Čo znamená hnedý výtok?

kexik218
16. jún 2014

Ahojte. Videla som tu zopár podobných tém ale v žiadnej som sa nenašla. Včera som si našla hnedý výtok bez zápachu okrem toho nemám žiadne svrbenie akurát sem tam pichanie v oblasti pupka. Všade čítam že môže ísť o tehotenstvo. Test mi ale vyšiel negatívny. Mohol by to spôsobovať aj šport? Do gynekologičky som objednaná až o týźdeň, preto som sa chcela poradiť.

2simi111
19. nov 2016

Baby moj problem sa znovu objavil uz druhy mesiac po sebe mam ovulacne krvacanie. Zas predtym mi dala doktorka lieky na to . Myslela som ze ak je to len nerovnovaha hormonov ze to prejde. Ale preco to mam znovu? Ziadam radu

2simi111
19. nov 2016

Baby moj problem sa znovu objavil uz druhy mesiac po sebe mam ovulacne krvacanie. Zas predtym mi dala doktorka lieky na to . Myslela som ze ak je to len nerovnovaha hormonov ze to prejde. Ale preco to mam znovu? Ziadam radu

2simi111
19. nov 2016

Mam mensie bolesti v podbrusku zmiesane chute a predtym strasne citlive prsia . Kedze sa snazime otehotniet myslite ze som v tom. Na pohotovosti mi predtym povedali ze to nic nieje

ewendzi
6. dec 2016

ahojte mam uvas prozbu mala som menzes a ked my skončili našla som na nohavčkach hnedy vytok ani nezapacha a snazime sa o babo skoro rok len sa nam nedari

nivea777
6. dec 2016

@ewendzi je dost mozne ze to je este pozostatok z MS

ewendzi
6. dec 2016

@nivea777 dakujem ale aj zeny hovoria ze to moze byt ze vajičko sa uhezduje a mala som pomer este pred ms

nivea777
6. dec 2016

@ewendzi no ak si mala sex pred ms a potom prisla MS tak sa to vyplavilo von.. pokial nie si tak cca 20DC tak sa nema co uhniezdovat

ewendzi
6. dec 2016

@nivea777 mala som pomer ej počas ms mala sik

nivea777
6. dec 2016

@ewendzi kolky dc vlastne si? lebo je dost mozne ze si este nemala ani ovulku tento cyklus,cize ked nie je vajicko na oplodnenie,nema sa ani co uhniezdovat..

2simi111
16. dec 2016

Ahojte baby som tu zas a znovu. Mrcha mi meškala 14 dní. No dnes ráno som začala pocitovať bolesť v podbrušku. Ked som išla na wc videla som ze som krvácam. Dnes je presne dátum kedy by mi normálne začinala ovulačka. Pri ktorej už 2 mesiace som krvácala. Viete mi poraďiť že ako sa zachovat. Snažime sa o babatko a 23.12 mam ist ku gynko. Takto dlho mi menzes nikdy nemeškal. V poslednej dobe sa cítim veľmi slabo.

sisi56
6. feb 2017

Ahojte 🙂 všade čítam že pri hnedom výtoku môžem byť tehotná..menštruácia mi mešká pár dní,výtoky mam 2-3 dni bez zápachu,sem tam ma pichne v podbrušku no testy mi vídu vždy negatívne..
Neviete čo to môže byť ? Ďakujem ;)

nivea777
6. feb 2017

@sisi56 pomaly rozbiehajuca sa MS alebo pomaly stupajuce hcg.. alebo vela veci cysta,zapal,infekcia atd

sisi56
6. feb 2017

@nivea777 takže je tam nejaká šanca že môžem byť aj tehotná ? 🙂

nivea777
6. feb 2017

@sisi56 vsetko zalezi od toho kedy ste mali sex,ci ste trafili ovu,ci ovu vobec bola

sisi56
6. feb 2017

@nivea777 posledná ovulácia bola 21.1 🙂 sex 20,21,22.1 a 2.2 🙂 u gynekologičky som bola minulý týždeň a vraj je všetko v poriadku

nivea777
6. feb 2017

@sisi56 pockaj 2 dni a sprav test z ranneho mocu..nic ine ti nemozem poradit..

