Čo vám pomohlo na kvasinkovú infekciu v pošve?

martina_trnava
4. jan 2023

Chcem sa “pochvalit” resp. poradit co mne pomohlo na kvasinkovu infekciu v posve s ktorou som sa trapila. Neverim ale uz mesiac uzivam probiotika Super Dophilus urcene na kvasinkove infekcie jednu tabletku rano po jedle a druhu vecer pred spanim (alebo teda po poslednom jedle) a zatial mam pocit ze zabera, uz po 2 tyzdnoch uzivania sa mi neprijemne pocity, svrbenie neukazalo, predtym som mala neustale takyto pocit az mi to preslo do kvasinkovej infekcie ktoru som musela riesit u gynekologa. Som z toho milo prekvapena pretoze aj sladke velmi neprospieva pri tomto probleme a tieto sviatky tom ho pojedla dost a nic. Pisem preto aby baby ktore sa s tym trapia vyskusali 😊

tyaja5
4. jan 2023

no to je pravda, sladke som kvoli tomuto musela obmedzit aj ja. ale tak vsetko zle je na nieco dobre, schudla som 7 kg vdaka tomu, takze som za to v podstate aj vdacna :D 🙂

ddsim
2. feb 2023

zeolit, borax, zelene potraviny

barborka2223
26. feb 2023

@martina_trnava
@martina_trnava Dobrý večer a po akom čase ste pocítili úľavu, ja už to mám skoro tri týždne aj masť od gynekológa aj probiotika na chvíľu pokoj a zasa od včera už sa stým trápim skoro mesiac