Krvavý alebo hnedý výtok - čo by to mohlo byť?

bobana297
30. aug 2020

Baby som uz na nervy. Stale mavam bud hnedy alebo krvavy vytok. Stale jak hlien. Bola som na gynde a nic tam nevidela ani ze by to bola cysta prasknuta. Tehotenstvo som vylucila. Neviete co by to mohlo byt? Uzivam lieky na predpis ale to len draslik a zelezo, magnezium a milgama n

0silvia0
30. aug 2020

@bobana297 nemoze to byt z tych liekov? Psychika? Mas vsetko ok? Skus uzivat gynex, uvidis, ci sa ti to neupravi.

dilino
30. aug 2020

Vyšetrenia ti robili ak áno máš všetky dobre vysledky. Krvavy výtok neznači nič dobré.Urychlenie na vyšetrenie aj ked ti povedia nič tam nemate neuspokoj sa s tým čo povedal jedne lekár a hľadaj dalšiu pomoc.Moja kamáratka takmer doplatila na to životom ale ešte sa
našťastie jej dalo pomôcť.

lienocka2808
30. aug 2020

@bobana297 kedy ti robili naposledy cytologiu? Naozaj, to nie je dobre, ked mas taky vytok. Urcite chod opakovane na cytologiu, pripadne k inemu gynekologovi.

lienocka2808
30. aug 2020

@dilino co bolo tvojej kamoske? Rakovina krcka maternice?

dilino
30. aug 2020

@lienocka2808 áno ale našťastie v začiatočnom stadiu sa to podchytilo. Mala šťastie v neštasti . Natrafila na skvelého lekára lebo predtým dvaja bieloplašťovy jeho kolegovia že jej nič nieje že si iba vymyšľa diagnozi ale nedalo jej to a natrafila na toho ktorý jej pomohol ale bolo to len tak tak normálne ju nútkalo a citila že nieje v poriadku ale našťastie ju pooperovali a tiež jej dvaja povedali že si vymyšľa diagnozi takže nieje lekár ako lekár.Tomu čo sa zdá že je všetko v poriadku tomu sa to nepozdavalo a urobil jej kadejake vyšetrenia ake existujú a tam sa to potvrdilo už jej išlo na stupeň hranični už bolo skôr na 3 ako na 2 ale naštastie nemála ešte nápadnute telo metastázami tak rýchlo prednostne ju pooperovali. A ten prvý lekár jej povedal že si namyšľa hlúposti dokonca aj ten druhý že nič jej nieje že to mala zo silnej menštruácie a podobne hlúposti.Už je z najhoršieho vonku aj ked chemoterapiu mala ale slabšiu ale už musela.

bociandy
30. aug 2020

@bobana297 ahoj, ja som pravidelne mavala hnedy vytok, vzdy zacal cca v polke cyklu a trval az kym neprisla ms. Ukazalo sa, ze mam endometriozu. Kym sa tato diagnoza nepotvrdila, tiez mi kazdy tvrdil, ze som ok. Len teda dodavam, ze krvavy nebol, vzdy iba hnedy... Tak neviem...