Bolesť po kyretáži

31. dec 2023

Som presne 10 dní po kyretazi ( zamlcany potrat. V 10 TT)
Ešte trochu spinim na hnedo. A dosť ma pobolieva brucho ako pri menštruácii. Niekedy menej niekedy viac ( dnes trochu viac, dala som si magnézium magnosolv)
Do kedy ste mali bolesť po kyretazi, celkovo som dosť krvácala po nej aj celkom dlho ( nebol to prvý zamlcany potrat a ani prvá kyretaz ) ale takýto priebeh po zákroku som nemala.
U lekárky som sa hlásila a dohodli sme sa na kontrole aj krvi aj sono až v januári.
Dokonca mám tehotenské príznaky ako bolesť pŕs a trochu aj nevoľnosť.

sofia1979
31. dec 2023

Och myslím si, že by bolo fajn to skontrolovať u Dr, aby z toho nevznikol nedajbože nejaký zápal držím palce a je mi to ľúto ja som si tým prešla pred letom

autor
31. dec 2023

@sofia1979 všade čítam že je to normálne že sa maternica sťahuje 😪 ale už som si dala aj Ibalgin a stále cítim bolesť.

korylan
31. dec 2023

Teplotu si omeraj, keď doucinkuju lieky.

macilaci
31. dec 2023

Po 3 kyrete viac ako týždeň.

autor
31. dec 2023

@korylan teplotu nemám to si sledujem, nakoľko viem že môže prísť zápal. Po ibalgine mi tá bolesť ustúpila🙏. Snáď bude už kľud.

autor
31. dec 2023

@macilaci toto je moje 5 tehotenstvo 😪 kyret druhý krát a mám dve deti a jeden krát som potratila samovoľne. Ale ani raz som nemala takéto sťahovanie maternice. Ak to je teda sťahovanie maternice

alexandraas
31. dec 2023

Ja som mala tiez podobne bolesti,ale len dva dni cca...ja som si davala Nospu

autor
2. jan 2024

@alexandraas ďakujem za tip už je to lepšie