Čo vám pomohlo na vaginálnu mykózu??

lucia851
5. feb 2020

Ahojte co vam pomaha na mykozu?ja si davam vaginalny gel dovnutra ale na vonkajsej strane ma to strasne stipe a svrbi aj si to natieram ale nepomaha to.

cloe123
5. feb 2020

@lucia851 clogin vaginalny vyplach 🙂

anile12
5. feb 2020

@cloe123 mne vždy pomôžu canesten tablety. Záberu mi vždy už po 3 tablete a mávala som veľmi často, ale po dvoch baleniach canesten už nemám po mykoze ani stopy ale zároveň s nimi som brala aj vitamíni z Dr. Max probio Femina. Brala som Ich 3 mesiace veľmi sa mi v liečili vytoky aj mykoza

0kristina0
5. feb 2020

Menstruacia

ninkamamka
5. feb 2020

Canesten tablety uz nie su pokial viem aspon neviem ich dostat vlekarni, ja si zvyknem kupit Clotrimazol 6tabletiek a je pokoj. Stoja okolo 3€ a su volne predajne.

lucia851
autor
5. feb 2020

@0kristina0 pomoze to?lebo uz cakam menzes

0kristina0
5. feb 2020

@lucia851 ano pomoze, ani ja som tomu neverila ale naozaj to pomohlo.

miriam1983
5. feb 2020

@ninkamamka pokial viem,tak canesten je stale. Aj tableta,aj krem.

lasina
6. feb 2020

@ninkamamka majú aj Canesten tablety 6 ks

eliska13
6. feb 2020

@lucia851 Rosalgin výplach a pot Canesten čipky, alebo ku gynekológovia a dá Ti kapsulu a hlavne probiotiká dlhodobo a obmedziť sladke

danalop
18. feb 2020

Mne sa vyplatilo v takomto prípade ísť ku gyn v prvom rade. Mne sám gynekológ dal čípky, ktoré som užívala, ktoré som si vkladala a k tomu som si v lekárni kúpila aj wobenzym a ten som brala tiež. A postupne sa to zlepšilo 🙂
Len v takýchto prípadoch sa treba obrniť trpezlivosťou 🙂

andreja13
20. feb 2020

@0kristina0 mne teda prichod menzesu len oddialil problem, ked som to mala, na ten tyzden co som mala menzes bolo v poho, ale ked skoncil, tak problemy sa zjavili opat, takze neviem, podla mna to neni zrovna riesenie :/

0kristina0
20. feb 2020

@andreja13 mne to problem vyriesilo, mozno zalezi od toho v akom stadiu to mas.

lucia851
autor
20. feb 2020

Mne raz,menzes pomoze inokedy nie

lucia851
autor
21. feb 2020

Ja si mam na noc nechat jednu na spanok.Ale potrebujem najprv poobednu vysadit a potom rannu

andreja13
22. feb 2020

@0kristina0 no mozno hej, mozno zalezi aj od toho jak dlho to uz trva, aka je intenzita tych problemov, ja ked som toto mala, tak som bola aj u lekara, lebo sama som sa s tym pasovat nechcela, nechcela som len tak barsco skusat stylom pokus omyl 🤒

danalop
29. feb 2020

@andreja13 to ani podľa mňa nie je dobré, doktor urobí aj nejaké tie potrebné vyšetrenia, že nedá niečo len tak 🙂

baja132
27. okt 2020

Ja som trpela mykozou dva roky dr mi dávala všeličo možné nakoniec som ostala alergická na zložku clotrimazol ktorá je skoro vo všetkých liekoch. Pevaril mi už nezaberal bola som u imunológa kde nič nezistil. Naozaj mi už bolo do plaču. Potom som našla na nete scarlet tie bilinne guľôčky. A od vtedy mam pokoj. Ja viem nie každému sa to pozdáva ale kto nevyskusa neveri😁

1ryba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz