Bolesť v podbrušku, krvácanie

mirusa
12. sep 2016

Ahojte dievcata. Prosim vas o radu. Minuly stvrtok som mala den pred ovulaciou, tak sme isli s manzelom na to. V piatok som mala ovulaciu. Cez vikend ma pobolievalo v podbrusku. Dnes som isla na wc a krv. Krvacanie ale take silne tmavo cervene az hnede. Viete mi poradit co mam robit a co to znamena. Zajtra idem asi gynde. Dakujem.

lucinka511
12. sep 2016

@mirusa preco ides na gyndu? ved pockaj do menstruacie.gyn ti aj tak nic nezisti. zbytocne sa bude v tebe spatrat.....moze to byt posunuta ovulacia.moze to byt aj to uhniezdenie alebo nejaka hor porucha..ak to nebude pokravovat pockaj.az do menzesu a ak nepride urob si test...ale myslim si.ze gynekolkg ti nic nezisti..jedine este moze ist o prasknutu cystu ale ani s tou netreba ist ku gyn.kebo by praskla....

6326eva
12. sep 2016

tak pri uhniezdovani je mozne spinenie ale az krv nie ... na gyndu pojdes zbytocne

chichua
12. sep 2016

@mirusa ahoj,ja som mala teraz také niečo na ovu.rano som šla na wc a na papieri tmavá krv resp krvna zrazenina.ako keby mi kramy začali.potom ešte pár krát som na papieri zaregistrovala trochu jasnej krvi a naobed už bolo potom. Deň predtým a ešte aj ten deň má bolelo brucho..u teba by to mohlo tiež súvisieť s ovulaciou.mozno bola o deň,dva neskoršie ako si si myslela

sibalka21
12. sep 2016

@mirusa uhniezdovanie asi skor nie, pri tom by si nemala krvacat, urcite nie tmavocervenou krvou... Moze byt posunuta ovulka alebo len nejaka hormonalna nerovnovaha... Pockaj aspon do MS

mirusa
autor
12. sep 2016

Dievcata dakujem vam za vase nazory. Dik. Medzitym som volala gynde a povedala mi ze mam prist zajtra rano, zoberie mi krv a sono.

mirusa
autor
12. sep 2016

@chichua a aj vies nieco nove? Riesila si to?

lucinka511
12. sep 2016

@mirusa ak je to krvacanie pocas ovulacie.netreba to vobec riesit. ale nema ta krv tiect ako pri menstruacik.len po utreti a obcas na nohavickach. moze sa ato opakovat aj kazdy mesiac..ak to ale nie je ovulacne spinenie.moze to byt.cysta.myom.polyp alebo hor porucha a tonuz treaba smonzultovat...ale ko pises ty ze si to mala len jeden den.tak nad tym by som sa nepozastavovala. a aj cysta ak praskne a prejavuje sa tiez spinenim je neskodna.

chichua
13. sep 2016

@mirusa neriešila,len ak by sa to viackrat opakovalo. Ale ovulavne krvácanie je zevraj normálne.vela báb to má.a ako píše lucinka..krv netiekla.mala som ju len na papieri.

mirusa
autor
13. sep 2016

Ahojte baby, tak dnes som bola u tej gynekologicky zobrala mi krv a zajtra budu vysledky. Tak uvidime...

mirusa
autor
14. sep 2016

Ahojte dievcata. Tak gynda mi volala a ze je vsetko v poriatku. Ani hormon Hcg nieje zvyseni. Takze nic. A baby z krvi sa to da hned zistit?

6326eva
14. sep 2016

@mirusa ano ak mas nizke hcg nie si tehotna.

mirusa
autor
14. sep 2016

Lebo krv mi vlastne brala 5dni po sexe. 4dni po ovulacii.

6326eva
14. sep 2016

@mirusa tak to je este velmi skoro na nejaku krv na hcg ...

mirusa
autor
14. sep 2016

6326eva myslis? Ale aj ja si to myslim ze je velmi skoro. Preto sa to pytam. Vsak uvidime. A kedy by som si tak mala spravit tehu test. Az ked mi nepride mrcha? Alebo uz aj skor?

6326eva
14. sep 2016

@mirusa urcite skoro kedze vajicko sa uhniezduje od 5-11 dna po styku. na 12ty den rano urob uz by malo nieco byt vidiet. a ona vedela ze si tolko po styku iba?

sibalka21
14. sep 2016

@mirusa tak 4 dni po ovulacii nieje sanca ze by si mala nejake hcg v krvi.... test az ked nepride mrcha, skor sa naozaj neoplati

mirusa
autor
14. sep 2016

6326eva dakujem ti velmi pekne za info aj tebe sibalka21 tak na 12den urobim test.

lucinka511
15. sep 2016

@mirusa preto ako ti tu radili aj ostatne.netreba hned utekat na gyndu ak to krvacanie je take mini.lebo doktor ajbtak nic nezisti a zbytocne ti robi sono ak by si bola aj tehu to sono sa tak zavcasu nemusi robit.

mirusa
autor
20. sep 2016

Uz som nevydrzala 11 den a urobila som si test, zial nic.

mirusa
autor
20. sep 2016

V piatok by mala prist mrcha. Dufam ze nepride.

mirusa
autor
25. sep 2016

Ahojte dievcata. Tak v piatok mrcha nedorazil v sobotu som si robila test. A vysiel takto...

sibalka21
25. sep 2016

@mirusa ako?

mirusa
autor
25. sep 2016

Ahojte dievcata. Tak v piatok mrcha nedorazila v sobotu som si robila test. A vysiel takto...

mirusa
autor
25. sep 2016

Tak s malym dušíkom

sibalka21
25. sep 2016

@mirusa no tak gratulujem 🙂

mirusa
autor
25. sep 2016

Myslis ze je k comu? Myslis ze to tam je? Hadam sa aj moje pocity nemylia...pretoze citim to od zaciatku...

6326eva
25. sep 2016

Je to tam ;) blahozelaam

mirusa
autor
25. sep 2016

Ano? Dakujem...ale este to nieje potvrdene od gyndy...pojdem vo stvrtok...

chichua
25. sep 2016

@mirusa paráda.gratulujem 😉

mirusa
autor
25. sep 2016

@chichua dakujem