Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

lucy778
28. nov 2009

Ahojte,

Tulipanike, Evina - je krásne čítať ako si vymieňate skúsenosti a pocity 🙂 , tak nech vám to aj naďalej tak ubieha!

Dahra - tfuj, tfuj, tfuj! Veľmi sa teším a potichučky blahoželám a verím, že v pondelok sa ti to len potvrdí!

Vanesska - netráp sa nad tým čo bude, sústreď sa na to čo je teraz a snaž sa byť v pohode, aj keď tie hormóny niekedy dajú zabrať 😉

ja som si včera urobila zase ovu testík a až som zostala v nemom úžase, keď sa mi ukázali krásne //, a to som si myslela, že ovulka ani tento mesiac nebude. ale aj tak je to zbytočné, lebo mm má zase iné aktivity a tvári sa akoby nič. To je ako naschvál 😠 Keby sa náhodou pošťastilo mohla som byť ušetrená ďalších tabletiek a injekcií. A pri tom, veď tomu chlapovi ostáva tá príjemnejšia časť 😒 Najradšej by som sa na to vykašľala aj ja. Som z toho hrozne sklamaná ☹

ale aspoň vy baby ma tešíte, veľmi sa teším ako sa to tu rozbehlo a všetkým držím prsty 😉 😉

dahra
28. nov 2009

Ahojte,
dakujem, ze mi drzite palce. 😉 Este dva dni a budem vediet na com presne som.

Prisla som mrknut ci nepisala Miminap, mam dojem, ze dnes mala mat OPU.
Mimi,
ozvi sa, ked budes moct. Myslim na teba 😵.

Dako nam to tu dnes viazne. Je sobota, kazda oddychujete asi. Tak idem aj ja, sem-tam nakuknem ci ste nieco nve nenapisali.

Inak, Lucy,
s tou ovulkou a tm je to ako na potvoru, ale idu Vianoce, tak vtedy budete urcite viac spolu, oddychovat a to je dobry cas na splodenie potomka 🙂

Jane,
mas ty riadne komplikovane obdobie, na jednej strane babatko chces a na druhej su okolnosti, co tomu nepraju. Uz aby sa to nejako vyriesilo. 😔

prahaxx
28. nov 2009

Ahojte, vsetky pozdravujem, drzim palce 🙂 aby zivot isiel co najlepsie

testovala som, test pozitivny, ale vcera rano bolo nejake spinenie, dokonca aj teplota trochu klesla, tak mam obavu tvrdit, ze som tehotna. Az ked mi to doki potvrdi a povie, ze sa tesi somnou 🙂

pre snazilky:
- vitaminy, pohodu, chlapa, ovulku, peknu chvilku v poradi muz-zena 🙂 a trpezlivost 🙂

lucy778
28. nov 2009

prahaxx - no ale keď je test pozitívny nádej tam je. tak si s tebou počkáme na potvrdenie od dokiho, ale držím prsty, aby to tak bolo.

dahra - viem, že to je zákon schválnosti a neviem ovplyvniť ani to, aby som sa v čase ovulky nemenila na "stíhačku", len sa mi to zdá byť také plytvanie času alebo možností, keď nevyužijeme každú šancu. ale je to moja chyba, lebo som sa nádejala, že už ten pregnyl hádam nebude treba. asi sa k tomu budem staviať ako mm.

tak pekne oddychujte baby 🙂

dahra
28. nov 2009

Prahaxx,
silno drzim palce, nech je to v najlepsom poriadku. 😵 Mozno by bolo dobre ist za dokim skor, aby nasadil nejake lieky na udrzanie plodu - ja od vkladu beriem utrogestan. Mne v centre povedali, ze spinenie je ok. Ked je krv, je to horsie, ale zavisi od mnozstva. Niekedy sa vytvori v maternici hematom a potom to krvaca, ale samozrejme, aby babo ostalo, tak to nemoze byt ako pri klasickej menstruacii. Hematom sa postupne zvykne vstrebat.

Lucy,
si to dobre nazvala, ze stihacka 🙂 Som sa zasmiala.
Myslis, ze manzel sa vyhyba vedome? Moj bol tiez nervozny, ked musel 😒. Teraz mu je sveta zit, posledne tyzdne ani nevieme, co je sex. Trochu zvelicujem, ale niekedy ho podpichujem, ze dnes nemusime a on nahodi taky siroky usmev. To mi robi napriek 😀. trdlo makove.
Tak ako s tym pregnylom? ides si to dat pichnut? Naplanovali vam presny den "S" 🙂 a teraz to zrazu nevychadza?
Neviem, ako to s tou injekciou funguje pri prirodzenom snazilkovani.

vanesska
28. nov 2009

ahojte babulky,

dakujem vam vsetkym velmi pekne za povzbudenie... fakt ste zlaticka... 😵
ja uz som to prestala riesit nechcem mysliet negativne aby nakoniec sa babulky nezbalili a neodisli obidve odo mna prec... tak sa to snazim brat tak ze co ma byt to bude... asi to je fakt najlepsie aj ked mozno nejaky podiel na tych mojich naladach budu mat aj hormony... 😅 nuz uvidime co sa z toho vykluje... zatial citim akurat take cudne pobolievanie akoby v maternici neviem to vysvetlit take popichavanie a tak... nuz mozno sa nase mysicky ako ich volame zabyvavaju prave... 😵

prahax... tebe fakt drzim velke palciska... pozitivny testik krasa...! 😵 tak nech to aj doki potvrdi... kedy ides?? a vam sa zadarilo prirodzene??

dahra a ty ako? citis nejake tehu priznaky?? a co drahy ako to zobral ked si mu to oznamila?

jej s tym sexom to je dobreee... 😀 jak sa chlapom moc do toho nechce... chudaci maju to veru "tazke" 😅 😀 tak lucy drzim palce aby si nebola za stihacku 😀 ale nech to vyplynie tak nejako samo od seba a schuti ak sa da... 😉

dahra
28. nov 2009

Ahoj, Vanesska 🙂
to popichavanie v maternici je dobry znak. Tiez take sem-tam pocitujem, ale na zaciatku som sa nesledovala, chcela som to nechat volne plynut v style "bude ako bude", tak ti neviem povedat, kedy som to zacala citit. pri dvojkach by ti test mohol ukazat vysledok skor, pozri si album Alicao 🙂. Ona bola so mnou na OPU a nasla dve ciarky ovela skor ako ja, hoci vklad mala 2 dni neskor.
Viem, ze skor som pocitovala bolest v prsiach, to citim aj teraz, v noci sa budim, ze ma bolia a musim si hladat inu polohu. Tehu priznaky - hm, napriklad vcera v noci som sa zobudila som strasnym hladom a musela som ist jest, lebo by som hadam odpadla 😅. Ja som ten typ, co ma z postele nedostane nic, moze mi skvrkat kolko chce, aj cikat treba, ja spim, ale vcera som musela vstat. Zle mi nebyva, mozno budem po mame, jej tiez nic nebolo. tak uvidime.
Este cakam na pondelkajsi verdikt v heliose. Este na 100% tehu nie som 🙂

Co tvoje telo? Neboli ta nic po OPU? Citis naozaj len to pichanie?

ika33
28. nov 2009

Dahra, potichúčky gratulujem. V pondelko ti to určite potvrdia. Držím palčeky.

A všetkým vám želám všetko dobré. Pekný večer.

janemari
autor
28. nov 2009

Ahojte skoro vsetky uz tehule 🙂 Ale sa nam to tu pekne rozbehlo.
prahaxx verim ze si tehula,len uz aby sa to udrzalo a pekne rastlo

lucy ty chlapy su strasny,ze?

A co ja?Myslela som ako fajn som schudla,brusko sa skoro uplne stratilo,veci su mi volnejsie a teraz mi muz zahlasy nejako si pribrala tento tyzden,boky mas sirsie a prsia take velke 😕 Tak tomu teraz nechapem.Vcera sme sa trochu porozpravali a uvidim ako sa situacia vyvynie 😅

janemari
autor
28. nov 2009

Inak tento cyklus po ovulke ma dobre pobolieva maternica a chcela som sa spytat aj vas tak bolia po ovulke prsia?Ja som to pred operaciou a liecbou vobec nemavala a teraz uz drhy cyklus je to katastrofa bolia na dotyk, 😒

evina0
29. nov 2009

jane uvidis ako to s Vami dopadne.verim ze dobre pre oboch.aby ste boli obaja stastny 😉 mna prsia nikdy pred menzesom nejak neboleli, alebo som to nebadala.boleli ma jedine ked som brala duphaston,inak nie. a cuduj sa svetu nebolia ma ani teraz v tehu..vobec, sem tam ma pichne trosku v bradavke ale inak nic len rastu 😀
a rastie pekne aj brusko 😵 😵
vcera ma neskutocne bolela hlava( migrenovy stav) pomaha mi nastastie tma a ticho.zatial som si liek nedavala,aj ked vcera som mala na male.musim sa ponatierat alpou a celu krcnu chrbticu mentolovy kremom.zacinam si mysliet ze to mam s tej krcnej chrbtice,ved v minulosti som casto mavala s nou problemy 😒

dahra ja ta beriem uz ako tehulku a coskoro sa prida vaneska.
velmi ma tesite ako pribudaju tehulky 🙂 🙂
ked tak citam co kto podstupuje a ked mate po liecbe a nic tak som normalne udivena ze nam sa to relativne rychlo zadarilo,aj lekar nam to povedal a cudoval sa tomu.
drzim vsetkym palceky a prajem pekny vikendik 🙂
😵 😵TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵

dahra
29. nov 2009

Ahojte,
Janemari,
ten tvoj zasa "zapotil" 😀, ale mozno chcel byt mily a ukazat, ze si ta vsima. Muzi su niekedy neskutocne uprimni. Tomu mojmu sa pacia skor plnostihle, takze od neho by som tu vetu kludne mohla brat ako kompliment. Len si to treba vediet spravne prelozit.
No ja som mala zatial po liecbe len dva cykly, ale prsia ma nikdy neboleli. Par dni pred mrchou, ale teraz ma uz bolia vyse tyzdna. Mam pocit je mam na nich zavesene 5kg zavazia. 😒

Evina,
teba ta hlava bolievala hned od zaciatku, si pamatam, ja take nemam. Si pisala, ze nemozes vydrzat ani pri telke ani pri pocitaci. Kazda to asi znasa inak.

Zajtra ideme do Heliosu, tlcie mi srdce rychlejsie, ked si na to pomyslim. Budeme vediet vysledok. Uf. Dufam, ze vsetko dobre dopadne. Sa mi pocitovo nechce verit, ze by som mohla byt tehu. 😕

evina0
29. nov 2009

dahra hlava sa zacala tak mesiac dozadu ozyvat.zo zaciatku bol klud. ale je to tym ze som doma,malo pohybu a to ze ma bolieva teraz s telky a pc je tou mojou uzasnou prekonanou chorobou.keby lekar vedel ze sedavam pri pc tak mi riadne nada 😅 😅 ale existuj doma len medzi 4 stenami .to sa neda a preto vsetko obmedzujem a preto aj teraz uz prcham s netu 😀

janemari
autor
29. nov 2009

Dakujem vam za odpovede musim uz len vydrzat do mrchy a oni prestanu boliet.Len ma myli ta maternica preco ma pobolieva,ale bude to adenomyozou asi kedze sa pred mrchou maternica zvacsuje.Som zvedava aka bude zase mrcha o tyzden ju ocakavam.Aj ked dnes rano som nasla slabe spinenie,tak asi endoska je spat 😒

lucy778
29. nov 2009

ahojte,

Dahra - držím prsty zajtra, aby to bolo pekne potvrdené 🙂 Inak neviem či mm sa vyhýba vedome, ale v podstate mi nič zmysluplné k tomu nepovedal. Síce teraz bývame u mamy, lebo ešte prerábame, ale všetko sa dá, keď sa chce. Normálne mi bolo do plaču z toho všetkého. Ale už je dobre, vynadala som mu 😀 a ideme ďalej.Počkám do ďalšej mrchy - teraz aspoň viem, že dorazí 😝 a na 2DC začínam brať clostilbegyt 10 dní a na 12DC idem na folikulometriu a tam mi hneď pichnú ten pregnyl. Horšie je, že mi to vychádza tak okolo vianoc. Noo a okolo vianoc má mm dosť práce, ale to už ho určite dobijem ak si nebude plniť povinnosti 😀

Janemari - mňa prsia pobolievali, ale potom tesne pred mrchou to prešlo - podľa toho som potom tušila, kedy dorazí. A tvoj mm vie polichotiť žee? Ale možno je to fakt znamenie toho, že si ťa všíma ako napísala Dahra.... 😒

dahra
29. nov 2009

Ahojte,
prisla som kuknut ci sa Miminap neozvala a vidim, ze nie ☹
Mimi,
dufam, ze vsetko je ok.

Lucy,
chlapi toho nenavravia...Teraz to budete mat riadne planovane. Ti nasi muzi su riadne biti, este aj sexikovat ich nutime podla planu 🙂
Dnes som sa aj ja vadila na mojho, lebo ako nastalo obdobie po IVF, tak zasa vylehuva s bookom v posteli na bruchu. A to sme pol roka tlacili donho drahe vitaminy, behali po vysetreniach....ech, skoda reci. A keby len chvilku lezal - cely den.....iba co sa naje a ide na wecko. Uz mam chut urobit kratky proces - skryjem mu kabel, ako sa mu uz dlhsiu dobu vyhrazam 😀.

nastasia
29. nov 2009

Ahojte,
mne dnes dorazila mrcha. au ☹
musim vam napisat, co mi dnes povedal drahy. ze v decembri uz musim otehotniet, ze uz to dlho trva. haha hlavne, ze ked som mu uz davno tvrdila, ze to nemusi vyjst na prvykrat tak mi neveril. tak dufam, ze si to teraz plne uvedomuje 🙂
Dahra, zajtra nam hned napis. to vysledok budes vediet hned? budu ti brat krv alebo by uz mohli nieco vidiet na sone?

janemari
autor
29. nov 2009

dahra tak pekne tvoj muzik 😠 teraz by si mala lezat a on okolo teba skakat,vankusik ti ponapravat,ranajky do postielky,obedik navarit a nabrat a pekne ta zavolat k obedu. 😀 Ved tolko namahy vas to stalo kym si otehu.

nastasia takze zase nic ☹ skoda.No tvojmu priatelovi to uz dockvalo ze to uz nieje len tak chcem dieta sup ho tam a dieta je pocate 😀 Ono sa to pekne planuje.Aj ja som si myslela svadba bola pocas plodnych dni mam dovolenku sup a budem tehula a do roboty uz nepachnem.Lenze sup bolo uz tolko krat a prebehlo vyse 3 rokov a nic sa nezmenilo.

😖

vanesska
29. nov 2009

ahojte kocky,

tak som vas prisla na skok kuknut...

dahra... na zajtra drzim velke palciska ale tak snad pojdes s kludom lebo vsak uz vies dopredu... 😉
ale aj tak som zvedava na hcg ake bude vysoke...
ja sa citim super... aj ked vcera ma cely den popichavalo brusko az mi to bolo smiesne ma to vzdy tak z nicoho pichlo ako ihlickou az som sa mykla... 🙂 dnes je to ok... no a citim dost prsia a bradavky take fajn citlive ale to moze byt aj z tych stimulkovych hormonov... no tak uvidime... ja skusim testnut mozno stvrtok piatok to bude 8.den po Et tak mozno by sa aspon nejaka slaba ciarka mohla ukazat... 🤐

som zvedava aj ako pokracuje mimina ta uz mozno ma aj po OPU... uvidime snad da vediet...

a ti chlapi... no proste niekedy ani z voza ani na voz... 😠 tazke s nimi... 😝

janemari
autor
29. nov 2009

vanesska drzim palceky 🙂

vanesska
29. nov 2009

dakujem Jane... 😉 aj ja tebe drzim palceky... nech sa ta vasa situacia zacne pomaly menit k lepsiemu!

dahra
29. nov 2009

Ahojte,
Vaesska,
myslim, ze je to na dobrej ceste. Alicao s dvojkami ala uz ducha na 4.den po ET 🙂, takze na 8.den to budes mat ovela silnejsie ako ja na 12.den. Drzim palce!

Teraz vecer mi manzel povedal, ze by bol velmi smutny, keby sa zajtra nepotvrdilo. Som kukla na neho 😕 , lebo on sa velmi citovo do veci neangazuje, ale ako kukam, az take lahostajne mu to nie je. V noci sa budim, ze ma hladka po lici, ale to sa na druhy den tvari, ze si nepamata 🙂

zajacik...
29. nov 2009

Dahra povedz drahemu nech nieje smutny, lebo na zajtra na vas caka krasne hcg, drzim palce 😵 😵 😵

vanesska
29. nov 2009

dahra... tak veru aj ja sa tesim co povies zajtra ako ste v heliku dopadli... cakam na spravicky... 😵
a manzel jaky zlaty... to je mile... jak sa boji... nebojte dobre to dopadne...
😉
inak ani mm sa az tak neangazoval az mi to niekedy pripadalo ze si vyrabam to dieta sama a je to cisto moja zalezitost tak som trochu spravila vietor tak zacal byt starostlivejsi ale povedal ze u chlapov je to normalne ze oni sa netesia dopredu ale az ked to vyjde... 😉 ale teraz ked pride z roboty domov prve co sa opyta ako sa maju nase mysky v brusku... tak sa tesim... a snad tam naozaj tie mysky este stale mame... 😉
alicka ma trochu inspirovala mam take umysly mozno skusit testik aj skorej aj ked sa trochu bojim ze by bol biely jak sniezik... no neviem uvidim zajtra idem do mesta tak si skocim kupit aj par testikov a uvidim dokedy odolam
😀 😝

miminap
29. nov 2009

ahojte babule. strasne sa ospravedlnujem, ze az teraz pisem, ale faaaaakt nestihacka. az v tejto chvili konecne som si sadla, ze vam napisem, ze co a ako.
v piatok som bola este rano na utz a krv. doktor mi predpisal este merional 10 ampul a v piatok a sobotu som musela este 4 x merionala a po jednom diphereline pichnut, aby dorastlo vsetko, co by este mohlo. musela som dalsich 120 € doplacat za lieky 😔 a to musim cely zakrok platit kreditkou, lebo na ucte uz nic. 😝
takze v piatok mi dr. v CAR kazal do soboty este pichat. baby, co s tymi zvysnymi tekutinami v gonal perach? da sa nejako zmerat, kolko toho tam este ostalo? mozno sa to niekomu zide, ale neviem, koko toho tam je.
takze v piatok som bola este v CAR a potom do prace. vecer sme mali to predstavenie, mala som z toho obrovsku radost, lebo cele to behanie okolo a vypaltilo. kompletne vypredana sala a standing ovation 😀. na konci dojimave dakovacky a blahozelania. aj sme slzili 😀 sme si dnes rano s mm pri ranajkach vraveli, ze toto sa nam podarilo. predstavenie skoncilo v piatok o deviate a desiatej nam zacinal taky raut s diskotekou. do piatej sme vydrzali, panabeka. a to sme s mm odchadzali z normalne rozbehnutej zabavy, ale este sme museli odviezt z hotela aspon nastroje atd. vstali sme v sobotu o osmej, pichli este ostatne injekcie a znovu zalahli. uz som bola unavena. ale o dvanastej uz sme vstavali, lebo mm musel k mojim rodicom prestahovat ist piano a potom sme museli ist zo saly pobalit a vystahovat kroje, rekvizity, co sme tam den predtym nechali. prisla som domov o osmej vecer, tak sme si nachystali este jest a isla som na pohotovost pichnut pregnyl. dokor akurta neochotny, ze musi ist prec, nedal si povedat, ze len potrebujem pichnut a idem prec, tak som sa na to vykaslala a sla ku svokre, ona je sestricka, tak mi pichla. pamatam si, ze pri prvom IVF som mala strasne bolesti po pregnyle, teplotu a nespala som celu noc pred odberom, ale zatial nic necitim, tak dufam, ze nic take sa nestane. a sa vyspim. rano totiz idem na OPU. tak mi drzte palce.

dahra, kazdy den som premyslala, ako sa Ti dari, blahozelam k // a strasne sa tesim, lebo my sme take komplikovane pripady endosky a dala si mi velku nadej, ze sa to moze aj u mna podarit. zajtra drzim palce, tiez idem do martina, ale do iscare 😉

janemarie, nie si tehu nahodou? 😉

prahaxx, to som dobre pochopila, ze si tehu???? to je ale prekvapko. to je fantasticke!

snazilky ika, lucy, luko, nastasia, tak uz sa to aj vam krati. ja mam stale pocit, ze na nieco cakame vecne. joooj. hadam sa to cakanie oplati.

zajacik, evina, liviaf.. posielam 🤐 na bruska a pozdravujem bobakov.

tak mi teda zajtra drzte palce, az budem vladat a budem uz doma, napisem, ako sme dopadli.
babule, dobru nocku.

vanesska, ako sa drzis

dahra
29. nov 2009

Miminap, vitaj stratena 🙂
fuuuuu, tak rusnejsi vikend a dni si ani neviem predstavit. Uz som nevedela, co si mysliet, ked si nepisala. Je super, ze vam to dopadlo tak vynikajuco. Gratulujem. Vy ste riadni 🙂, ze do piatej na disko....🙂, to sa ani nepriznaj doktorovi, ze pocas stimulky tancujes, myslim, ze toto je fakt jedinecne 😅
Nech aspon tak dobre dopadne zajtrajsie OPU. Drzim palceky strasne, strasne 🙂.

Inak ta neochota lekara,ech...radsej ani nepisem. Prajem pokojnu dobru noc, nech si oddychnuta pred zajtrajsim dnom. Budem na teba mysliet 😵

prahaxx
30. nov 2009

janemari, zeby tehu?, no podla tych priznakov, pokial aspon nieco bolo, sanca tam je 🙂
hovorim, ze je mimoriadne plodny mesiac 🙂 to by bolo, co? zazrak, ale ja na 100% verim v zazraky..
teploty nemerias?

mimi, budem na Teba velmi mysliet, aby vyslo presne ako ma, nech je vsetko v poriadku a bez bolesti!
no a co sa tyka mna, vyzera, ze som.. minuly cyklus bol bez ovu, aj tak sme sa snazili a ☹ .. tento mesiac sa ten zazrak stal, vedela som to uz hned na druhy den, taky iny pocit, ako obycajne, ale zzit sa mi s tym este stale riadne neda, hadam az ten doktor na buduci tyzden 🙂 a ked sa vsetky veci, co sa teraz stali trosku utrasu ☹

Danka, aj Tebe dnes drzim palce 🙂 myslim, ze je to uz jasne, tak nech to len radostne potvrdia 🙂

mm uz vie, bol dojaty a vtedy ma strasne stiska 🙂)))

mirip
30. nov 2009

ahojte janemari možeš byť tehulka to je jasné a tie zmeny, tak ja som pred laparkou ani netušila že kedy je ovulka a laproskopia a liečba mi to zmenili po liečbe som mala ovulku sprevádzabnú takou bolesťou vaječníkou že až a po ma bolievali aj prsia až ma to štvalo že vajščníky bolia ako fras a že snaž sa a nejedz žiadne lieky od bolesi a ako sa dá sústrediť na snaženie ked ťa niečo bolí........ 😖potom zase po kyrete som cítila už zase len bolesti prs po ovulke ale zase ovulku už nie ono každý zákrok aj ked malý tam dolu, myslím gynekologické hladisko može zmeniť citlivosť a prejavy ovulky . menzesu atd

dahra
30. nov 2009

Ahojte,
ja som bola rano na krv. Pichli ma 3-krat, co sa nedalo zobrat ☹ Klasika pri mne, zily nafigu. Vysledky budem mat okolo tretej. Budu mi volat, tak teraz budem tych par hodin len zadok stiskat.
Doktor mi urobil aj utz, ale nic nebolo vidiet. Povedal, ze mam velmi hrubu sliznicu, az 24mm.
Som bola z toho taka zneistena, ze som si supla este jeden testik a obe ciarky su uz rovnako silne. Takze hadam ta krv bude pozitivna.

Prahaxx,
no super 🙂 Kedy si mu to povedala? Musel sa riadne vytesovat 🙂 Je to dobre, ze sa vam to vcelku skoro podarilo.

Vanesska,
dnes mas 5.den po ET 🙂 Ako sa citis? Key vlastne ides na krv?

Miminap,
nech je dnesny den uspesny!

alicao
30. nov 2009

dahta ty trdielko, hadas???? ved hruba sliznica je to co tam ma byt...co si z tych hormonov naciasto mimo? 😀
a uz som to raz pisala romy, tie ciarky na tehu teste su myslisl si z cokolady? takze , sa len pekne tes na tretiu aj ja sa tesim, daj vediet potom🙂