Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Bolesť pri cikaní po sexe.

nahbia
13. jún 2019

Zažili ste to niekto ?🤔 je to strašná rezavá bolesť , pri cikaní no výlučne len po sexe inokedy nič, myslite že to môže byt nachladnutie ? Dikii

domculik24
13. jún 2019

@nahbia nie si pri sexe malo vlhka?

monca0021
13. jún 2019

@nahbia odporúčam pri pohlavnom styku dlhšiu predohru alebo použiť lubrikant. Pred sexom vypi pohár vody a hod hneď sprchu kde sa rovno vycikaj aby si sa precistila. Odporúčam začať stymito radami čo najskôr lebo skončíš ako ja že som vždy po sexe lezala v nemocnici s takým silným rezakom že som nevládala ležať chodiť sedieť nič a cikala som len krv. Je to preto lebo si pri sexe malo vzrusena/vlhka.

nikpa
13. jún 2019

@nahbia ja som to mávala pri začínajúcom zápale močového mechúra

pininka1
14. jún 2019

Tiež som to mala keď bol zapálený mechúr a žiaľ niekedy sa zapálil práve po sexe. Odvtedy dodrziavam oveľa prisnejsiu hygienu.

sabca99
14. jún 2019

Môže to byť aj zápal a to netreba podceňovať. Pravidelne to mávaš? Po každom? Alebo až teraz si to začala registrovať??

ladybug138
14. jún 2019

Je to nieco ako chronicky zapal, niekto je na to viac nachylny, preto po sexe hned ist na wc, pretoze mechanickym pohybom sa tam mozu zaniesť bakterie bud z posvy alebo aj konecnika... Je to bezne

eliaska101
14. jún 2019

Ako neviem, buď to robíte moc na tvrdo a bez poriadnej predohry, alebo tam budeš mať nejaký ten zápal. Najlepšie by bolo, ak by si sa išla dať skontrolovať k gynekologovi

Tu začni písať odpoveď...

Odošli