Clostilbegyt a Duphaston

evka1704
17. apr 2012

mile snazilky,ked vam mozem odporucit,tak neberte ten clost.,vytvaraju sa vam folikuly,ale mozu obsahovat vela vajicok a mozte mat aj viac pocetne tehotenstvo a deticky nemusia byt v poriadku.ja som sa zacala venovat Billingsovej metode a aj teplotu som si merala.teraz to uz poznam,tak sa nemusim sledovat.ako prve zistite,ci je vas partner v poriadku.ja som urobila tiez chybu.brala som clost,potom duphaston a nakoniec som skoncila na laparoskopii.vsetko sa mi vajickami,co sa mi tvorili upchalo.keby mal niekto nejake otazky,rada odpoviem.

evka1704
autor
22. sep 2012

@zuziklc29 fuuuuuuuuuuuuuu,tak tak to mi je luto,ked to bez liekov nejde,tak je to tazke.... no cysta je este v norme,horsie je upchatie vajickovodov,ale uz by to malo byt ok,ked si po laparke.

evka1704
autor
22. sep 2012

@zuziklc29 fuuuuuuuuuuuuuu,tak tak to mi je luto,ked to bez liekov nejde,tak je to tazke.... no cysta je este v norme,horsie je upchatie vajickovodov,ale uz by to malo byt ok,ked si po laparke.
@javorinka2 mne tiez tvrdili,ze nemam folikul,ale mala som,len nie na 14 den,niektory mes som tiez nemala.otehotnela som po 9 mes od laparky...

suvad
22. sep 2012

@soldi co je to fitosoja

javorinka2
22. sep 2012

@evka1704 no ale mne sa niekedy nevytvori vobec.. ☹ dufam, že po laparke bude mojmu dr.jasne, čo so mnou dalej 😒 dakujem za odpoved

evka1704
autor
23. sep 2012

@javorinka2 po laparke sa uvidi,lepsie vsetko popozera....drzim palce

minique
25. sep 2012

@ika84 pisem asi neskoro,ale neda mi to sa Ti neozvať. Mám presne ten isty problem ako si mala ty - ziadny M bez liekov. SOM Z TOHO ZUFALA.

ika84
26. sep 2012

@minique chapem ta, aj ja som bola ale vies co? teraz cakam krasneho chlapceka, rastie ako ma a cele tehu bez akehokolvek problemu..len vydrz

minique
26. sep 2012

KOŠIČANKY nepoznáte, neporadíte nejakeho/ú dpbrého/ú gynekológa/gičku v Košiciach?

murano
30. sep 2012

ahoj babenky
chcela by som sa vas opytať.21.9 som dobrala prve balenie duphastonu.dnes je 30.9 a ešte stale mi neprišiel menzes ale od piatku mam velmi male špinenie je to norme?v sobotu som alla aj trochu krvy ale v nedelu žu vobec nič. nemala by som navštiviť dokyho? duphaston beriem pretože sa snažime o babätko.v minulosti mi menzes chodil kedy sa mu zachcelo niekedy dva krat do mesiaca inokedy raz za tri mesiace

labanka
2. okt 2012

@minique MUDr. Herman gyncare kosice 🙂

zelenagw
2. okt 2012

Ahojte patrím medzi Vás len ma zaujíma prečo neskúsite aj niečo iné ako je pchat do seba lieky ja už ich žujem 8r a vysledky stale zle a doktor mi len vzdy povie že ked otehotniem ze sa to poriesi no ale co s tym ked nemozem otehotniet 2,5roka???? Zvolila som si inú cestu a to zelenu....(to znamena očistiť sa od všetkych ečok ktore sú všade v kazdom jedle a kazdy znas ma prekysleny organizmus....) a viete že sa mi zlepšili po 8r vysledky konečne sú v norme a to mi len zvysovali dávky. Bola som aj na priefukoch aj na laparoskopii potom znava na drylingu a nič nepomohlo alurat zelene potraviny síce niesom ešte tehotna lebo neda sa vyčistiť organizmus z dna na den ale velmi vela ludom to pomohlo ak by to niekoho zaujímalo moj pribech tak kludne napiste mimagw@gmail.com držím Vám palce kazdá jedna si zaslúžime zdrave babetko 😀 a viem aj pomoct...

lenocka777
2. okt 2012

Ahojte baby, počuli ste už o zelených potravinách - MLADÝ JAČMEŇ A CHLORELLA?
Je veľka pravdepodobnosť, že užívaním týchto produktov sa Vam podarí otehotniet. Pozrite si tento článok.
Ak by ste mali akekolvek otazky, tak ma kontaktujte. Týmto zeleným potravinam sa venujem. Rada by som pomohla aj ostatny, kedze jacmen a chlorella pomohli celej mojej rodine.

ZELENÁ MIMINKA
MUDr. Miloslav Lacina
GW/UH 2005

Jak plyne čas a stále více uživatelů má pozitivní zkušenosti s užíváním zelených potravin, objevují se postupně nové a nové poznatky a souvislosti.
Jedním z posledních zjištění je, že se objevují početí takzvaných zelených miminek, kdy jejich matky, které byly předtím dlouhodobě léčené pro neplodnost, po dlouhodobějším užívání Mladého ječmene, přes všechna pesimistická rodinná i lékařská očekávání, otěhotní a to je velkým překvapením nejen pro ně samotné a jejich partnery, ale především pro jejich lékaře – gynekology.
V uplynulých třech letech jsem zaznamenal sedm takto počatých miminek a po zvážení všech skutečností a i podle názoru samotných maminek, má právě Mladý ječmen tu největší zásluhu na tom, že se tak stalo.
Čemu přičíst tento úspěch? Jistě vynikajícím vlastnostem Mladého ječmene a zelených potravin obecně.
Jak mnozí z Vás vědí, zelené potraviny mají na náš organismus komplexní účinek.
Mezi základní vlastnosti Mladého ječmene patří adaptogenní účinek. To je harmonizující vliv zelených potravin jak na fyzický, tak i psychický stav těla. Ten přispívá k tomu, aby se upravily utlumené či zvýšené hormonální funkce nejen ženských pohlavních orgánů, ale i všech spolupodílejících se systémů – např. štítné žlázy a hypofýzy. V praxi to znamená především pravidelný menstruační cyklus, který je předpokladem i správné ovulace.
Dalším významným účinkem je protizánětlivé působení Mladého ječmene, které napomáhá zlikvidovat záněty adnex, tedy vaječníků a vejcovodů. Stejný účinek se uplatní i u chronických zánětů dělohy a pochvy. Důležité je odstranit nejen tyto záněty, ale všechna zánětlivá ložiska v těle, protože se tak významně zvýší jeho obranyschopnost a vše začíná fungovat tak, jak by mělo, tedy normálně.
Mohutný antioxidační účinek chrání vznikající a rostoucí vajíčko před degenerativními změnami a napomáhá tak jeho zdravému vývoji a dozrání. Stejně tak příznivě působí i na děložní sliznici a tím připravuje místo budoucího zahnizdění oplodněného vajíčka.
Živiny, které s sebou Mladý ječmen do organismu přináší jsou pak důležitým předpokladem všech předchozích dějů, protože jsou nezbytné pro správnou funkci imunitního systému a jednotlivých metabolických dějů.
Neméně významný je i očistný účinek Mladého ječmene. Odstranění jedovatých látek z těla nejen znamená mnohdy zásadní předpoklad úspěšného oplodnění vajíčka a následného donošení plodu, ale zároveň chrání i plod samotný před budoucími zdravotními komplikacemi. Je totiž zjištěno, že během vývoje plodu dokáží jedovaté látky a těžké kovy obsažené v těle matky prostupovat přes placentu do vyvíjejícího se plodu. Takže po narození dítěte má sice maminka o 50% těchto látek méně, jenže těch zbývajících 50% se neztratilo. Má je v sobě právě narozené miminko. Proto je nesmírně důležité tyto látky odstranit z těle ještě dříve, než dojde k početí. A to právě zelené potraviny při dlouhodobém a pravidelném užívání velmi dobře umí.
Abychom však nenechávali vše jen na ženách.
I mužská neplodnost se významně na tomto problému podílí. Nejčastějším problémem u mužů je malé množství ejakulátu, snížená pohyblivost spermií, či vývojová degenerace spermií nebo jejich následné poškození vlivem chronických zánětů prostaty a močových cest.
Negativně na spermie působí i všudypřítomná oxidační činidla, jedovaté látky a vysoká koncentrace těžkých kovů v organismu. Navíc většina mužů trpí nedostatkem živin, které jsou základním předpokladem vzniku dostatečného množství kvalitního spermatu. (Především zinku a selenu.)
Zelené potraviny dokáží i tyto nepříznivé okolnosti zvrátit. Navíc jsou výborným zdrojem energie a vitality, která mnohým mužům schází, takže podstata jejich neplodnosti nemusí být ani tak ve výše uvedených problémech, ale v přirozené lidské vlastnosti, lenivosti.
A tak, chceme-li zabránit vymření vodníků v Čechách a na Slovensku po meči či po přeslici, sáhněme po zelených potravinách, ať máme sílu Zelená miminka nejen stvořit, ale i řádně vychovat. Nejdůležitější je však to, že zelené potraviny nám zaručí že Ona i My budeme kypět zdravím a dobrou náladou.

lenocka777
2. okt 2012

Ja som izačala užívať ZELENY JACMEN a CHLORELLU, keď mi zistili vysoké aslo a
nechcela som
brať dlhodobo antibiotika.
Nielenže mi to znížilo aslo (napriek tomu, že moja lekárka povedala,
že bez antibiotík sa mi aslo nezníži), ale mi aj začali rasť vlasy,
schudla som, vybielilo mi to zuby, upravilo mi trávenie a stolicu, mám
z toho veľmi veľa energie, vôbec nie som unavená, cítim sa super
fyzicky aj psychicky. Svokra mala rok veľké problémy s kĺbmi. Boli
dni kedy sa nevedela ani sama obliecť, lekári nevedeli čo jej vlastne
je. Nevedela spávať, mala depresie a pomohol jej práve zelený jačmeň a
chlorella, teraz sa cíti výborne. Švagriná mala tiež veľmi zle
výsledky, dokonca jej povedali, že ma nábeh na rakovinu žalúdka a
odkedy to užíva ma super výsledky.

Ja to dávam aj ročnej dcérke a odkedy sa narodila,
nebola vôbec chorá. Boli sme teraz na meranie
antioxidantov v tele a mame vynikajúce výsledky, na rozdiel od ľudí,
čo to nepijú. Sú vhodné pre celú rodinu.

Liečia veľmi veľa chorôb, ekzémy, bielia zuby, podporuje chudnutie,
znižujú hladinu cukru pri cukrovke, majú antioxidačné účinky,
protirakovinové účinky, majú veľmi veľa minerálov, enzýmov, vitamínov,
zlepšuje kvalitu spánku, odstraňuje únavu, depresie, zlepšuje
trávenie, posilňuje imunitu organizmu, spomaľuje starnutie
organizmu, zvysuju sexualnu vykonnost, ....atď.

Zelené potraviny čistia, zasýtia, regenerujú organizmus a harmonizujú
telesné funkcie. Sú zásaditotvorné. Majú antioxidačné účinky, zbavujú
telo nebezpečných voľných radikálov a chránia tak bunky pred
poškodením. Sú 100% čisté vyrobené v biokvalite. Dokážu nahradiť
najkvalitnejšiu zeleninu. Obsahujú najvyššie množstvo chlorofylu,
ktorý má protizápalový hojivý účinok.

Ak by ste mali akekolvek otazky alebo zaujem o zeleny jacmen a chlorrellu, tak ma kontaktujte.
Zelenym potravinam sa venujem. Mozem Vam poslat skusenosti ludi, ktorym zel. potraviny pomohli.

zelenagw
3. okt 2012

Ano sú prefekne navyse ja Vám možem ponuknut prezentaciu o nic a ak chcele vediet viac a vieme povedat aj ako s nimi zaobchadzat aby Vám pomohli a kolko ich mate jest... mimagw@gmail.com 🙂

zelenagw
3. okt 2012

@murano ja si myslím že by si si mala urobiť teho test a myslim ze bude pozitivny drzim palceky 😀

murano
7. okt 2012

už si nemusim robiť test po 7 dnoch špinenia som dostala menzes ale poriadny takže moj ciklus bude si 39dnovy uvidim ako pride menzes o mesiac

blonda123
18. okt 2012

Ahojte, ostalo mi 23tabletiek Duphastonu, 5tabletiek Clostilbegytu a vitaminy(30ks)calibrum, babyplan, ak mate zaujem napiste

nelabela
26. okt 2012

@soldi
ahoj, teda ak tomu dobre rozumiem tak pri PCO a anovulacii sa normalne nasadzuje clostil, hej? aj ked je HP normalny?
nerobil niektorej z vas doktor test na antimuleriansky hormon?

soldi
26. okt 2012

@nelabela ano, vacsina dok ho predpisuje 🙂 aj ked je hp v poriadku. fuu, to je co za hormon? amh? ten, ktory vypoveda o stave a pocte vajicok?

