Hypotyreóza, liek Siofor 500 a snažilkovanie

zusanna
1. máj 2012

Srdečne Vás zdravím, chcem sa opýtať či má niekto rovnaký problém ako ja-liečim sa na zníženú funkciu št.žľ(HYPOTYREÓZA) a samozrejme túžim po dieťatku,hodnota pri kontrole bola veľmi nízko,každou kontrolou sa mi zvyšovala dávka Thyroxinu(začínala som s Thyrox 25), lebo dr nebola spokojná s výsledkami(mala som 18, liekmi sa to upravilo na 5,ale až L-Thyroxinom 100), poslednú kontrolu som absolvovala 16.4, keďže chcem zostať tehu tak mi dr opäť zvýšila dávku na 125ku aby vraj hodnoty boli ok, plus pri odbere sa mi zvýšila hodnota inzulínu, odber bol zameraný na bazálnu inzulinémiu, cukor je ok, ale dr mi nasadila liek siofor,moje vaječníky akosi nefungujú, aj po liekoch ako clostilbegyt sa nejak nenaštartovali, nemala som žiaden folikul, tak týmto sioforom 500 vraj chce skúsiť či sa niečo nenapraví...už si pripadám ako testovací králik..Ak má niekto podobný problém alebo skúsenosť s takouto liečbou, dajte mi prosím vedieť, rada uvítam novú skúsenosť či radu,pomoc od kohokoľvek z vás.

danicabbb
8. aug 2018

@zusanna ahoj ja sa liečim som momentálne tehotná beriem uethyrix 100 kľud pekne snažilkuj držím prsty