Kyretáž v Bratislave

floralys
20. okt 2016

Ahojte, miusim na kyretaz (zamlknuty potrat) a rada by som bola co najskor, kedze este dojcim. Robia to v niektorej statnej nemocnici v BA ako jednodnovu zalezitost? (Rano pridem, poobede odidem?) alebo musim do sukromnej?

n1colette
20. okt 2016

@floralys ahoj, ja som bola na Kramaroch, 4.12.2014 - rano na 7mu tam, o 12.30 zakrok a o 4tej som mohla domov.
Drz sa 🙂

floralys
autor
20. okt 2016

@n1colette a ako to tam prosim ta prebieha? Pridem k hocijakemu lekarovi, vyckam si radu, vezme ma a objedna? Ci inak?

n1colette
20. okt 2016

mne diagnostikovali -missed abortus- v ruzinovskej nemocnici.. tam mi vypisali papier na predoperacne vysetrenia. Kedze som bola v soku (nechcela som verit tomu, ze mi plod nezije, lebo som inak nic necitila, ani nekrvacala, bola som v 9tt), este v ten den sme sli na Kramare, aby ma aj tam vysetrili. No oni mi potvrdili to iste- nebolo vidno akciu srdiecka, tak mi povedali, ze mam prist na druhy den rano, nalacno, zoberu mi krv, spravia mi EKG, a lekar, ktory bude mat sluzbu, mi spravi zakrok... tak aj bolo.
Na druhy den rano mi spravili vsetky vysetrenia, a kym som cakala na zakrok, lezala som na lozku s dalsimi dvomi zenami, potom sme sli rad za radom do operacnej saly... cele to trvalo 15 a uz som bola naspat na izbe 🙂
Podla mna tam skus ist co najskor, mozno este dnes nejakeho lekara tam stihnes.. nech ta na zajtra objednaju.
Aj u mna to bolo presne takto... stvrtok poobede vysledky a piatok kyret

maciatkolulu
20. okt 2016

@floralys tak snad, ked mas zamlknuty potrat, tak ta lekar uz informoval, ze kam mas ist a co mas robit! Ved to nie je sranda, ten lekar, ktory ta diagnostikoval, ti zarucene dal informacie, vsakze....

floralys
autor
20. okt 2016

@maciatkolulu Informacie ktore som dostl su, ze mam ist na antolsku, kde budem cez noc, alebo aj viac, ak budu mat urgenty, alebo do kocha, kde to bude za jeden den. Nic viac. Takze fakt netusim a samozrejme, ze mi vtedy stala hlava inde a na dalsie detaily som sa nepytala.

floralys
autor
20. okt 2016

@maciatkolulu a dostala som len papier, kde je diagnostikovany MA a odporucenie na kyretaz. V jednej vete je to zhrnute

martinaj
20. okt 2016

@floralys ja som bola presne pred tyzdnom v kochovi a vsetko bolo ok a velmi dobry personal. Ale zazit to uz fakt nechcem 😢

andrejta
20. okt 2016

@floralys v statnej budes musiet byt 24 hodin, lebo by to pistovna nepreplatila, ci co... Bola som v letev Ruzinove a kukali na mna jak puk, ze kam sa ponahlam. Keby som tobola vedela pohladam si sukromne zariadenie, zaplatim a som tam pol dna.

ivec16
20. okt 2016

@floralys pred par rokmi som bola u kocha, vecet o 18 tej zakrok, rano som sla domov

floralys
autor
20. okt 2016

@n1colette aby som si to este upresnila...slovami o 4tej som mohla domov znamenalo, ze by ta ozaj pustili, alebo len, ze si bola hotova? Skusim ti asi zajtra tam ak nebudu trvat na prenocovani.

