Kyretáž v Nitre

tinus63
23. jún 2016

Ahojte baby, chcem sa spytat ci ste niektora mali kyretaz v nitre, ako dlho ste cakali na termin? Ako prebehol zakrok a kedy vas pustili domov?

mamcucha
23. jún 2016

@tinus63 ahoj. Ja som zacala krvacat okolo obeda. Poobede som isla na pohotovost a vypytala som sa domov. Vecer som sa musela vratit do nemocnice a v noci ma cistili. Hned rano po vizite som odchadzala. Takze u mna to bolo vsetko velmi rychle...

tinus63
autor
23. jún 2016

@mamcucha aj ti povedali ze ta este caka nejaka kontrola u tvojho gynekologa? No u mna sa este nic nespustilo...termin mam o 4 dni...to cakanie je....:(

mamcucha
23. jún 2016

@tinus63 zial, to si nepamatam. Na takuto vec sa clovek snazi zabudnut. ☹ Ale myslim, ze na kontrolu som uz nemusela ist. Chcem ta povzbudit. Tiez som sa citila po psychickej stranke hrozne. V ordinacii som im spustila nezastavitelny plac, ale dr ma ubezpecila, ze do roka sa uvidime na prijme na termin porodu. Aj tak bolo. O 11 mesiacov som tam bola "naklusana" znova a odniesla som si domov krasnu dcerku. Cisarsky mi robila ta ista dr. Moc ti drzim palce.

tinus63
autor
23. jún 2016

@mamcucha dakujem

emily76
23. jún 2016

@tinus63 ja som po vycisteni musela ist k svojej dr na kontrolu. A vzdy som isla domov az na druhy den po zakroku... "vzdy" znamena 3x.. ☹ Zakrok prebieha tak, ze tam prides rano na lacno, ked prides na radu, anesteziolog ti da narkozu a preberies sa az ked je po vsetkom. Potom ta prevezu na izbu, kde musis este chvilu lezat... niekde prepustaju uz vecer, niekde az na druhe den.. mna sa pytali na krvnu skupinu manzela kvoli protilatkam... ak mate nekompatibilnu kombinaciu tak ti pichnu injekciu, aby si v nasledujucom tehotenstve nemala problemy. Zakrok ako taky nie je ani bolestivy, ani nejak "zavazny"...samozrejme, ak prebehne vsetko tak ako ma. Mne dlhsie trvalo dat si do poriadku psychiku ako telo. Po zakroku odporucali vyckat aspon 6 tyzdnov, kym sa maternica zhoji.. a potom sme sa mohlo pokusat o babatko. Drzim palce...

tinus63
autor
23. jún 2016

@emily76 dakujem

8291
23. jún 2016

Ja som to absolvovala v Ba.priišla som ráno okolo 9.hod. O 10:30 ma brali na sal o 15:30 si ma manžel bral domov a asi o 10 dni som išla k môjmu gynekologovi na kontrolné sono

gaaaa
23. jún 2016

@tinus63 čo som videla v Nr lebo som tam ležala pred 2 týždnami tak ráno prišli na príjem okolo 9.30 ich zobrali na sálu a mna ked doniesli pred operačku poslednu prebudzali boli tri na kyretáž.a ked ich po 2 hodinách podonášali na izbu ja som tam bola lebo mna napokon neoperovali tak asi za hodku odchádzali všetky tri domov.

tinus63
autor
23. jún 2016

@gaaaa dakujem, presne v to som dufala ze to bude rychlo a nebudem tam cely den

gaaaa
23. jún 2016

@tinus63 záleží od toho koľko vás bude.vtedy išli len 3 a mne povedali že idem prvá na operáciu po kyretážach.len mna neoperovali poslali domov,tak preto som videla ako odchádzali okolo 13.00 domov.Moja suseda bola minulý rok na 7.00 tam mala byť a o 11.00 že už bola doma.a záleží koľko ako krváca potom si nechávaju aj cez noc že vraj

tinus63
autor
23. jún 2016

@gaaaa dakujem za info

gaaaa
23. jún 2016

@tinus63 Neni za čo.Držím palce,nech všetko dobre dopadne...