• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Imunologické testy. Ako to prebieha?

30. augusta 2016 
@martinkahc Mozes mi poslat ip, ak potrebujes este nejake detaily :slight_smile:
20. nov 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janduska
@mmattulik1
@hwiezdinka
Ahojte :slight_smile: Dakujem vam vsetkym strasne moc za odpovede... Tak teda pojdem k svojmu gynekologovi, nech ich vypise hned pre istotu dva :slight_smile: Prajem pekny den :slight_smile:
21. nov 2013 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mmattulik1 ahoj tak ako si dopadla na prehliadke? si tehulka? :slight_smile:
21. nov 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hwiezdinka Ahoj hwiezdinka, co sa tyka cakania, v KE su vysledky spermiogramu do tyzdna a ostatne (tvoje) do 2 tyzdnoch, max. mesiaca. Aspon tak nam slubili, tak uvidime. :wink:
22. nov 2013 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hwiezdinka TYZDNOV, nie tyzdnoch :grinning: Ponahlam sa do prace, tak taku chybu spravim :slight_smile: Ak chces viac info, mozes mi poslat ip :slight_smile:
22. nov 2013 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janduska :grinning: :grinning: :grinning: v pohode, ano som si tu chybu nevsimla kebyze ma na nu neupozornis :grinning: ja som nas uz telefonicky objednavala, ideme s mm buduci tyzden a tiez mi sestricka vravela, ze vysledky spg su do tyzdna a ostatne budeme mat za 2 tyzdne lebo to vzdy zaciatkom mesiaca zbieraju a tak sa robia, cize super :slight_smile: to mam ako odmenu za to nekonecne cakanie na ms, ze apson vysledky budu rychlo!! :wink: drzim palce, nech to vam i nam dobre dopadne!!!
juj a dobre si vravela, treba 2 vymenne listky, uz su doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2013 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hwiezdinka Ahoj ,zatial nie som ale verim ze coskoro budem :slight_smile: Dievcata budem drzat palce aby ste mali vysledky takto skoro ,lebo aj nam slubili a realita bola ina :frowning2: ...vymenne listky je potrebne na kazde vysetrenie osobitne teda na krv jeden na spermiogram jeden a ak aj dalsie testy tak dalsi
22. nov 2013 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janduska Boli ste u Dr.Bobaka?
22. nov 2013 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmattulik1 ahojjj, tak som tu dlhsie nebola..dost pracovnych povinnosti(( este cakam na moje vysledky z tkanivovej banky, manzel by mal ist ten tyzden na opakovany pspermiogram k jednemu urologivi..
a vy ako? co nove? :slight_smile:
23. nov 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikus28 Ahoj Nikus tiez mam teraz toho v praci vela tak nestiham sem chodit...my uz mame vsetky vysledky este to chceme ist prediskutovat k jednej Dr. a co v najkratsom case by sme sa chceli zacat aktivne snazit :grinning: zatial to je skor spontanne...drzim palce
27. nov 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak my uz mame vysledky manzelove, su v poriadku (mali ich hned na druhy den po vysetreni - super :slight_smile: ), este cakame na moje, verim, ze budu co najskor. Cakaju, kym sa im nazbiera viac vzoriek...
28. nov 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hwiezdinka drzim palce nech aj tvoje vysledky su o.k. :slight_smile: moje vysledky stale nemame...( to uz cakame 5 tyzdnom, dufam, ze to nebude uz dlho trvat :unamused:
29. nov 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmattulik1 ahojj, dakujem, aj ja vam drzim palce nech vsetko vyjde))) :slight_smile:
29. nov 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikus28 dakujem :slight_smile: Asi ich budeme mat nakoniec spolu v jednej varke :wink:
29. nov 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikus28 Vo stvrtok im budem volat, ci uz su. Ty si uz volala?
1. dec 2013 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hwiezdinka v pondelok...ale budem volat asi zajtra..skusim..ak budem mat vysledky, dam vediet :slight_smile:
1. dec 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja budem volat tento tyzden, dnes este asi nie, ale v stredu urcite :slight_smile:
2. dec 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikus28 Tak nakoniec som nevydrzala a volala som tam, este nemaju moje vysledky :frowning2: Cakaju na viac vzoriek na analyzu...
2. dec 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hwiezdinka ja som teiz prave volala, moja lekarka vysledky este nema. Ale skusila som volat do tkanivovej banky, akurat idu vysledky - aj moje posielat...pozrela mi ich a su v poriadku :slight_smile: tak aspon nieco :slight_smile: drzim aj vam prsty, nech su vysledky o.k. a hlavne cim skor :wink:
2. dec 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikus28 tak super, tesim sa s tebou :wink:
2. dec 2013 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hwiezdinka Ďakujem))) :wink:
3. dec 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janduska
@nikus28 Vedeli ste, ze na spg musi ist muz opakovane? Dnes som volala kvôli mojim výsledkom a sestricka mi to povedala...to som nevedela.
9. dec 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hwiezdinka ano je potrebne ho opakovat ak nie su dobre vysledky resp.ak su nepresne,u nas to bolo na 3.krat...uz mas vysledky?
9. dec 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmattulik1 ahoj, lenze my mame praveze dobre vysledky!! Tak neviem preco ich chcu opakovat...navyse nam to nikto predtým nepovedal... Ano mam, boli hned na druhy den.
10. dec 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslim, ze si aj tak urobime po svojom :grinning: Aj tak nam zatial nikde nic nezistili, vsetko mame v poriadku.
10. dec 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hwiezdinka :slight_smile: ako vidim vsetky mame super vysledky,len keby aj tie // boli co najskor :grinning: ...Cize vobec nevies co sposobilo MA?
10. dec 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hwiezdinka super, ze mate dobre vysledky :slight_smile: no, moj manzel pojde nakoniec k dr, Hrivnakovi...nejako nam to so znamym nevyslo( nema podpisane zmluvy so vsetkymi poistovnami... :unamused:
to s opakovanym spg som sa tiez nedavno dozvedela..ale nikto nam nic nepovedal...vsetko si zistujem sama :confounded:
10. dec 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikus28 presne tak aj ja, vsetko si zistujem sama a nikto mi neda komplexnu informaciu...a to ta sestricka v tkanivovej banke bola taka mila a zhovorciva, ale tiez nam to nepovedala. Ideme zasa v januari, lebo teraz uz nemaju terminy a od buduceho tyzdna nerobia.
10. dec 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetko dobré do Nového roka želám :slight_smile:
1. jan 2014 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nikus28 Nikuš aj Tebe :slight_smile:
3. jan 2014 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok