoznacne ak si nevidi po stojacky na palce na nohách mala by s tym nieco robit lebo zarastena muslicka bude jej najmensi problem.

slavuska1506
14. okt 2019

@momalu primarne by som riesila to prevysajuce brucho, lebo ked sa nevie ani oholit, tak to uz musi byt fakt vela. Ja mam 10 dni do porodu a aj ked pri tom fucim ako stary medved, holim sa stale sama.

momalu
autor
14. okt 2019

Tak dievcata aj som jej radila zrkadlo,ale chcela vediet ci a ako to doma maju pevnejsie zeny.Nevidim im do spalne ani do kuchyne.Je vela takych zien co si pytaju radu a v podstate je to jedno.Ona nie je silnejsej postavy z prezierania.Tam je viac faktorov ako dedicnost a samozrejme vela liekov od ktorych nikdy chuda nebola a nebude.

klarik707
14. okt 2019

ako ak sa vie umyt, tak by sa zvladla aj oholit, kedze aj ten krem si tam musi nejak netriet nie? ale tak viem, e v dm maju viac znaciek, takych pien, co sa po case zotru aj s chlpkami

lilianocka2016
3. nov 2019

Bože ja som bola tehotná a som sa normálne holila vet nemáš brucho as na zem ze to nezvladas

nika3136
3. nov 2019

Svatá sprostoto 😂 Neverím, že tu treba ženám vysvetľovať ešte aj štýl holenia haha.
V 9.mesiaci som sa holila ako nič, tak nech mi nikto netvrdí, že sa neoholí pre nejaký previs.

ketrinka2017
24. nov 2019

@pininka1 aj ha tiež keď som bola tehotná

didaa
24. nov 2019

Mne príde napríklad vtipná predstava, ako muž holí svoju ženu. Tým sa nechcem nikoho dotknúť.