nelabela
26. okt 2012

@soldi
no presne, dobre si povedala.
ze je to novo dostupny test, tak mi zobral doktor krv a vysetruje sa v BA... v pondelok mam prist ze uz maju vysledok tak som nervozna...
ja sa len bojim, ze doki povie ze 4 mesiace su malo a mame skusat, vies, ze to chce cas. ale ja nechcem cakat...
chcem mat ovu a miminko 😀

soldi
26. okt 2012

@nelabela no, ak Ti vyjde zle amh, tak budu asi rychlo chciet nieco riesit, lebo s tym sa uz nic neurobi. vlastne, cim je vyssi, tym je horsie, lebo to znamena, ze vajicka su nekvalitne.
tak drzim palce nech je nizky 😵

nelabela
26. okt 2012

@soldi
lenze ak je nizky, tak potom co???
ja sa bojim len jedneho, ze mi povie ze to chce cas...
sak uvidime, v pondelok dam vediet...
o tej soji som to citala na zaciatku, aj v ktore dni sa ma brat.... takze len kupim a idem na to od noveho cyklu...
teda ak nenasadi nejaku liecbu alebo co
este raz dakujem

soldi
26. okt 2012

@nelabela pravdepodobne Ti predpisu nejaku hormonalnu stimulaciu.
mas anovulacne cykly?

nelabela
26. okt 2012

podla mna ano...

drobca07
26. okt 2012

ahojte kočky, ak sa môžem zamiešať medzi vás a skúsite mi pomôcť - brala som posledné 4mesiace duphaston od 14DC 2x1tbl denne 10dní, tento mesiac mi strašne meškala mrcha - 41DC tak mi dr. pichol vyvolávačku (tehu test bol negatívny), veľmi by sme chceli bábo.... dnes som 5DC a začala brať Clostil na rozbehnutie ovulky ale duphika mi stopol - urobil dobre? ... s exmanželom sme sa snažili 6rokov - nakoniec nám zistili - laicky povedané - spolu ako pár nikdy detičky mať nemôžme.... viedlo to po čase k rozvodu.....ale už je to za mnou....teraz mám nového priateľa, rôčky pribudli a bejby nikde..... snažíme sa od marca tohoto roku....
začala som si merať BT a predtým som si robila ovu testy....

milacik3
26. okt 2012

@drobca07 to znamena ze dufaston nebudes brat vobec? no taka si vie lekar co robi nie?... ja som narp. clostil brala na 3 DC a na 17 DC dufaston aby nezabrdil ovulku, preto sa musi brat az po ovulacii.... Ak nemas problem s MS tak asi dufaston nepotrebujes...

tiumen
26. okt 2012

tak aj ja sa pridávam. Tento mesiac to bude treti cyklus čo budem brať Duphaston. Dúfala som že mi spravidelní mrchu ale nie prvý prisla na 30dc a druhý až na 35dc tak som zvedavá na tento tretí 😀 a o bejby sa snažime skoro rok..

chabebe
26. okt 2012

Ahojte, chcem sa len spytat, ci je normalne, ked Vam gynekolog predpise dufaston a Clostilbegyt po 4 mesiacoch snazenia...prva krv v novembri bolo vyssie PRL (ale ja mam ochorenie stitnej slazy / v decembri mi menili lieky z euthyrox 25 na 50)...nasledne mi brala krv v januari a ked som bola teraz na kontorle, tak na zaklade januarovej krvi mi predpisala tieto dva lieky/ vobec mi nepovedala, ze ma chce liecit na neplodnbost, len ze sa jej v krvi nezda jeden hormon a ze sono odpoveda cyklu / do spravy napisala vysoke E2 vyssie PRL aj pro G...vysledky aktualnej krvi este nemam...mam to vobec brat????

drobca07
26. okt 2012

@milacik3 @tiumen áno, duphika mi stopol úplne vraj si ho mám šetriť keď uvidím // , prvý mesiac po duphiku som mala cyklus 38dní, druhý 35, tretí 33 a štvrtý m. som nedostala vôbec a musel to riešiť na 41dc vyvolávačkou tak mne to vlastne cyklus vôbec neupravilo....som veľmi zvedavá čo to spraví teraz s clostilom....už som z toho pekne na nervy....
...a ovu testy som si teraz objednala z netu síce trošku drahšie ale dúfam, že lepšie, lebo tie čo som mala mi ukazovali aj týždeň //....