Bolestivá menštruácia

14. dec 2021

Ahojte, nemavam to často ale tento mesiac mi 5 dni meškala menstruacia a dnes dorazila.. mám dosť silnú bolesť na vaječníkoch hlavne na ľavej strane. Je to normálne alebo dôvod na paniku ?

hanelka1
14. dec 2021

Je to normálne,,, občas môže byť aj menší vykyv,,, hormonálna zmena, choroba, stres,strach,,, hocičo na to vplýva.

mamina0078
14. dec 2021

Je to normálne. Ale keby sa to opakovalo aj ďalšiu MS zašla by som za dr.

gdulskadarina
16. dec 2021

ono to moze byt taky nejaky vykyv, tiez niekedy mam silnejsie bolesti, niekedy slabsie, niekedy len krize, niekedy aj podbrusko aj hlava, ono zalezi aj od mojej psychiky mnohokrat ako to pride, hlavne sa nestresuj zbytocne, uvidis ako to bude dalsi mesiac, daj si tabletku od bolesti, nech sa ti ulavi a snaz sa aj oddychovat 🙂

beabelisova
21. dec 2021

No ono, ked mne toto pride, tak to som na nervy, najma ked meska par dni, ze skrz to, ze sa stresujem alebo cosi, tak vtedy su tie bolesti este intenzivnejsie 🙄

gdulskadarina
21. dec 2021

@beabelisova no to tiez moze byt aj tym, ze vtedy su tie bolesti vacsie, ale mne sa to tak miesa, niekedy jeden mesiac ani neviem a potom druhy som KO ale ze uplne, ze bez tabletky by som to nedala, ono neviem ci na to aj konstelacia hviezd nema vplyv 😀 😀 😀