Malý penis a problémy s erekciou

28. júl 2020

Dobrý deň po prvé chcem upozorniť že anonymne píšem pretože to je dosť intímna vec.. Nerobím si z vás srandu ani nič chcem len vedieť ako sa k tomu postaviť.. Môj priateľ má hrozne malý penis neodcudzujem ho milujem ho aj tak a to hrozne len je tam tento jediný neviem či to mám nazvať ako problém.. Dokonca ma aj problém s erekciou takže spolu ani niekedy nespíme pretože mu to nejde.. Viete on ma hrozne vzrušuje a to je hrozne keď nemôžete lebo on má takéto problémy skúšal aj lieky aj doktora no nič nezaberá... On je aj super chlap aj si rozumieme len mame s týmto problém mala som bývalého s ktorým som bola 4 roky bol to agresor psychopat a alkoholik ale po sexuálnej stránke to bolo najlepšie a teraz mám super chlapa len tento problém ja nechcem o neho prist len sa bojím že to po čase naruší náš vzťah prosím zažili ste niečo podobné alebo nejakú radu ako ďalej čo s týmto problémom robiť

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanka.zuzu
28. júl 2020

na malý penis si musíš odpovedať sama, či prekonáš alebo nie
čo sa týka problémov s erekciou, toto musí (a aj by mal) partner riešiť. jemu to nevadí?

cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karhu
28. júl 2020

na erekciu kotvicnik zemny caj ci tablety, pobyt na cerstvom vzduchu a tiez treba podporovat jeho sebavedomie, chvalit, obdivovat, podporovat🙂

leuchtturm
28. júl 2020

prvy agresor, druhy takmer bez penisu....dievca, ved nemusis brat prveho chlapa, ktory sa pritrafi. Chlapov je xy, treba si len vyberat.

goodidea
28. júl 2020

Nieje problém vo veľkosti ale v tom, že má problém s erekciou...zdravy chlap po dlhšom čase bez vyronu by mal dosahovať bezproblémovu erekciu...tam bude problém buď zdravotný alebo psychicky... Je nutné sa s ním porozprávat a riešiť to...

lucinkab
28. júl 2020

Mala som takeho,vsetko je v hlave..po par navstevach psychologa nadobydol sebavedomie a problem s erekciou zmizol.... Treba mu dodat sebavedomie...a skuste pouzit dake hracky pre dospelych....

goodidea
28. júl 2020

@lucinkab keď toto je pre chlapa také ponizujuce, vy ženy to nepochopite ..vo veľa témach čítam ako radia ženy rôzne pomôcky.... Chlap by sa mal naučiť so svojím penisom naučiť pracovať tak aby vedel partnerku vystimulovat k príjemným pocitom a už je jedno či je veľký alebo malý ...oboje môže byť na škodu ... Chlap sa môže cítiť nahradený vibratorom ..to je to mužské ego a " ješitnosť ", súhlasim že ak je to v hlave musí sa dať chlapec dokopy aby to bolo ono

luccija
28. júl 2020

@goodidea veď ho nemusí vibrátor vysackovat z akcie len mu dopomôže😀

goodidea
28. júl 2020

@luccija ale načo umelý vták keď môže chlapec zahrať sólo? 🙂

acrobaleno
28. júl 2020

Dve slová. Strap on.

lucinkab
28. júl 2020

@goodidea no vela parov pouziva veci na spestrenie...ja si to predstavit neviem...no tu je skor problem s erekciou ako s malym vtakom....

miskooo1987
28. júl 2020

maly a makky je dost zla kombinacia... akoze nie ze by som rad priznaval, ale su obdobia, najma na jar, ked to proste nefunguje korektne, raz som na to skusil "lieky" a veru, stacilo lusknut prstami... takze netusim ake lieky ste skusali, ale nejako si neviem predstavit ze by nefungovali (ak hej, nie je to skor psychicke??, lebo po liekoch ak chces tak budes... ) ... ale nikdy viac... okrem toho, ze som mal pocit ze mi vylezu oci z jamiek, tak nejako som aj po akte nevedel spat lebo mi furt nieco zavadzalo... dorana... :(

savoya
29. júl 2020

Ja som tiez mala partnerou s malym penisom ,ale na druhej strane boli v sexe velmi kreativny a mala som s nimi krasne predohry.Tymto nedostatkom si to kompenzovali. A najlepsieho milenca som mala takeho ,ktory mal velmi tvrdu erekciu a penis v tvare bananu a dostatocne velky.Lebo nasa vagina tiez nie je rovna a takito muzi dokazu zenu sexualne uspokojovat aj niekolko krat za hodinu.

ovaaa
24. aug 2020

Myslim, ze ma problem s erekciou pretoze sa citi menejcenny kvoli velkosti. Je to v hlave a cim sa viac snazi tym je to na nic. Skus ho trosku povzbudit , povedat mu ako pre teba dolezity trosku zrelaxovat jeho hlavu aby sa uvolnil. Ak to nepojde tak je na tebe ci dokazes tajto fungovat.

vojna1234567890
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bdalibor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
essenceee
5. apr 2021

myslite si, že existuje niečo na plodnost mužov? To akože naozaj funguje?

dominikafr
3. aug 2022

Ahoj. Ak ešte stále máte ten problém, viem ti pomôcť. Mám taký produkt - prírodné afrodiziakum pre mužov aj ženy. Kto vyskúšal naozaj veľmi chválil. Myslím si, že by vám to veľmi pomohlo. Viac podrobností rada napíšem v správe. 😊