15tibetan3
20. feb 2017

@nivea777 Dobry vecer, vedeli by ste mi prosim poradit? Zacalo to v septembri minuleho roku, tym ze som mavala nepravidelny cyklus. V novembri po menstruacii mi na preventivke moj zensky povedal, ze mam cystu a predpisal mi na 3 mesiace hormony Utrogestan,ktore som nasadila hned v novembri a skoncila v januari. Pocas toho som mala menstruaciu pravidelnu 26 dnovy cyklus, posledna menstruacia mi zacala 7.2...... No 15.2. a 16.2. som mala vytok ako pri ovulacii, ale ten hlien bol aj krvavy. Myslite, ze to mohla byt ovulacia aj s krvou tak kratko po menstruacii? alebo mohla urobit sarapatu ta cysta? 14.2. sme si na Valentina spravili krany nechraneny vecer. Dnes mam opät vytok priesvitny a tahavy ale taky hustejsi. DAKUJEM!!!

ina666
8. aug 2017

ahoj kocky nala bi som navas jesnu otasku chcela by som sa spytat mala som sex manzdelom na plodnie dni a na druhi den zomna visla taka slabo hnedy vitok vobec niesmrdel alw mala som tak slabie bolesty pod bruska a jedneho vajecnika mohlo byt o uhniezdovanie albo ne

ina666
8. aug 2017

@labajka ahoj ale aki si mala vitok slni hnied alebo slabi lebo aj mam taki anieviem ci som tehu alebo ne lebo sme mali dvaktd sex na plodne dni a na druhi den zomna visie ten vitol a potom zmizol

ivuskamala
25. nov 2017

Ahojte baby no neviem ale mám ten istý problém hnedý výtok bez zápachu menštruáciu som mala na posledný 5.10. čiže mešká mám zavedenú danu ,mak asi tehu nie som aj keď sme mali sex s manželom 9.11. na vyšetrení som bola v stredu však doktor nič nevidel mám prísť o dva týždne na kontrolu poraďte mi prosím vás čo to môže byť ďakujem

simca1612
28. nov 2017

Dobrý večer chcela by som sa spýtať už druhy deň mám hnedý výtok,dnes ma bolelo v podbrušku,menštruácia mi mešká už týžden,beriem Inofolic combi kvoli tomu že sa snažíme o bábatko ale stále bez úspechu.😞Tento mesiac som mala aj taký slabunko ružový výtok...test mi vyšiel negatívny,neviete čo to môže byť?ďakujem za každú odpoveď

linda4709
13. nov 2019

Dobrý mam takú otazku mam 15 rokov a berem antikoncepciu(kvoli menštruacii)už asi skoro 9 mesiacov a toto je už 2krat keď som niekam šla a chcela sa vyhnúť menzesu tak som neprestala s pilulkami a asi 3 dni po zacatí druheho balika som začala mať hnedý výtok bez zápachu, asi prvu hodinu bol silny ale potom už bol taky slaby. Som sexualne aktivna ( prosím nesúdte ma) len som si sem prišla o radu či sa niekomu taketo nieco nestalo alebo že či mi niekto nevie poradiť či sa mam bať alebo nie. Čitala som vela konverzacii tuto na modrom koniku a vela z vás pisalo že to može byt aj tehotenstvo test som si nerobila ale nemyslim že som tehotna. Prosím požte mi

olinkalackova
10. feb 2020

Ahojte žienky chcela by som sa opýtať 4 dní mi meška menzes a dnes mam zapachujuci výtok co to môže byť s priateľom mame nechránený sex

naty6789
27. aug 2020

Ahojte mam nepravidelnú menštruáciu a tento mesiac som mala 4 dní slabý hnedý výtok a teraz mam zase už druhý deň silnejší hnedy výtok co to môže znamenať nevykla som ho mávať

adriankasivakova
1. nov 2020

Ahoj pred tiždnom som mala hnede vitoki este som ich nigdi nemala nebolelo ma ani pod brusko a menstruaciu bi som mala mat as utorok 3ho vedel bi mi niekto povedat co to moze znamenat

mariazeeshan
8. dec 2020

Nedavno mi skoncily krami.ale teras sa mi ukazal hnedy vitok .mozte poradit ?

horvathiova
14. jan 2021

Ahojte baby vedel by niekto poradiť mam slabší hnedý výtok neviete čo to znamená

puncula1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trinity246
17. jan 2021

Ahojte potrebujem poradiť mám 11po ms dostala som žltý krémový Výtok....včera som mala pocit ako by som cvrkla keď dom šla na wc zistila som že mám na nohavičkách hnedo ružový výtok...boli na v podbrušku až taký tlak čím to môže byť? Ďakujem za radu 🙏

mirkadidiova
25. jan 2023

Ahojte som tu prvý krát potrebovala bi som poradiť prvý krát sa mi stalo že mám hnedý výtok simla som si to včera neviete čo to môže bit .moja menštruácia bola pravidelná ale až včera som si simla že mám hnedý výtok