Bolestivá menštruácia alebo predmenštruačný syndróm

kascakova
14. okt 2014

Ahojte, máte vy alebo niekto z vašich známych problém s menzesom, máte bolesti, naliate prsia, krče,všetky problémy súvisiace s menzesom? ☹ .
Ste v tom čase nervozna, neviete si pomôcť? Rada by som sa podelila o vlastnú skúsenosť s bolestivou menštuáciou, vynechaním menzesu/ neustále som chodila k lekárovi po injekciu,/ tz.vyvolávačku/. A to bolo ešte horšie čakanie na menzes. 😠
Mám super prírodný produkt, ktorý sama užívam, mávam pravidelný menzes, bez bolesti, a bez pms. Je na prírodnej báze, neublíži, nemá žiadne vedľajšie účinky, berie sa aj v čase menzesu, aj pred. 🙂 🙂 🙂
Rada sa s vami podelím o moju skúsenosť, budem rada, ak mi budete písať, ale len važne záujemkyne.Produkt je vhodný aj pre mladé dievčatá, ktoré majú podobný problém, nie je vhodný pre tehotné ženy, môžte si ho aj samé objednať na tejto stránke http://www.analyzavlasov.com/produkty.html, /nerobím žiadnu reklamu/, chcem len pomôcť dievčatám, ženám, ktoré tento problém majú. 🙂 🙂

sisaha
14. okt 2014

@kascakova podobnych vitaminovych doplnkov je na nete neurekom... a lacnejsich.. Podoba mesta z ktoreho pochadzas a kontakt na stranke je predpokladam cisto nahodny.

kascakova
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cerez
14. okt 2014

Len sa chcem spýtať. Sama mávam problémy, mám aj endometriózu, tak bolesti sú. Moja otázka znie, prečo má obmedzenie ako je nevhodné pre deti do 12 rokov, keď je na prírodnej báze. Sú dievčatá, ktoré majú menštruáciu 10 - 11 ročné. Neublíži nikomu. Trochu je to protichodné. Tehotenstvo to beriem.

katarinamarkova
14. okt 2014

@kascakova prosim odpovede - ktory z tych par akoze prirodnych produktov je urceny na vyssie uvedene? ....nenasla som tam ani jeden...
- kde najdem zlozenie tyh ,,prirodnych,,produktov?
- preco su cisto prirodne produkty nevhodne pre tehotne, dojciace zeny, deti do 12r.?
- na stranke nie je uvedena ziadna firma, ani zodpovedna osoba - o aku firmu sa jedna? od koho kupujem, objednavam dane produkty?
- trestne oznamenie na vas este nikto nepodal? 🙂
dakujem za odpovede

kascakova
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kascakova
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz