Krvácanie počas tehotenstva

anetkaaa111
5. nov 2022

Ahojte baby, chcela by som sa s vami poradiť. Som v 6tt tehotenstva. Pred pár dňami som začala krvácať, tak som hneď navštívila gynekológa ktorý mi predpísal Ascorutin a Duphaston. Lieky užívam dnes štvrtý deň. Krvácanie prešlo hneď na druhý deň len dnes ráno sa znova objavilo aj napriek tomu že pravidelne užívam lieky a stále ležím. Kontrolu mám 16.11. Myslite že mám ísť na pohotovosť či je takýto stav ešte normálny a počkať do kontroly ?

stellarstar
5. nov 2022

@anetkaaa111 keď krvácanie zosilnie a budeš mať bolesti tak by som určite šla

anetkaaa111
autor
5. nov 2022

@stellarstar ďakujem 👏 bolesti nemám žiadne a krvácanie je hlavne vtedy keď sa postavím, pokial ležím tak nič

optame
5. nov 2022

@anetkaaa111 ja by som isla, nech sa pozrie Dr. Ak nemas bolesti, tak v pondelok sup za svojim, minimalne mu zavolaj.

e1i
5. nov 2022

@anetkaaa111 uz ti robil sono ci je gestacny vak v maternici? Ak nerobil isla by som na pohotovosť aby vylúčili mimomaternicové tehotenstvo

Tiež som len krvacala a babo bolo v pravom vajcovode. Lenze ani na pohotovosti to dr nevidel, az v car a hned poobede som skončila na stole.

anetkaaa111
autor
5. nov 2022

@e1i áno robil sono a povedal že všetko je v poriadku, že babo rastie pekne

leni1977
5. nov 2022

@anetkaaa111 išla by som na pohotovosť, je možné, že sa ti vytvoril hematóm

veronicka0123
5. nov 2022

Prosím aj ja o radu. Včera u dr. na sone zatial iba vak. Mala som hnedý výtok aj s trochou krvi. Dali mi injekciu a lieky. Občas mám dnes po utretí na wc tmavý výtok. Nič ma nebolí. Čakať, či smer pohotovosť?

optame
5. nov 2022

@veronicka0123 v kt.tyzdni si? Moze to ustupit do dvoch dni,. Je potrebne to skontrolovat.
Co Ti povedal tvoj obvod.gyn?

veronicka0123
5. nov 2022

@optame okolo 5. Povedal, že je tam vak a treba čakať, čo bude ďalej a ak budem krvácať, mám íst do nemocnice. Lenže nekrvácam, iba občas na papieri po wc. A nie čerstvú krv.

optame
5. nov 2022

@veronicka0123 tak potom pockaj do zajtra a uvidis. Ak sa nieco zmeni chod a ak nie,volaj mu v pondelok,. Uvidis dla stavu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre