Hrčka na prsníku

4. máj 2024

Ahojte, včera som si našla hrcku na prsníku nad bradavkou, objavila som ju len tak že ma zacala bolieť..no dnes už ma boli až pod pazuchou, nemôžem sa ttoho ani chytiť 😔úplne ma napadajú najhorsie veci, na sone prsníkov som bola v decembri a všetko ok ale tak už je odvtedy ďaleko…mám malé dieťa 1,5 ročné ktoré ešte kojím, ale nemyslím si že by zo bol zápal..veľmi sa bojím, včera som sa objednala na sono ale najbližší termín až v auguste..mám momentálne ale ovulaciu tak neviem či to môže súvisieť…neviem čo robiť úplne ma to ubíja stále na to myslím napadajú ma strašne veci ako rakovina nádory..

ninka297
4. máj 2024

sleduj si to a uvidis po par dnoch..mne sa takto vytvorila hrcka pri menstruacii a o niekolko dni bola prec..drzim palce ✊

alickapusinka
4. máj 2024

Chod aj za cenu že zaplatíš do súkromného centra. Nečakaj nevieš čo to je radšej by som sa prednostne objednala aj hned a zaplatila najlepšie vedieť na čo si. Ak ťa strašne boli podľa mňa to bude zapáľ tak chod na pohotovosť nie je to žiadna sranda. Aspoň ukáž čo TI je aby ťa vzali čím skôr.

liv1
4. máj 2024

Upokojim ta, bolave je vacsinou nie problemove. Kazdopadne necakaj a objednaj sa sukromne, alebo kludne aj do ineho mesta.

autor
4. máj 2024

@ninka297
@alickapusinka
@liv1 teraz vidím že na tom mieste mám aj červenú kozu

ninka297
4. máj 2024

tak tam budes mat asi zapal..skus zbehnut na pohotovost

maminkadeticiek
4. máj 2024

Ked si najdes hrcku gynekolog ti da papier na vysetrenie s urgent terminom.

liv1
4. máj 2024

To bude skor zapal

iwesska
4. máj 2024

Kojis,mas bolestivu hrcu = zapal. Preco hned rakovina?

mamina7070
4. máj 2024

to bude zapal daj si obklad na to treba prsnik odstriekat a potom k lekarovi sono ani nebude potrebne cakat
rakovina neboli v zaciatkoch a toto ani neni najmensi dovod si mysliet ze by to mohla byt

autor
4. máj 2024

Prosím vás na akú pohotovost ist? Klasickú či gynekologickú? Ďakujem

autor
4. máj 2024

@iwesska
@mamina7070 neviem človeku všetko napadne…ešte keď ,,vygoogli”

alickapusinka
4. máj 2024

podľa mňa zápaľ ak je to červene.

mk22
4. máj 2024

Rakovinova hrčka neboli.. Avšak pre pokoj by som sa objednala na sono.. Aj za poplatok. Sono ti aspoň potvrdí ze je to tukové napr, alebo ta Dr pošle ďalej..
Ja keď som mala zápal, bolel ma cely prsník.