Môže byť menštruácia počas tehotenstva?

23. aug 2022

Ahojte, môže byt menstruacia počas tehotenstva ? Vyšiel mi pozitívny test, menstruacia mi meškala 11 dni, 10 deň sme s priateľom mali nechránený sex a hneď na druhy deň mi prišla menstruacia. Je úplne ina než inokedy, mávam veľmi silnú menštruáciu a teraz úplne v pohode a mam takú slabo červenú krv a na druhej strane mam bolesti v podbrušku čo nikdy nemavam. Mala ste niektorá takúto skúsenosť? Dakujem

miskamicha
23. aug 2022

Sprav este jeden test... chod k lekarovi

matullienka
23. aug 2022

Pokiaľ ti vyšiel pozitívny tehotenský test a začala si krvácať tak by som to riešila s dr. Áno môžeš byť tehotná a krvácanie môže byť aj zacinajuci potrat. A áno niektoré ženy mávajú aj počas tehotenstva menštruáciu, nie je ich veľa ale sú aj také.

babydesire
23. aug 2022

Ja som takto potratila,, islo o zamlcany potrat, chod do nemocnice...HNED !

pininka1
24. aug 2022

Moja suseda mala este tri mesiace menzs. Slabsi, ale bol a kedze mala doma male dieta nejako tomu nevenovala pozornost. Az ked uz nedostala a isla k lekarovi, skoro odpadla ze uz zacinala 4 mesiac

lenik98
24. aug 2022

Podla mna nemusi ist o menstruaciu. Pocas tehotenstva su zenske organzy a sliznice citlivejsie ako inokedy a sex mohol iba sposobit drobne ranky alebo podrazdenie a z toho to jemne krvacanie. Maju to zeny aj bez sexu v tehotenstve pretoze vsetko je tam viac prekrvene. Urcite by som sa neplasila s potratom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre