Čo na kvasinky?

19. okt 2023

Čo na kvasinky? Stále sa vracajú… prádlo periem na 90st aj žehlím. Už druhý mesiac beriem fluctosandoz 4 tabletky počas 4 dni ms… beriem probiotiká orálne a snažím sa aj vaginálne (konečne mi predpísala gynoflor dlhodobo)… vždy sa to preskočí dalacyn krémom ktorý očividne nemá bohvieaký účinok… aj ked tie kvasinky skôr pociťujem vonku v okoli vchodu a pyskov… výtok mávam žltý…

diaalex
19. okt 2023

Wobenzym?

lucinkak87
19. okt 2023

Ja by som skúsila živé probiotikana tvojom mieste, skús pohľadať na MK symprove

joesvk
19. okt 2023

Skús vylúčiť všetky sladkosti.

zuzkaa1991
19. okt 2023

Umyvate sa s cim zo spodku??

autor
19. okt 2023

@diaalex beriem nepomáha

autor
19. okt 2023

@zuzkaa1991 gély na ntímnu hygienu

autor
19. okt 2023

@lucinkak87 skúsim dalujemm snažím sa veľa jogurtov a pod.. ale občas to nerobí dobre môjmu žalúdku

autor
19. okt 2023

@joesvk no dám si raz za čas niečo

majlo1234
19. okt 2023

Nic sladke, to nam ako prve poradila kozna

vakatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkaa1991
20. okt 2023

Tak zrušte to a umyvajte sa len s čistou vodou ;)
Ja som sa polroka nevedela z toho dostať vkuse daco kamoška mi odporučila s cistou vodou umyvat spodok bolo mi proti srsti ale musim povedat zabralo mi to a to same lieky antibiotika polroka znicila som si ph v posve dobre baktérie atd.....vsetko.upravilo po case uz preslo asi 8r a som bez problémov bez mykoz bez všetkého ;)

autor
20. okt 2023

@zuzkaa1991 a co ste brali na úpravu pH?

anonymnasnazilka
20. okt 2023

@zuzkaa1991 ja som tiez citala, ze gely na intimnu hygienu nie su vhodne pri mykoze, lebo narusaju este viac pH..

zuzkaa1991
20. okt 2023

Nic to samo sa upravi.....plus co vysse pisu skoro žiadne sladke a vitamíny berte ked.tak probiotika ale nic nedávať dole...mne lekar povedal ze to mam.v hlave 🙈🙈 ....ale blbost...ale fakt voda mi pomohla tiez som pouzivala.imtimne mydla ale poviem.dodzubalo.to viac ako.malo ucinnok urcite riadte sa co povie.lekar.a uz dnes zacnite s cistou vodou spodok

zuzkaa1991
20. okt 2023

@anonymnasnazilka nie len pri mykoze ale.pri beznej hygiene...akoze bola som.proti argumentovala som ze ved budem smrdiet atd..ale.ako píše umyvam sa cistou vodou raz za cas zadok (ak.mam byt úprimná) prejdmwm s detskym mydlom.....moju dcerku tiez od.malq umyvam len s cistou vodou zadocek prejdem s mydlom.

Ja klop klop som nemala od potratu 7r ci.8r problem len stary lekar zanedbal vysledky z cytologie mala som jedine canidu ale.teraz nova lekarka ma preliecuje...ale zaa canida mi nic nesposobovala dole ale skor travenie atd

macekovam
20. okt 2023

Kúpiš v lekárni..

autor
20. okt 2023

@macekovam odskúšané

macekovam
20. okt 2023

A nepomáha?

autor
20. okt 2023

@macekovam hej na chvíľku 🙂

macekovam
20. okt 2023

No treba všetkých 10 vyuzivat.. + si môžeš clotrimazol kúpiť v lerkarni čapíky.. 1.den si dáš 2..dalsi len 1...a potom tých 10 probiotika... A počas mesiaca sem tam zasa si dat gynimum.. + podľa potreby... Aj ako prevenciu

vakatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
macekovam
20. okt 2023

A používať neoarfumovany biely toaletný papier.. Nie recyklovanie humusy...