Gynekológ Žilina. Poraďte niekoho!

aninka666
4. aug 2011

Ahoj baby, prosím vás, poraďte mi nejakého dobrého gynekologa alebo gynekologičku v Žiline?? aké mate s nimi skúsenosti??

sasena033
4. aug 2011

@aninka666 Hartel,Paucin,.Karisna 🙂

aninka666
autor
4. aug 2011

@sasena033 maš aj s niektorým skúsenosti??

sasena033
4. aug 2011

ano hartela mam ja ...a Paucina kamosky.... 🙂 obaja su dobry len Hartel je drahsi

aninka666
autor
4. aug 2011

@sasena033 veľmi pekne dakujem za info

anjelaa
4. aug 2011

@aninka666 Paucin, Hartel, ineho dobreho nepoznam 😝 Obaja su dobri, kazdy ma i nejake nevyhody, ide o to, co chces.ja som bola u Hartela, ale som zmenila a chodim k Paucinovi. Hartel je drahsi, ale zas ta poctivo kontroluje. Mne akurat vadilo, ze som u neho vzdy cakala aj 2 hodiny, kym ma zobral, ma strasne vela pacientiek. Paucin nie je taky drahy, ale zas sa mi zda, ze tie kontroly - poradne nie su ktovieco v porovnani s Hartelom (mozno preto, ze sa neplati). Ale inak je fajn, prijemny, ma na teba cas. Hartel sa vzdy ponahlal, ked som tam bola. To su ale moje skusenosti a postrehy 😉

maminuska
4. aug 2011

@aninka666 ja chodím k Veselému - bývalý prímár a spolupracuje teraz s nejakým martinčanom , striedaju sa . Odrodil mi dve deti, som velmi spokojná .

micinka111
4. aug 2011

ja k Oravcovej a je fajn

adrikat
4. aug 2011

aj ja mam Hartela a som maximalne spokojna 🙂

nana
4. aug 2011

ja mám Paučina a som s ním spokojná, oproti predošlému je oveľa lepší ....

aninka666
autor
5. aug 2011

@micinka111 praveže k Oravcovej chodím a chcem odísť.už tri roky ma lieči, lebo nemám menzes a nevie čo mi je. až ked som došla do Iscare, tak hned pri prvom sone mi doc povedala príčinu. ona je v pohode len ak ti nič nie je. ak sú problémy, nevie to riešiť

tinka1987
5. aug 2011

ja ku kianockovi

maminka142
6. aug 2011

@aninka666 ja odporučam Hartela, som u neho už 3 roky a som s ním veľmi spokojná, akurat sestričky su niekedy trošku podraždene a neochotne, ale to asi s tolkych pacientiek 😉 A ano je pravda, že u Hartela sa platí, ale zasa si môžem byť ista, že mi nič nezanedba a som ok 😉 Už som bola u viacerych doktorov, ale tomuto sa žiadny nevyrovna, ordináciu ma na vysokej urovni a hlavne ma všetko u seba, že nemusím nikde chodiť ani na sono, dokonca aj sono prsníkov tam ma, takže len odporúčam 🙂

micinka111
7. aug 2011

aninka 666

aha tak to vidiš,problémy som ešte nemala tak z tej stránky ju nemožem kritizovat ,to Iscare je kde,pre prípad? 🙂

aninka666
autor
8. aug 2011

@micinka111 v MT a v BA

freezii
8. aug 2011

jednoznačne musím povedať ZACHAR - ale asi už neberie. Má veľa pacientiek, dlho sa u neho čaká (nerobí si sono sám) ale sonografista povedal že je to OK a on ma "prinútil" ísť na diagnostiku a tým mi zachránil mi tým vaječník. A aj pri otehotnení mi dosť pomohol. Ja si radšej počkám - ked sa už k nemu dostanem tak sa mi venuje!
Čítam tu mená: Oravcová si kolegyni nevšimla že má 4 týždne mŕtvy plod... A Hartel je trošku drahý a začíma sa náhliť a nepočúvať!

micinka111
8. aug 2011

frezia

to fakt s tou Oravcovou????? prepana....
inak baby myslite,že sú lepší gynekol.chlapi než ženy?

aninka666
autor
8. aug 2011

@micinka111 podla mna nezáleží či je chlap alebo žena, ale na ich skúsenostiach a snahe.

micinka111
8. aug 2011

aninka

viaceré si práveže chvália chlapov 🙂

wieruss
8. aug 2011

@micinka111 chodila som k Oravcovej aj ja... neprijemna aj ona aj sestricka, nechcela mi dat ani dokumentaciu ked som si ju prisla vyziadat ze menim doktora a sprosto poznamenala, ze som sa mala s mamickou poradit uz predtym ... (chcela som ist k doktorke kde chodila aj moja mamca, to som jej aj povedala..)

maminka142
8. aug 2011

@freezii tak o tom Hartelovi maš pravdu, už sa trošku horší, lebo ma strašne vela pacientiek a nejako to nestíha a už nema na každu tolko času ako kedysy 😒

micinka111
9. aug 2011

wieruss

ja som u nej už 6 rok,len teraz uvažujem,že spokojná som možno preto, lebo som tam chodila len na preventívky,teda nikdy nič nemusela riešiť 🙂
odišla si od nej pred tehu či počas?

pia22
9. aug 2011

Ja som zatial velmi spokojna s Hartelom, platim 50eur na rok co sa my nezda az tak vela😉

maminka142
9. aug 2011

@pia22 Ja som tiež s ním spokojna a určite by som ho nemenila 🙂 Akurát, tych 50 eur o ktorych píšeš tam zaplatiš len ak ideš na kontrolu raz ročne a nemaš problemy... Ale ak maš nejaky problem tak plus k tym 50 euram, si platíš, aj za každe sono 10 eur a s vyšetrením je to 15 eur... Takže ja som tam bola každy druhy mesiac a ked si to tak človek prepočíta tak tam okrem tych 50 eur priplatí ešte nejakych 90eur, len za vyšetrenia... Samozrejme, len ak ma nejake problemy... Ale aj napriek tomu som s ním veľmi spokojná, lebo viem, že mi nič nezanedba a je dôkladny, tak tie peniaze mi za to stoja 😀

wieruss
10. aug 2011

@micinka111 no ked ti nic nie je tak to mas len + 😉 ja som odisla kvoli problemom s vytokmi, ktore ona neriesila k druhej dr. tam som bola spokojna, ale tesne pred tehu som zmenila na mojho terajsieho a som uplne spokojna... sestricka mila, prijemna, doktor fajn, vypocuje, nic neznevazuje, ze je to nepodstatne 🙂 neni o com ...

aninka666
autor
17. aug 2011

tak baby, dnes som sa prehlásila k Paučinovi. ked som sa odhlasovala od Oravcovej, tvárila sa strašne naštvaná a aj sa ma pýtala prečo odchádzam. inak za to,že ma vyradila, zkasovala 5 eur, vraj za vyšetrenie mimo poradia. ale to som preglgla, lebo somto chcela mať rýchlo za sebou.

wieruss
19. aug 2011

@aninka666 ja som za vyradenie pred rokmi platila tych 20 SK za "osetrenie" 😀 a gratulujem, Paucin je fakt super doktor, ja som velmi spokojna 😉

aninka666
autor
19. aug 2011

@wieruss ahoj. verím, že som si super vybrala. ešte som zistila, že som tehu. 🙂 inak sestrička mi tam hovorila o nejakých tehu balíčkoch čo ponúkajú no ten cenník som na nete nenašla. nevedela by si mi poradiť??

wieruss
19. aug 2011

@aninka666 tehu balicky ?? 😅 vobec netusim ... nepovedala ti nieco blizsie k tomu ? a gratulujem, drzim palce nech vsetko dobre dopadne 🙂

aninka666
autor
19. aug 2011

@wieruss zatial nie, lebo ešte som v ošetrovaní CAR v martine, takže ked mi dajú všetky papiere, pojdem hned aj na prvé vyšetrenie k nemu. dakujem 🙂

lauralaplant
19. aug 2011

Dievčatá, máte niektorá skúsenosti s doktorom Fullom? Má ordináciu na poliklinike na Bratislavksej ulici...