n1colette
20. okt 2016

@floralys cca o 1nej som mala po zakroku a o 4tej som mohla opustit nemocnicu ;) skus tie kramare
Drzim palec ;)

mimikas
20. okt 2016

@floralys ja som bola pre MA v Kochovi a bola som spokojna, rano o 9:30 ma ustali a 2 prisiel po mna muz,vsetko bolo OK ja som bolaax spokojna

majusqa77
20. okt 2016

ja som bola v mesissime. Tiez - rano nastup, okolo 11 na sale, o 14 ma pustili domov..

majusqa77
20. okt 2016

*Medissime

dominika7990
20. okt 2016

@floralys tak isto odporúčam koch. Za pól dna som bola doma. Žiadne problemi žiadne komplikácie. Dokonca ma tak dokonale vyčistili že som nemala žiadny zápal ani infekciu skoro 3 roky po. Pritom predtým som mávala skoro každé 3 mesiace nejaký problém.

rainee
12. apr 2019

Ahojte, ja musím tiež na kyretaz po ma. Neviem či mám ísť na antolsku alebo do súkrom.centra, platí sa to všade?

chiara_elle
12. apr 2019

@rainee chod na antolsku, neplatis nic. Rano prides, poobede odides.

kika2810
12. apr 2019

@rainee Na zaklade osobnej skusenosti odporucam Koch aj za cenu priplatku.

miskamilka
12. apr 2019

@rainee ja som bola tiez pred 2 mesiacmi v Kochu. Odhliadnuc od toho, preco som tam bolo, to bol velmi prijemny pobyt. Odporucam.

chiara_elle
12. apr 2019

@kika2810
@miskamilka baby, ake vysetrenia ste potom absolvovali u svojho gynekologa? Ja som po prvom menzese sla za nim, ale ziadne kontrolne vysetrenie ani stery mi nerobil (citala som, ze by sa to malo). Vypisal ma akurat na genetiku vratane hematologie a vraj mam poto prist s vysledkami.

Citala som, ze chlamydie napriklad alebo mykoplazmy mozu sposobit MA a niekedy pacient nema ziadne priznaky. Tak vaham, ci jeho postup bol spravny a ci si to radsej nemam unho vynutit.

miskamilka
12. apr 2019

@chiara_elle ja ziadne.. ak sa mi podari zase otehotniet a bude to ok, tak asi ani netreba, ak by sa to nedajboze zopakovalo, potom budem ziadat nejake vysetrenia urcite.. ale verim, ze nebude treba ;)

maja2308
16. apr 2019

@martinaj ahoj a koľko si platila prosím ?.

maja2308
16. apr 2019

@mimikas ahoj a koľko si platila? Ďakujem

martinaj
16. apr 2019

@maja2308 120,-e myslím, bolo to už davno

rainee
16. apr 2019

Tak už to mám za sebou. Bola som v medicentre hsc na strečnianskej, odporúčam.

mimikas
17. apr 2019

@maja2308 veru si vobec nepamatam, ale celkovo odpprucam. Ja som tam aj 2x rodila a mala aj kyret a vsetko ok.

maja2308
17. apr 2019

@martinaj ďakujem tak to bude ,už mi odpísali

maja2308
17. apr 2019

@mimikas ďakujem idem teda tam .

c_est_la_vie
17. apr 2019

Ja som bola v Bari group v Galante a odporucam. Sice to nie je statne ale uzasny pristup, moderne zariadenie a nemala som skoro ziadne komplikacie.... len to tam je ako na beziacom pase...

tmtm
12. jún 2019

Ahojte, chcem sa informovať keďže musím ísť na kyret.zaujima ma hlavne to ze určite chcem byť ešte vten deň doma keďže kojím a syn nevie bezomňa spinkať. Takže moja otázka je, že či bola niektorá v medicentrum hsc strečnianska a koľko to stojí. A potom Koch a koľko to stojí. Ci je rozdiel keď ide o nedobrovoľný kyret a dobrovoľným.myslim v cene. Ďakujem za každú odpoveď. Už som cela z toho mimo. Človek sa teší a zrazu musí riešiť takéto veci.