Hnedý výtok a možné tehotenstvo

janulkamajkova
6. máj 2022

Prvý mesiac som nemala menzes len dva dni hnedé špinenie,mala som všetky príznaky ako tehotná išla som gynde povedala že nie som počkala som či dostanem menzes a zase som nedostala stále rovnaké priznaky ako tehotná začalo mi aj špicatiet bruško išla som gynde a na Sone nič nevidel dali mi vyvolavacku a teraz čakám ci príde menzes zatiaľ je tretí deň a mam len slabý hnedý výtok ale nie stále.mohla by som byť tehotna

pondelok01
6. máj 2022

@janulkamajkova test si neskusala?

viestta
6. máj 2022

Krv na hcg ti brali? Alebo aspoň test si sprav.

janulkamajkova
autor
6. máj 2022

@pondelok01 skúšala som len keď mi neprišiel druhý menzes

janulkamajkova
autor
6. máj 2022

@viestta krv mi vôbec nezobrali len spravili sono v maternici nič nevideli tak mi povedali že nie som

viestta
6. máj 2022

@janulkamajkova a test bol teda negativny

janulkamajkova
autor
6. máj 2022

@viestta test som si robila keď mi neprišiel druhý menzes potom už nie. Bol negatívny

viestta
6. máj 2022

@janulkamajkova tak už len cakat

janulkamajkova
autor
6. máj 2022

@viestta a dokedy mam čakať?10dni či nepríde menzes.a potom si mam spraviť test

janetinka27
6. máj 2022

@janulkamajkova pockaj na ms. mne po vyvolavacke prisla ms niekedy aj na 16. den.
tehotna asi nebudes, ked si mala test negativny a na sone nic nevideli. a co viac ti povedali? obycajne doktor vidi, v akom stave je sliznica, aka je vysoka a ci je sekrecna atd. pripadne nejaku cinnost na vajecnikoch, nemala si folikul alebo zlte teliesko? vynechanie ms moze mat rozne priciny a nemusi to byt len tehotenstvo, uvidis, ci ti pride ms a potom ak sa to neupravi, treba riesit priciny. drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre