• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Horúčka po potrate. Môže to byť z toho?

29. januára 2009 
taaak ženušky som tu znova, nemám času hľadať po témach...poradte mi...dnes mi diagnostikovali MA, bola som v 4tt a v stredu idem na kyret...lenže navečer mám horúčku a nie len zvýšenú teplotu, ale poriadnu horúčku. Myslíte, že to má spoločné niečo s MA alebo sa tak moje telo varovnáva so stresom, ktorý som dnes zažila??? celý deň som preplakala, teraz je mi trocha lepšie a príde toto...poradte mi...
26. jan 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anniqa, urcite chod k lekarovi a ako ti v 4 tt mohli diagnostikovat MA ? ved vtedy este nie je ani srdiecko, len vak je vidno na sone
26. jan 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenže ja som to statočne odkrvácala a na utz nebolo vidno už nič...a teraz neviem, čo mám robiť. Manžel je ešte v práci, ale ked príde domov, asi pôjdeme na pohotovosť...
26. jan 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anniqa, urcite, horucka nevesti nic dobre, nech ta pozru a daju ATB, mohlo v tebe aj nieco zostat este z toho krvacania a treba urobit kyret hned , tak radsej si zbal aj nejake veci preventivne do nemocnice
26. jan 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potom to asi nebol missed abort, lebo tam konstatuju,ze embrijko odumrelo, ale je v tele matky, ty si mala potom spontanny potrat
26. jan 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anni chodte na pohotovost niekam do nemocnie.Keby bol problem koli tomu ze tam nieco ostalo,tak by ta hned vzali na sal
26. jan 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha, dakujem...ja som to, čo mi hovorila doktorka registrovala len spolovice...som ako v tranze...celé poobedie som prespala zababušená v hrubom župane a deke, asi to má niečo spoločné s horúčkou, som si prehriala organizmus...zobrala som liek proti horúčke a ustupuje to...tak uvidíme, kým príde manžel z roboty, ak budem mať ešte teplotu, poletíme na pohotovosť
26. jan 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aku mas teplotu?
26. jan 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
meriam si, dám vedieť
26. jan 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som na pohotovost urcite skocila, budes to mat aspon skor za sebou, aj keby ti po liekoch klesla teplota , nevies, ci nemas nieco v maternici a hadam nechces riskovat otravu krvi? ja nie som lekar, neviem nakolko je vazna situacia, ale podla mna to normalne nie je
26. jan 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dám na vaše rady...
26. jan 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bianca...teplota 37,8...ja teraz už fakt neviem, možno som ozaj len prehriala organizmus...no uvidíme o pol hodinku, ked príde manžel :frowning2: ako sa to hovorí, nešťastie nechodí po horách???
26. jan 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anniqa, drzim palce, nech sa cim skor zotavis a mozete zacat znova pracovat na babetku

este som citala v inej teme co si pisala, este si zober do nemocnice aj nieco an citanie, ja som tam stravila cely vikend, v piatok som mala kyret a domov som isla az v pondelok, lebo som krvacala a nechceli nic zanedbat, lebo to bolo moje prve tehu. Este nezabudni na vlozky samozrejme.
26. jan 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: tak mám to za sebou...zuzana76 dakujem za radu...prišla som a po štaroch hodinách ma poslali domo...s tým, že aj sestričky už chcú ísť...husté nie???...éééé...na čítanie som si zobrala SEX V MESTE, konečne som tú knihu dočítala :slight_smile: teda...ked zdravotný brat tretí krát narazil do dvier, ako chcel vidieť celý názov knihy...ked odoberiem všetky starosti, tak to bola celkom sranda...a kartu mi zamenili ltentoraz len dva krát :grinning:
28. jan 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anniqa a teda robili ti tu kyretaz? a po tej ta po 4 hodinach poslali domov? :confused: lebo mna az na 4. den, sice som krvacala, ale nie zase nejako velmi, asi kazda nemocnica ma ine praktiky
28. jan 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som skoro ani nekrvácala...bola tam jedna kočka, čo krvácala a tú presunuli do nemocnice...každú nás prehliadol primár a prepustil...som doma a takmer vôbec nekrvácam, takže to asi bude v pohode...asi ozaj robia všade inak, ale čo som počula alebo čítala, väčšinu poslali ešte v ten deň domov, ak neboli komplikácie
29. jan 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok