Endometrióza 2

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉
Strana
z437
Dole
PredošláStrana
z437
Ďalšia
jankaslos
11. dec 2017
@rks pozdě ale přece 🙂 třeba to pomůže nějaké jiné ženě - propolis byl podroben studii přímo zaměřené na vliv propolisu na otěhotnění žen s endometriózou kdy otěhotnělo 60% sledovaných žen! Což tedy vyrazilo dech i mi a to jsem bylinářka s letitou praxí se ženami.
Propolis doporučuji ženám, které chodí ke mě do poradny s potížemi s endometriózou a jinými zánětlivými stavy v oblasti malé pánve (i jinde po těle) protože propolis působí protizánětlivě, antibioticky, jako imunostimulace atd.

Napsala jsem takový krátký článek na to téma, protože žen s endometriózou je hodně a mohl by pomoci
www.harmoniezeny.cz/l/propolis-plodnost-zdravi-...

Pak je tady i ricinový olej - zábaly z ricinového oleje na podbřišek, který je opravdu úžasný a v zahraničí se používá běžně jako doplňková terapie i na reprodukčních klinikách.
http://www.harmoniezeny.cz/l/ricinovy-olej-pro-...

Snad to něco málo pomůže ❤
ludmilabb
16. jan 2018
@opica89 ja som mala velke bolesti na pravom vajecniku, sono ok, teraz mi brali vzorky z krcka maternice a mam potvrdenu endometriozu, mam 11 dnove krvacanie, idem na kolonoskopiu lebo som mala zapchy takze ktovie co tam objavia
Strana
z437
PredošláStrana
z437
Ďalšia