• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Endometrióza 2

14. novembra 2017 
@omnia23 urobila by som tehutest a ak by bol negativny tak po 14 dnoch by som sla k dokimu
16. máj 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prahaxx je negativny robila som si dva.Idem k lekarovi musim si ist yvbavit aj predoperacne vys. takze musim ist a k nemu...ach jaj nejak sa mi to komplikuje :frowning2:
16. máj 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@omnia23 tak cim skor, tym lepsie, nech to mas za sebou a ide to k lepsiemu :slight_smile:
16. máj 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@prahaxx ano,dakujem...uz sa zacinam aj obavat operacie,snad bude rychlo potom.Ale chvilku som bola hrdinka :wink:
17. máj 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este som sa vas chcela spytat,mali ste alebo mavate aj vy bolesti alebo skor pocity tlaku?
20. máj 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, ja som mavala velke bolesti, ku koncu sa to stale zhorsovalo. Ak myslis na pocit nafuknutia, tak to som mavala. Bola som ako balon, len praskunut :slight_smile:.
20. máj 2012 o 21:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micii hej,nafuknuta som a poriadne :angry: ale ja citim skor tlak ako bolest v podbrusku.
20. máj 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@omnia23 rozumiem ti, je to neprijemne, mne to vacsinou trvalo cca 2 prve dni MS a potom som splasla :slight_smile:. Ja teraz cakam, kedy sa mi po pol roku ohlasi MS a myslim si, ze si podobnych stavov tiez uzijem :slight_smile:.
21. máj 2012 o 10:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micii ked ja to este nemam potvrdene preto sa vypytujem...Su to take divne stavy,mna neboli nic ale mam take cudne tlaky ako keby....Bud do krizov,alebo do nohy z pravej strany.Alebo ma zacne boliet podbrusko hocikedy alebo citim tlak v nom az tak ze je mi zle od zaludka :frowning2:
21. máj 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@omnia23 Tak dufam, ze sa ti endometrioza nepotvrdi. Ale mne sa zacala prejavovat najskor bolestami, potom tymi tlakmi atd. Neviem, ci si uz o tom pisala, ale na sone ti nasli cystu? Mne v podstate hned povedali, ze to bude endometriozna a na LPS sa to iba potvrdilo.
22. máj 2012 o 08:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micii mna neboli nic,ale citim tlaky.Hocikedy.Nielen pred ms alebo po :frowning2: Po sporte detto.Cystu mi nasiel minuly tyzden,ked soms koncila na urgentnom prijme koli bolestiam pred ms.Nevedela som to uz zvladnut.Nikdy som taku silnu bolest nezazila.Takze cakam kedy skonci ms a musim ist opat k mojmu lekarovi,nakolko tam ta cysta este pred dvoma tyzdnami nebola :frowning2:
22. máj 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@omnia23 Mne na cystu prisli az po cca 2 rokoch, ked som sa viac krat stazovala na bolesti a spinenie mimo cyklu. Ked tak, existuje viac druhov cyst. Uvidis, co ti povie dr. Niektore sa dokazu samy vstrebat. Tak drzim palce.
23. máj 2012 o 07:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, mala som laparku v strede aprila, vyse tyzdna som spinila a po laparke som mala mat hned do tyzdna menzes, ale kedzes som len troska spinila, tak to asi menzes nebol a odvtedy som menzes nemala.. Je to OK?
23. máj 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, tak v druhom cykle po liecbe endo, ked mi lekar povedal, ze este nemam ovu, som vcera nasla toto...
24. máj 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@gotana no dufam, ze je to dobra spraava - robil Ti krvne testy na hladinu hormonov? alebo len utz? uvolnene vajicko na utz neuvidi, takze sa moze stat krasny zazrak :slight_smile:
drzim velmi palce :slight_smile:
@orchidea0 pravdepodobne je to OK, telo sa musi spamatat a cyklus sa moze rozhadzat - ja som zasa kramovala skoro 2 mesiace vkuse a to som uz brala druhu inj Zoladexu
24. máj 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gotana ja milujem takéto zázraky supééééééér. Gratulujem.
25. máj 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte. tak som sa po laparoskopii cysty dozvedela, že mám endometriózu.. nasadili mi Visanne. máte s ním niekto skúsenosti?? a ešte otázka: ako dlho ste sa lieili, alebo sa stále lieite vy ?
25. máj 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prahaxx no tie hormony som mala robene uz skor, nie teraz. A vravel ze nevidel dominantny folikul, tak asi dozrelo vajko neskor, lebo som bola len raz.
25. máj 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raza ja som dostala 4 injekcie, ale nie visanne, decapeptyl, MS prisla az na vyvolavacku 3 mesiace po liecbe.
25. máj 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gotana a teraz je to už prelieené? staili 4 injekcie? lebo mne dali tieto lieky, vraj ich budem brať 3 mesiace, dnes som ešte len začala.. niekde som totiž čítala, že liečba endometriózy je beh na dlhé trate...
25. máj 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och, píšem ako Tatar.. to mám za to, že po sebe nečítam, prepáčte... :sweat_smile:
25. máj 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raza asi to je preliecene, v stredu som mala pozitivny tehotensky test...
25. máj 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gotana jéééj, prepáč, ja som si tu všimla foto, len som si nevšimla, že tam je tvoje meno :slight_smile: :slight_smile: tak gratulujem :wink:
25. máj 2012 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raza dakujem, este tomu neverim, 2 roky sme cakali...
25. máj 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gotana tak tomu len ver, máš tam riadne silné čiariská, nie čiarky :dizzy_face:
26. máj 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maarja ahoj, ty si brala visanne? ako dlho? a ako si ho zvládala? mne ho nasadili teraz po laparke a mám ho brať 3 mesiace. doktor mi však dal len na mesiac - vraj, ako budem zvládať.. tak neviem, bývalo ti z neho zle? v letáku som čítala, že sa z neho priberá :unamused:

@omnia23 ahoj, čítala som, že asi pôjdeš na laparku a rozhoduješ sa medzi kochom.. ja som tam bola v stredu, tak ak by si mala otázky, odpoviem :wink:
26. máj 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raza ahoj,mile od teba ze si sa ozvala,vdaka :slight_smile:

Mne sa to momentalne cele poposuvalo o nejake dva tyzdne,avsak chcela by som vediet,ty si ich pacientka,alebo mas lekara inde?Kolko si platila za kompletnu starostlivost a hlavne,bola si spokojna?Ty si bola tiez s tymto problemom?

prepac,nestiham citat celu diskusiu,preto sa pytam
26. máj 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@omnia23 napísala som ti IP :wink:
26. máj 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@raza dakujem :dizzy_face:
26. máj 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raza ahoj, ano, brala som ho od novembra min. roku a 14.5. som ho akurat dobrala, mne to dal na pol roka, teraz len cakam, kedy pride menzes, potom mam dojst na kontrolu...ja som nemala pocas liecby ziadne problemy, ani som nepribrala, v co som tajne dufala, lebo som jak drevo :grinning: ,a super bolo, ze neboli ziadne bolesti ani velke krvacanie, este si to v podstate uzivam a vobec sa netesim na normalny menzes :unamused: mne uz 3x vyberali cystu,naposledy min rok v juli, momentalne mam zase jednu, tak doki nasadil tento novy liek, aby sa na druhom vajecniku zase nevytvorila, kedze chceme este druhe babo...aku velku si mala tu cystu a kde si ju mala?
26. máj 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok