Premnožené kvasinky

29. máj 2023

Ahojte, uz neviem, co by mi pomohlo. Dookola mavam mykozy, gyn mi vzdy predpise nejake vkladacky a dobre. Ale ja mavam ozaj skoro kazdy mesiac. Vzdy aj partner si dava krem pre istotu, ja sa preliecim a o chvilu to mam zase. Teraz uz som mala masivne premnozene, to bol verdikt zo steru. Zase som dostala macmiror a vybavene. Volala som teda obvodakovi, predpisal mi fluco sandoz. Sladke nejem, pecivo tiez malokedy. Co este by som mohla urobit, aby sa mi to stale nevracalo?

domiklik
29. máj 2023

Lbc cytologia vie zachytiť zaujímavé veci, ak ti teda ešte nebola robena

tamtamka26
29. máj 2023

neskúšala si výplachy Rosalgin?? ja si to dávam preventívne každý mesiac po menzese..

halci
29. máj 2023

candistop mne osobne pomoze. vzdy ked to dostanem tak si nasadim a zlepsi sa to

autor
29. máj 2023

@halci
@tamtamka26 mne pomoze cokolvek z lekarne, aj canesten aj rosalginatd.ale to nie je normalne,aby som to kazdy mesiac musela riesit...o to mi ide...
@domiklik nie, iba klasicku mi robili... nastudujem si o tom nieco, vdaka

terry658
29. máj 2023

Vypozorovať v ktorej časti cyklu to začína. Mne to väčšinou deň pred ovulaciou začalo a potom aj keď skončila MS. Kupovala som si vaginálne probiotika. Tri mesiace striktne bez sacharidov, teda aspoň som to obmedzila pod 100 g na deň. A dala som si predpísať antimykotika celkové na jeden mesiac.
Zistila som potom že mám histaminovú intoleranciu a je to jeden z jej prejavov.

kik2022
29. máj 2023

Ja som to tiež mapa opakovane skoro každý mesiac, ale potom som obmedzila sladkosti a užívala som ženské probiotiká Garden of Life. Tie sú zázrak.😄😊

niqua
29. máj 2023

Mala som to od 15 rokov do 26 ...nonstop...každý mesiac...mne poradil jeden šaman z Indie piť každé ráno nalačno politra teplej vody do nej pol citrónu vymackat a lyžica kokosového oleja...vypiť...a klistyr...pravidelný klistyr...tuším som ho robila aspoň 3 mesiace....nič sa mi nestalo a neviem čo je mykóza odvtedy...ešte aj sladké zeriem nonstop ....minimálne ten klistyr aspoň raz dva krát si sprav a tú vodu pi,tá ti určite neublizi

niqua
29. máj 2023

už som 4 roky bez mykozy a aj tehotenstvo bolo bez mykozy....prvé tehotenstvo som sa šla zblázniť ale to bolo ešte pred touto kurou

niqua
29. máj 2023

A ešte Tiande vložky som používala....nonstop...každý deň...veľmi pomohli...

gesture
29. máj 2023

@tamtamka26 Ahoj,nasadzuje po vyplachu aj vaginálne čipky či nie?

tamtamka26
30. máj 2023

@gesture to neviem, ja si to dávam iba preventívne, na obnovu mikroflóry.

stanulienkat
30. máj 2023

Možno treba preliečiť aj partnera, nosiť bavlnené spodné prádlo, piť veľa tekutín. Pozor na mnohé sprchové gély a na lubrikanty, ktoré to môžu spôsobovať a samozrejme obmedziť sladké.

estratexia
30. máj 2023

Mne pomohol wobenzym. Precitaj si o tom niečo. Je to voľnopredajný liek, a rieši zápal tak, že sa ti nevracia stále dookola.