Krv v ejakuláte

laskonka277
30. jún 2012

Ahojte dievcata. Moj partner ma v ejakulate krv,nevieme o co ide,kezde je vikedn tak ani k doktorovi nemozme ist. Len by som chcela vediet ci sa s tym uz niektora z vas stretla 😒

vefi89
30. jún 2012

snažíte sa o dieťatko a on dáva mimo a tak ste si to všimli? 😅 nemohol to mať z teba? myslím, či tebe nemohla prasknúť cievka, alebo niečo...

laskonka277
autor
30. jún 2012

@vefi89 ano snazime sa o babatko,chodime do holiosu,lebo mame pomale spermie tak nam odporucili umele oplodnenie...Ked odovzdaval sperimie tak tam sme si to vsimli....

cmulinko
30. jún 2012

@laskonka277 a preco ste hned neinformovali niekoho pri tom odovzdavani?vsak preberal to hadam nejaky zdravotnik..sestra,lekar.

laskonka277
autor
30. jún 2012

@cmulinko ano informovali sme ich,ved aj sami to videli,ked to odovzdaval,odporucili nas na urologiu,lenze kym sme sa dotrepali z martina do PD tak uz bolo vela hodin,nikto neordinoval,a dokonca ma aj dovolenku,je vikend a mame strach o co ide,vela veci sme googlili,dokonca moze ist o rakovinu prostaty

afrika
30. jún 2012

@laskonka277 ahoj,tiež navštevujeme Helios...byť tebou, vydržím do pondelka a nájdem nejakého urológa. no zas na druhej strane viem, že v Heliose sú dobrí dr 😉 . moc Vám držím palce, držkajte sa

anjelicek26
30. jún 2012

@laskonka277

V podstate by stacilo normalne crp vysetrenie a zistit zapalove markery v krvi, z netu som nasla ako najznamejsie dovody:

- genitalny tumor
- zranenie v oblasti pohlavnych organov
- Zapal vezikularnej zlazy (Spermatozystitida)
- Kamienok v prostate
- zapal a zväcsena prostata
- Genitalna tuberkuloza

laskonka277
autor
30. jún 2012

@afrika dakujem, v podstate nic ine nam ani neostava len cakat

laskonka277
autor
30. jún 2012

@anjelicek26 dakujem,uvidime ako dopadneme, len musim partnera utesovat,lebo ten hned mysli na to najhorsie...ked sa jedna o ich malickost tak su velmi haklivy

laskonka277
autor
13. júl 2012

@anjelicek26
@afrika Celkom dobre sme dopadli,vraj iba prasknuta cievka,dostal askorutin,uvidime,lebo musi chodit este na tlak k lekarovi,vraj to moze byt zvysenym tlakom...uvidime hadam uz bude len dobre 😉

alidion
27. sep 2012

ahoj, neviem, ci to je este aktualne, ale rada by som ti pomohla. pozerala som niektore weby na internete a tuto som nasla dost info: http://www.zdravie24.sk/choroby/hematospermia-k...
krv v ejakulate moze mat mnozstvo pricin.dufam vsak, ze to nie je nic vazne.