Chlamýdie počas tehotenstva

jackie74
25. jan 2020

Ahojte, prosím poraďte mi. Pred pol rokom sme sa začali snažiť o bábo. Nedarilo sa nám.
Navštívila som moju lekárku a jej zistenie bolo, že mám pravdepodobne zrasty, netvorí sa m vajíčko a kedže som mala v minulosti chlamydie aj ureaplazmu, povedala mi lekárka, že ureaplazma sa mohla vrátiť. Preto mi spravila stery. Po dvoch týždňoch mi volala, ureaplazma sa potvrdila. Predpísala mi lieky, ktoré som ale nezačala brať hneď, ale až o tri týždne neskôr.
No a čo sa nestalo, otehotnela som ešte predtým, ako som ich začala brať. Tak som lieky vysadila, išla na kontrolu, lekárka potvrdila tehotenstvo, a oznámila mi, že sa mi nevrátila ureaplazma, ale chlamydie /čo si myslím, že je trošku rozdiel/, a že teraz sa môžem celé tehotenstvo obávať, že porodím predčasne, alebo o bábo prídem :( . Prosím Vás prešli ste si týmto už niektorá? Ďakujem

lubiss
25. jan 2020

@jackie74 chlamydie sa ti nie ze vratili ale povodne ti ich nevyliecili je neskutocne tazke sa ich zbavit a vyzaduje si to dlhodobu !!! Liecbu antibiotikami a nie ze ti daju doxyhexal na dva tyzdne a ty mas byt zdrava..minimum je 3 mesiace a viac liecby...co sa tyka tehotenstva no tazko povedat moze sa stat co si pisala...ale su antibiotika ktore mozu aj tehotne navrhla ti lekarka vobec nejaku liecbu ???

jackie74
autor
25. jan 2020

@lubiss dakujem za odpoved, nenavrhla mi nič, stroho má vybavila, chcela som sa jej ešte viac spýtať ale zjavne na mna nemala čas 😔 teraz naozaj neviem čo robiť

rp123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rp123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jackie74
autor
25. jan 2020

@rp123 ach jaj tak na koho sa obrátiť keď nemajú na nás čas 😔 povedala mi že sa teraz celé tehotenstvo budem obávať ako to celé dopadne 😢 doxyhexal mi predpísala ale nestihla som to dobrat, teda brala som to len týždeň a už sa objavili dve čiarky... ale dakujem za odpoved a držím palce 🙂

rp123
25. jan 2020

@jackie74 ďakujem, držím palce aj ja tebe🙂