Laparoskopia v Galante. Ako prebehne?

deb
15. feb 2010

Ahojte, velmi ma potesia akekolvek info o priebehu. Idem na drilling vaječníkov, mám PCO. Prosím, napíšte mi všetky podrobnosti. Ďakujem.

aurora81
18. feb 2010

Ahoj pici ,aj ja som bola v GA na laparku od dr. Barana. Aj ty k nemu chodíš?

pici
18. feb 2010

ahoj... aurora, ano chodim k nemu do kralovej... ake to bolo?

aurora81
18. feb 2010

Dalo sa to vydržať . pred laparkom mi robil aj rtg ,ale to bola iná káva.

deb
autor
18. feb 2010

Baby, ja sa bojííííííííím ☹ Mne doki povedal, ze idem mi budú robiť drilling PCO ovárii a okrem toho sa mi kuk aj na iné... Mne HSG robili pred tromi mesiacmi, tak hádam už prefuk mi robiť nebudú. Bol tu niekto aj na drillingu?
Ozaj kočky, počula som, že niektoré dávajú € do vačku lekárovi, čo ju bude operovať... Dávali ste?

harmanceky
18. feb 2010

Ahojte, ospravedlnujem sa, ze som neodpovedala hned, ale zase mozem len potvrdit slova nelie. Mna operoval primar a som s nim spokojna, ma ludsky pristup, aj zavtipkuje a to asi kazda z nas potrebuje. Ja som po tejto druhej laparke isla domov uz na druhy den po zakroku, dokonca sa mi zda, ze sa zotavujem rychlejsie ako po prvej, ale vlastne pri kazdej mi robili trosku nieco ine, atak asi je to tym.
Ale naozaj to nie je strasny zakrok. Ja som taka citlivka bojazliva a ked som to zvladla, tak zvladnete aj vy 🙂

deb
autor
19. feb 2010

harmanceky, si ma trošku povzbudila... A ešte sa chcem spýtať, zjavne tam budem ležať ako ma príroda stvorila, že?

harmanceky
19. feb 2010

ano deb, presne tak, po laparke urcite cely ten den. Potom Ta oblecu, alebo ked uz sa budes vediet sama, tak aj sama. Ale Ti poviem, take teplo tam je, ze sa mi ani obliekat nechcelo 🙂

deb
autor
19. feb 2010

Och.....čím musí človek prejsť... ☹

harmanceky
19. feb 2010

Ale neboj, zvládneš 🙂

deb
autor
2. mar 2010

Baby, uz mám potom... som doma a staram sa o svoje ranky 🙂 Strach bol vacsi ako samotna LPSK. Samozrejme bolesti su aj budu, no ked ine vychodisko nie je... no som rada, že je tomu koniec.

pici
12. mar 2010

deb a kto sa robil? ktory lekar? niekto sa tu pytal na vsimne doktorovi, davali ste? ak ano , kolko?

evulka.v
23. mar 2010

Ahojte babulky!
No, zial pridavam sa k vam do skupiny... 😖
Uz som absolvovala HSG vyšetrenie a teraz /o dva týždne/ ma čaka laparoskopia u Dr. Barána...
...bojím, bojím....
🙂

deb
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
30. mar 2010

No pekne sa tu zhovarate deb.

mamartinka
30. mar 2010

Prepac to je taky nick 🙂

deb
autor
30. mar 2010

Prečo, že sa tu pekne zhovárame? Nejaký problém?