• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Endometrióza 2

1. mája 2017 
@pinguinka ach ďakujem veľmi pekne za radu, prosím ťa a na IVF sa Vám podarilo hneď na 1x?
17. dec 2016 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pinguinka a gratulujem samozrejme nech ste obaja zdravučký a všetko nech Vám dobre dopadne :slight_smile:
17. dec 2016 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marijka221 v podstate ano.Mali sme len jedno IVF ale kedze moje vajecniky su velmi oslabene a moja ovarialna rezerva bola smutne nizka,tak mi vybrali len tri vajicka.Vsetky oplodnili..prvy krat vlozili 2 ale neujali sa.Jedno nam zmrazili a to sme si dali teraz vlozit a to sa aj ujalo.Daj si aspon spravit vysetrenie na tu ovarialnu rezervu,aby si vedela ci ma cenu sa snazit prirodzene.
17. dec 2016 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pinguinka ďakujem veľmi pekne za radu :slight_smile:
17. dec 2016 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marijka221 ahojik aj ja som kresťanka a na ivf vy som rozjodne šla ajked neviem jak je to platene, kedze mam brigady len moc penazi nemam
23. dec 2016 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ta ivf ani neviem co je poriadne kde sa vybavuje a ovarialnu zistit no s to mam ako, led ten doktor mi chce dst ted na zastavenie uplne mi dal Luiseu antikoncepciu je pravda, ze ju moc nec a pijem bylinky csj endometrioza , ajked vraj n a tinktúra angelika cinska, chciotehotnet.cz obchod baby pokukajte je tam toho hodne aj super balicky a ru zenu mam aj na fb aj na emsili je zlata, tak nepocuvam doktora ze nemam brat a vyhodit bylinky , len vdaka nim nemam cysty)
23. dec 2016 o 06:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdravotnica dobrý den mám zaujem sjked mne endometriozu nezistili pri poslednej operacii, ale bojim sa ze po poslednej laparoskopii opat budu zrosty dakujem za každú Vašu radu)
23. dec 2016 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angeltrance zrasty nemusia byt pokial ti tam nic nezistili,lebo ked su vo vnutri brucha a nenajdu nic tak sa nerobi nic len sa prezera cele zvnutra bruchoa to je vsetko...Keby boli zrasty a prerusili ti ich tak to mozu vzniknut zrasty ztym pocitaj....Robim na operacnych gynek.saloch tak to tam dennodenne vidim kludne sa na pytaj aj do IP mi mozes napisat :wink:
23. dec 2016 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby ja mam dilemu tu v cz novy gynda a dal mi luiseu na zastavenie menses, moc nehcem , vraj ziadny hormonalny profil a skusime ju, ale bojim sa mne vzdy bolo zle z menses mala som poslednu 10.12.tak ci si mam dst tu antikonxepciu...pijem bylinky , tie vraj mam vyhodit, ja nie heh aj som mu to povedala))...a netusim , ci mam ci nie endo ...je mito uz asi aj jedno.len na sviatky necem mat 18dni menses , ked zacnem brat a tie zle stavy z toho, vraj mu mam napisat, ked mi bude zle, som mu pisala ze si ju dsm az buduci mesiac,...kezby som otehotnela aj bez toho ziadne ivf nemam, idem si svoje a uvidime, len tu chemiu moc nechcem , ale zas bez nej ani do prace sa mi neda 4dni ...drzte palce...stale sa rozhodujem ci vybrat recept,je to zufale ja mavam bolesti od 12rokov a vsecia , ze mam ist k psychoatrovi aj tam pojdem, lebo psychika je uz popravde fskt v riti a za to sa zienky nemusíme ani hanbiť vela sil a bojujeme ja verim, ze raz pride ten den dvoch ciarok , a kedze som krestanka a snad ma pan boh miluje a vidi, akos a snazim sj prirodne , dufsm, ze raz mi pomoze)...
23. dec 2016 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pinguinka ahoj a u koho si bola na operacii? Ja by som ti odporucila konzultaciu u doc.Bielika v BB.On je fakt odbornik na SK na tieto veci a operuju aj to, co iny povedia,ze sa neda. Ja som akurat 12dni po operacii u neho:grinning:.Vela krat u zien,ktore maju endometriozu je nou podrazdeny aj imunitny system a su tam problemy s reproimunitou.Takze odporucam aj reproimuno vysetrenie-najlepsia je v Nitre alebo v Prahe.Mne zistili problem aj s imuno-protilatky voci trofoblastu.Mesiac po operacii idem na pretestovanie a uvidime,ake budu teraz a podla toho liecba a snaha o otehotnenie.Drzim palce!
13. feb o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@druzuz ahojky,no neviem ci si to chcela pisat mne:slight_smile:mna operoval primar v ziari nad hronom..maximalna spokojnost.Velky odbornik.A teraz som v 16tt po IVF takze dufam ze tehotenstvom sa mi to vsetko popravi a vsetky cysty vysusia.Drzim palceky aj ja tebe a vobec vsetkym kockam..endometrioza je fakt pliaga:rolling_eyes:
13. feb o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pinguinka gratulujem k tehotenstvu a nech vsetko dobre dopadne! ano, mas pravdu, chcela som odpovedat @marijka221:grinning:
13. feb o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, mam endometriozu, cystu na lavom vaječníku,nedarí sa mi otehotniet a tak sme navštívili kliniku umeleho oplodnenia. Dr povedal,že endometr sa lieči 6mes a potom je šanca na otehotnenie rovnaka ako s cystou, že cystu by neoperoval,ale šiel na umele,že aj inseminacia je zbytočna.čo si o tomm myslite,dakujem
16. feb o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuki23 Ahoj, tiež mám cysty na ľavom vaječníku, mne doktor vravel, že v súčasnosti sa pri umelom oplodnení lekári viac prikláňajú k oplodneňovaniu aj s cystou, ako robiť operačný zákrok. Mne presne pred rokom vyoperovali 6cm endocystu a dnes tam mám dve 3cm.
16. feb o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosim diagnosticka laparoskopia kolko vam trvala?Mali ste po nej bolesti?Ako dlho sa hoji rana?
16. feb o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé dámy aj ja sa chcem podeliť o svoju skúsenosť. Pri obyčajnej preventívke mi lekár našiel cystu a povedal,že je krvavá a ide o indometriozu a treba ju dať preč. Samozrejme hneď mi nasadil hormóny a po mesiaci na kontrolu. No keďže nepraskla bol si istý, že ide o endošku preto navrhol cystu odstrániť rok sa liečiť injekciami a potom ísť na umelé.opl. No nikdy predtým sme sa o dieťa nesnažili a zrazu som sa dozvedela,že ja vlastne nemôžem otehotnieť tak aj ochranné prostriedky išli bokom. A viete čo sa stalo???? Pooperovali má už tehotnú!!!!! Aj taký sú naši lekári!!! Potom všetkom doktor povedal, že som úplne zdravá. Ale našťastie mám zdravé dievčatko 4 mesačne. Po tejto mojej hrozivej skúsenosti neverím lekárom. Chcem povzbudiť každú z vás, že endometrióza sa dá určiť len z laparoskopie.
16. feb o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darinb Pre boha, hrozné fakt toto zdravotníctvo :-/
16. feb o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trish31 mna diagnosticka laparoskopia nebolela, trvalo to možno pol hodinu, zároveň mi zisťovali priechodnosť. Bolo to úplne bezbolestné, pre istotu som si na druhý deň vzala P, ale inak v pohode. Po laparoskopickej operácii, to už bola iná káva.
17. feb o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Ako sa prejavuje endometrioza? Ja mam asi 2 tyzdne take zvlastne tlaky dole v podbrušku nie bolesti.Menzes som dostala o tyžden skor a dost bolestivy no krvacanie nebolo az take silne.Normalne ako aj mavam.Gynekologička ma pozrela len pohmatom a nic nezistila .Este sa chystam na sono lebo ona nema.dakujem
1. máj o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulka82 ak mas cystu na sone to bude vidiet
1. máj o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok