• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Endometrióza 2

14. novembra 2017 
autor
miminap tak super,hladala som tvoj prispevok v laparoskopii a nevedela som ako si dopadla.A teraz budes mat nejaku liecbu,alebo sa idete snazilkovat?

mirip aj ja tuzim po zazraku.A vlastne kazde dieta je zazrak.
21. jún 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru tak každé dieťa, aj my sme teraz boli prekvapený a sme to ani nečakali, som myslela že bez sledovania cyklu doktorom a upravenia ovulky aby bola tak ako má a nie ani skor ani neskor, že bez pomoci ani neotehotniem
21. jún 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja stale cakam na mrchu aj ked mam pocit ze tento tyzden bola ovulka a my sme sa snazilkovali.Je to taka neistota na com vlastne som :frowning2:
21. jún 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem o čom hovoíš, my sme tak na neisom a stále čakali či to vyjde alebo nie tri roky :pensive:
21. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved uvidim ako dopadneme.
21. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
jeeeeeeeeej,Miminap,
to je skvele,ze si sa ukazala. Takze po laparke,hm. Plastika vajecnika? :confused: To som este ani nepocula. Nechavaju vas snazilkovat? Kde ta operovali? V Poprade?
Janemari,
snazilkujete o 106? :wink: Tak by som si zelala,aby tu uz niekto otehotnel...Verim,ze nam prinesies dobru spravu coskoro. :slight_smile:
21. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dahra ako sa dari?Jej keby to uz bolo tak vam budem nosit virusiky.
21. jún 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janemari,
no ved, drzim mocne palce.
Ja budem mat podla vsetkeho tento tyzden trochu lahsi. Ponavstevujem lekarov, poobjednavam sa. Chcem ist na hematologiu a imunologiu este. Manzel pojde este ynova na spg spolu s hormonalnymi profilmi a imunologiou. Takze ak nam este nieco najdu, bude lespie, ked sa skor preliecime, ako pojdeme na neiste IVF.
22. jún 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj dahra,takze mas taky mensi lekarsky maraton.Tak nech vam vsetko dopadne dobre.
22. jún 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata :slight_smile:
vitam nove babulky

vsetkym nam prajem len same //
22. jún 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ste tu niktoooo? :frowning2:
22. jún 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, Tulipanike,
ja som tu, ale az teraz a o chvilocku zasa nebudem. Ako sa dari? Nejake novinky?
22. jún 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dahra :slight_smile:
nove nic, v sobotu som oslavovala narodky, takze sme mali celu rodinnu seslost na chate, no a v nedelu som dospavala :grinning:

a ty ako ?
22. jún 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, Tulipanike,
tak vsetko najlepsie :slight_smile:. My sme boli u svokry v KE a za odbornikom na endo. Odporucal nam absolvovat este nejake vysetrenia predtym, ako pojdeme na IVF. Takze mame o "zabavu" v lete postarane.
22. jún 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem zajtra ku gynosovi na kontrolu, zase mi meskaju kramy, dufam, ze do zajtra nedostanem, aby som k nemu aj mohla ist :sweat_smile:
22. jún 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ufff, zase vstavat skoro rano, sa mi nechceeeeeeeeeeee :grinning:
22. jún 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:)

to je divne...mna zas koli tomu, ze nemam este dite operovali a vylucili lpr-vraj pri normalnej operacii sa vie lepsie vyhrat s mojim vajecnikom, len tretinu mi z neho zobral a vraj bude uplne funkcny....no ti lekari, co jeden, ten iny nazor :sweat_smile:

ja som bola dnes na vyber stichov a uz buduci stvrtok som objednana do ambulancie, a dr. vraj sa teda tesi na moje otazky k liecbe a tak a ze sa do toho pustime...asi naplanujeme presne co, kedy a tak.

som studovala ten manzelov spg, no nic moc, tusim 30% v norme, ak som dobre vycitala? a dal mu Profertil a vraj potom a prist opat,a le povedal mu, ze sice ziaden zazrak, ale vraj na oplodnenie by to vsetko mohlo stacit. No uvidime
22. jún 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer kazdej, co tu je :slight_smile:
Tulipanike,
to, ze ti meska mrska nemoze znamenat aj daco pozitivne :wink:?
Luko,
to je pravda, ze sa lepsie "vyhra". Aj moju sestru operovali laparotomiou, zachranili jej oba vajecniky, hoci na jednom mala 10cm cystu a na druhom 5cm. Laparkou sa daju odstranovat mensie "veci". Mne laparku nechceli robit, lebo som mala velku cystu a vraveli, ze ju musia vystikat po kuskoch. Zdalo sa im to nebezpecne, lebo vraveli, ze v pripade, ze je to rakovina, je to lepsie odstranit vcelku.
22. jún 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne laparotomiu schvalil dr. spolu s primarom (profesorom), takze som im verila,
ono je to asi individualne a sami snad vedia, komu staci lpr a komu operacia...
22. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luko,
mas "rebrikovu" jazvu? Ked si mala stichy, tak je to take?
22. jún 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som inak tiez cakala som urobi s mrskou ta op. ale moja sa dovalila o dva dni skor pre istotu
22. jún 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luko,
ja som to mala o tri dni skor. Ale mne aj tak cyklus chodil na 26.den. Cim kratsi cyklus, tym viac krvacania a vacsia sanca na endo, toto len vymyslam, neviem ci sa to da s tym spojit :sunglasses:
22. jún 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rebrikovu...fuha...no co ti ja viem:slight_smile:))) asik ano:slight_smile:)
moj cyklus byval 26 - 32 dni, prave posledny rok som bola spokojna, ze sa to upravilo na 27-28 dni,
ked som pila alchemilku tak vzdy 28 dnovy,
a do ani nevravim, ze som sa celky zivot chvalila, ze ja ked mam mrachu, ani neviem, ze ju mam (myslim, takmer ziadne bolesti a niekedy vobec som ani netusila, ked som si nevsimla vysoky datum, ze prichadza, cize najcastejsie absolutne bez bolesti
22. jún 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luko,
to iste. Nasli mi cystu, ked som dosla ku novej gynoske na preventivku. Som jej prisla povedat, ze sa snazime rok a pol a nic. Tak ma nahodou pozrela.
22. jún 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna presne to tiez zacalo cystou, aj ked nase snazenie bolo tak 4 mesiace aktivne.
22. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zelam dobru noc vsetkym,docitala som vas am ozno zajtratu niekoho najdem,alebo nejaku dobru spravu ze je niektora tehu. :wink:
22. jún 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - si ešte tu? my to skype zasa zacina blbnut..
22. jún 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky :slight_smile:
dahra, tak pozitivne tam zatial nie je nic :frowning2:

dnes som bola u gynosa, tak mi dal vyvolavacku, a ze ak mi nedojde mrcha do 10-12 dni, amm prist....a ak pride, tak mam brat duphaston, predpisal mi 2 balenia

a rano bolo krasne slnecno, a teraz uz zas prsiiiiiiiiiiii
23. jún 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a prezrel mi sonom vnutro, tak je to tam ok, vajkecniky su ok, ziadna cysta na obzore, ale ze na sone ani naznak menstruacie nevidel .... a to mi meska teraz piaty den
23. jún 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, Tulipanike,
to ti zvykne tak meskat? Duphaston je naco? Viem, ze to uzivaju aj tie, co chodia na umele.
23. jún 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok