Duphaston a jeho účinky

klarisa23
8. jún 2015

Ahojte zienky, idem skusit stastie sem, mozno mi poradite....Uzivam tabletky Duphaston druhy cyklus kvôli tomu, že mam skrateny cyklus - 19-22 dnovy. No len mne menstruacia aj napriek uzivaniu Duphastonu prisla na 24 DC. Brucho ma pobolievalo uz od 19 DC a aj som odvtedy spinila.....Snazime sa o mimi a dost ma to stve....Su este aj nejake ine lieky, ktore nezabranuju tehotenstvu a vedia "naprogramovat" menstruacny cyklus? Dakujem vopred za odpovede.....

klarisa23
autor
24. sep 2015

@lulu_123 ahoj, ja osobne s Duphastonom dobru skusenost nemam.....mala som nepravidelny cyklus, tak mi ho doktor predpisal, ale neupravil mi ho, prave naopak, brucho ma bolelo o tyzden viac ako obvykle a mrcha aj tak prisla, kedy chcela, akurat, ze s velkymi bolestami.....aj my sa snazime o babo a tak ani v tomto smere mi to nepomohlo

bublinka78
25. sep 2015

@lulu_123 určite by som ti ho odporučala, duphaston udrži plod a ja som ho brala a teraz mam 2 ciarky na teste🙂

lulu_123
28. sep 2015

@bublinka78 jeeeeej 🙂 aj ja by som ich tam už rada videla. Začala som ho užívať, uvidíme či bude mať nejaké účinky. Či už negatívne alebo pozitívne. A prečo si ho začala brat ty? 🙂

anka52
21. dec 2015

Doktor mi ho odporucil kvoly zviseniu hormonom no ale nepomoholnmi tak som si nasla na internete inofolic su to sacky v praskoch no ze to je lebsie ako niake hormonalne lieky

bublinka78
23. dec 2015

@lulu_123 mne ho predpisal doktor zeby som mala pravidelny menzes a dr. povedal ze obsahuje tehotensky hormon takze tak

januska41
10. máj 2018

@klarisa23 Ahoj reagujem na tému z odstupom času. Mám taktiež krátky cyklus. Momentálne 22 a nedarí sa mi otehotnieť, taktiež beriem Duphaston - od 17DC a dnes, keď som zobrala ešte len 6 tabliet z 10, ktoré som mala tak som dostala. Neviem, či mám tie zvyšné dobrať aj napriek tomu, že krvácam alebo, čo vlastne robiť. Som z toho dosť nešťastná. Pomohlo ti niečo z odstupom času zlepšiť to. Ďakujem za odpoveď.